logo
Miomir Kecmanovic - Humbert
Paylaş:
19 Şubat 2020 Çarşamba 12:25:31
basketbol
11:43Bulls - CavsCanlı
tenis
11:27Pavel Tatarnikov - Nikolay ShirokovCanlı
basketbol
11:05Asian Tigers - American EaglesCanlı
futbol
11:00Kandal - TakeoCanlı
futbol
11:00Neftci Kockor-Ata - KhujandCanlı
tenis
10:00Denis Klok - Vasile Antonescu
futbol
10:45Mumbai Port Trust - Bombay YMCA
tenis
10:45Abigail Tere-Apisah - Marianna Zakarlyuk
tenis
10:45Amber Marshall - Erin Routliffe
tenis
10:45Asrawy - Kelsey Stevenson
tenis
10:45Pablo Vivero Gonzalez - Andrea Picchione
tenis
10:45Simon Anthony Ivanov - Jacopo Berrettini
futbol
11:00Bank Of India - Central Bank Of India
futbol
11:00Lernayin Artsakh - Ani
futbol
11:00Preah Sihanouk - Kep
tenis
11:00Peter Nagy - Alessandro Petrone
tenis
11:00Nudnida Luangnam - Vaidehi Chaudhari
tenis
11:00Simon Yitbarek - Ryan Nijboer
futbol
11:15Energetik-BGU - Smorgon
futbol
11:15Rockdale City Suns - North Shore Mariners
futbol
11:30Hobart Olympia Warriors - South Hobart
futbol
11:30Hawkesbury City - Blacktown City
futbol
11:30Kingston City - Northcote City
tenis
11:30Edoardo Eremin - Yanki Erel
tenis
11:30Francesca Curmi - Marina Yudanov
tenis
11:30Maria Herazo Gonzalez - Elina Avanesyan
tenis
11:30Clement Geens - Eleftherios Theodorou
tenis
11:30William Griffith - Alexander Erler
tenis
11:30Zizou Bergs - Ljubohir Celebic
tenis
11:30Anna Ukolova - Olga Helmi
tenis
11:30Darya Astakhova - Nuria Brancaccio
tenis
11:30Margaux Rouvroy - Ioana Gaspar-Ivan
tenis
11:30Tatiana Pieri - Jasmin Jebawy
tenis
11:30Aziz Kijametovic - Moez Echargui
tenis
11:30Francesco Vilardo - Remy Bertola
tenis
11:30Louis Tessa - Manish Sureshkumar
tenis
11:30Riccardo Maiga - Julien Cagnina
tenis
11:30Franziska Sziedat - Petia Arshinkova
tenis
11:30Justina Mikulskyte - Julie Belgraver
futbol
11:45Zimbru Chișinău - Milsami
tenis
11:45Daniel Michalski - Mathias Bourgue
tenis
11:45Frederico Ferreira Silva - Baptiste Crepatte
tenis
11:45Domagoj Biljesko - Federico Campana
tenis
11:45Zeynep Sönmez - Melanie Stokke
tenis
11:45Ekaterina Nikiforova - Mananchaya Sawangkaew
tenis
11:45Soha Sadiq - Jodie Anna Burrage
tenis
11:45Destanee Aiava - Sohyun Park
tenis
11:47Pavel Tatarnikov - Abacar Jalilov
futbol
12:00Balotesti - Mostistea Ulmu
futbol
12:00Dumbravita - Ghiroda
futbol
12:00Inter Moskova - Znamya Noginsk
futbol
12:00Leningradets - Dynamo Saint Petersburg
tenis
12:00Tallon Griekspoor - Lucas Gerch
tenis
12:00Vaclav Safranek - Daniel Masur
tenis
12:00Aleksandra Krunic - Lesley Pattinama-Kerkhove
tenis
12:00Katarzyna Piter - Melanie Klaffner
tenis
12:00Jang Su Jeong - Emily Fanning
tenis
12:00Alvaro Lopez San Martin - Andrews
tenis
12:00Gerard Granollers Pujol - Ricardo Ojeda Lara
tenis
12:00Pablo Llamas Ruiz - Diego Augusto Barreto Sanchez
tenis
12:00Amoros Ramos - Jorge Martinez Martinez
tenis
12:20Vaishnavi Peddi Reddy - Rutuja Bhosale
tenis
12:30Sharobiddin Abzalov - Vladyslav Manafov
tenis
12:30Ivanov/Ratniuk - Bezborodov/Ozernoy
tenis
12:30Aryan Goveas - Simone Roncalli
tenis
12:30Stijn - Aleksei Khomich
tenis
12:30Tristan Boyer - Jaime Caldes
tenis
13:00Zielinski - Antoine Bellier
tenis
13:00Emma Raducanu - Marie Benoit
tenis
13:00Guerrero Alvarez - Nuria Parrizas-Diaz
tenis
13:00Katy Dunne - Brouleau
tenis
13:00Laura Ioana Paar - Angelica Moratelli
tenis
13:00Alexis Musialek - Chak Lam Coleman Wong
futbol
13:00Gorodeya - Riteriai
tenis
13:00Alibek Kachmazov - Antonio Cayetano March
futbol
13:00Petržalka 1898 - Zbrojovka Brno
tenis
13:00Wehnelt - Omar Giacalone
futbol
13:00Wisła Kraków - Wigry Suwałki
tenis
13:00Arina Gabriela Vasilescu - Emilie Lindh Gallagher
tenis
13:00Josephine Boualem - Ines Murta
tenis
13:00Martina Spigarelli - Bojana Klincov
tenis
13:00Bhatia/Cengiz - Bavisetti/Breckova
tenis
13:00Luikham/Yadav - Akiyama/Easwaramurthi
tenis
13:00Benjamin Pietri - Admir Kalender
tenis
13:00Cristian Lozan - Aziz Ouakaa
tenis
13:00Lukas Krainer - Kyle Lok Yin Tang
tenis
13:00Majed Kilani - Long Yeung
tenis
13:00Anhelina Kalita - Loudmilla Bencheikh
tenis
13:00Kravchuk/Riske - Chan/Chan
tenis
13:00Ninomiya/Yang - Melichar/Xu
tenis
13:00Jennifer Brady - Marketa Vondrousova
tenis
13:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
futbol
13:00Gümüşhanespor - Afjet Afyonspor
futbol
13:00Hekimoğlu Trabzon - Sancaktepe Belediyespor
futbol
13:00Kahramanmaraşspor - Kastamonuspor
futbol
13:00Şanlıurfaspor - İnegölspor
futbol
13:00Sivas Belediye Spor - Sakaryaspor
futbol
13:00Ağrı 1970 Spor - Ofspor
futbol
13:00Artvin Hopaspor - Serik Belediyespor
futbol
13:00Diyarbakırspor - Batman Petrolspor
futbol
13:00Elazığ Belediyespor - Derince Belediyespor
futbol
13:00Erzincanspor - Şile Yıldızspor
futbol
13:00Fatsa Belediyesi - Erbaaspor
futbol
13:00Pazarspor - Muğlaspor
futbol
13:00Yomraspor - Silivrispor
tenis
13:00Fabian Marozsan - Filip Misolic
tenis
13:00Luka Pavlovic - Dimitriy Voronin
tenis
13:00Houkes - Yshai Oliel
tenis
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Alessandro Ingarao
tenis
13:00Anri Nagata - Anita Husaric
futbol
13:00Millat - RSF
tenis
13:15Amiraghyan - Elina Nepliy
tenis
13:30Artem Dubrivnyy - Ruben Bemelmans
tenis
13:30Kopriva - Oscar Otte
tenis
13:30Chun Hsin Tseng - Marco Trungelliti
tenis
13:30Illya Marchenko - Hiroki Moriya
tenis
13:30Victoria - Ekaterine Gorgodze
tenis
13:30Vitalia Diatchenko - Martina Di Giuseppe
tenis
13:30Anas Fattar - Miguel Damas
tenis
13:30Paul Valsecchi - Mathieu Perchicot
tenis
13:30Pedro Cachin - Alcala Gurri
futbol
13:30Ankara Demirspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
futbol
13:30BAKspor - Çorum Belediyespor
futbol
13:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
futbol
13:30Bandırmaspor - Kırşehir Bld. (TRT Spor HD)
futbol
13:30Ergene Velimeşe Spor - Eyüpspor
futbol
13:30Bandırmaspor - Kırşehirspor
futbol
13:30Hacettepe - Zonguldak Kömürspor
futbol
13:30Konyaspor 1922 - Manisa
futbol
13:30Niğde Belediyespor - Tuzlaspor
futbol
13:30Pendikspor - Tarsus İdman Yurdu
futbol
13:30Samsunspor - Amedspor
futbol
13:30Sarıyer - Kırklarelispor
futbol
13:30Utaş Uşakspor - Belediye Vanspor
futbol
13:3068 Yeni Aksarayspor - Erzin Belediyespor
futbol
13:30Bayrampaşa - Yeni Altındağ Belediyespor
futbol
13:30Çatalca Spor - Group Buca
futbol
13:30Darıca Gençlerbirliği - 1954 Kelkit Belediyespor
futbol
13:30Erok Spor - Kozan Belediyespor
futbol
13:30Fethiyespor - Cizrespor
futbol
13:30Karacabey Belediyespor - Malatya Yeşilyurt
futbol
13:30Kemerspor 2003 - Karşıyaka
futbol
13:30Kızılcabölükspor - Karaköprü Belediyespor
futbol
13:30Kocaelispor - Tepecik Belediye Spor
futbol
13:30Manisaspor - Çankaya
futbol
13:30Modafen Spor - Yozgatspor A.Ş.
futbol
13:30Nevşehirspor - Halide Edip Adıvar
futbol
13:30Osmaniyespor - Gölcükspor
futbol
13:30Payasspor - Turgutluspor
futbol
13:30Somaspor - Nazilli Belediyespor
futbol
13:30Sultanbeyli Belediyespor - Düzcespor
futbol
13:30Tokatspor - Orduspor
tenis
13:30Ksenia Laskutova - Mariana Drazic
futbol
13:30Suwon Samsung Bluewings - Vissel Kobe
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Sydney
futbol
14:00Kristiansund - Brattvåg
tenis
14:00Egor Gerasimov - Dennis Novak
tenis
14:00Arthur Reymond - Michael Weindl
tenis
14:00Hubert Hurkacz - Vasek Pospisil
tenis
14:00Emilien Voisin - Mick Veldheer
tenis
14:00Leandro Riedi - Blake Ellis
tenis
14:00Evgeny Philippov - Robin Stanek
tenis
14:00Vaughn Hunter - Piotr Matuszewski
basketbol
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
tenis
14:30Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
14:30Veronika Kudermetova - Garbine Muguruza
tenis
14:30Anton Matusevich - Julius Tverijonas
tenis
14:30Petros Chrysochos - Mark Whitehouse
tenis
14:30Collins - Anna Bondar
tenis
14:30Yuriko Miyazaki - Réka-Luca Jani
tenis
14:30Mayeul Darras - Stefan Palosi
tenis
14:30Michal Mikula - David Perez Sanz
tenis
14:30Marie Villet - Ylona-Georgiana Ghioroaie
tenis
14:30Oona Orpana - Anastasia Piangerelli
tenis
14:30Pliskova/Pliskova - Carter/Stefani
tenis
14:30Calin Manda - Taiyo Yamanaka
tenis
14:30Marion Viertler - Shuo Feng
tenis
14:30Silvia Njiric - Francisca Jorge
futbol
14:30Churchill Brothers - Real Kashmir
futbol
14:30Tractor Tabriz - Sanat Mes Kerman
futbol
15:00Rubin Kazan - Kayrat
futbol
15:00Sfîntul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
futbol
15:00Varnsdorf - Slovan Velvary
tenis
15:00Igor Sijsling - Botic Van De Zandschulp
tenis
15:00Gabashvili/Elgin - Lenz/Maden
tenis
15:00Enzo Couacaud - Viktor Galovic
tenis
15:00Roman Safiullin - Sadio Doumbia
tenis
15:00Mykyta Mashtakov - Den Heijer
tenis
15:00Angela Fita Boluda - Nicole Khirin
tenis
15:00Chiara Scholl - Emily Appleton
tenis
15:00Dalila Spiteri - Martina Colmegna
tenis
15:00Mariam Dalakishvili - Alina Shcherbinina
tenis
15:00Aliona Bolsova Zadoinova - Anastasiya Shoshyna
tenis
15:00Cagla Buyukakcay - Anastasia Gasanova
tenis
15:00Zawadzka/Rusova - Mikulskyte/Echeverria Alam
tenis
15:00Elijah Poritzky - Francesco Passaro
tenis
15:00Imanol Lopez Morillo - Andrey Chepelev
tenis
15:00Timofey Skatov - Carlos Sanchez Jover
tenis
15:00Hernan Casanova - Joao Pedro Sorgi
tenis
15:00Dabrowski/Zhang - Vondrousova/Muchova
futbol
15:00APEJES Academy - Eding Sport
futbol
15:00Feutcheu - Colombe du Dja et Lobo
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Wahda SC Damascus
futbol
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
tenis
15:05Manuel Pena Lopez - Guido Ivan Justo
tenis
15:05Nicolas Alvarez - Thiago Agustin Tirante
tenis
15:05Santiago Fa Rodriguez Taverna - Alejandro Mendoza
tenis
15:30Vasilevski/Erlich - Koolhof/Mektic
tenis
15:30Christoph Negritu - Jeremy Schifris
tenis
15:30Mirko Martinez - Ondrej Krstev
tenis
15:30Issei Okamura - Piotr Grynkowski
tenis
15:30Oleksandr Ovcharenko - Moritz Trocker
tenis
15:30Vitaliy Sachko - Seita Watanabe
futbol
15:30Eastern District - Wing Yee
futbol
15:30Baladiyet El Mahallah - Mansoura
futbol
15:30Al-Nahda Club Al-Khobar - Taqdom
futbol
15:40Al-Kawkab - Al-Bukayriyah
tenis
16:00Elena Rybakina - Katerina Siniakova
tenis
16:00Elise Mertens - Aryna Sabalenka
tenis
16:00Mikhail Kukushkin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
16:00Corentin Denolly - Valentin Royer
tenis
16:00Karl Friberg - Jack Draper
tenis
16:00Hands - Hendrik Jebens
tenis
16:00Kimberley Zimmermann - Samantha Murray
tenis
16:00Vismane/Kulikova - Ganz/Liauw A Fong
tenis
16:00Ghorbel/Echargui - Tessa/Schott
tenis
16:00Kijametovic/Moundir - Wong/Yeung
tenis
16:00Hsieh/Strycova - Peng/Han
tenis
16:00Kichenok/Kichenok - Duan/Kudermetova
futbol
16:00Alliance - Mwadui
futbol
16:00Ndanda - Azam
futbol
16:00Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar
futbol
16:00Bizertin - Espérance de Tunis
futbol
16:00Villa - Onduparaka
futbol
16:00Zanaco - Woon-jae
futbol
16:10Ain Al-Atawlah - Jeel Club
futbol
16:30Express - Tooro United
futbol
16:30Kyetume - Mbarara City
futbol
16:30Proline - FC
tenis
16:30Lucas Miedler - Sasi Kumar Mukund
tenis
16:30Maxime Janvier - Dimitar Kuzmanov
tenis
16:30Filippo Baldi - Pavel Nejedly
tenis
16:30Kolar/Ocleppo - Gaston/Lestienne
tenis
16:30Alexandros Skorilas - Kyrian Jacquet
tenis
16:30Gabriele Maria Noce - Antonio Massara
tenis
16:30Jonathan Gray - Alexander Shevchenko
tenis
16:30Anastasiya Komardina - Sandra Samir
tenis
16:30Isabella Shinikova - Sabina Sharipova
tenis
16:30Kalava/Kalva - Arshinkova/Topalova
tenis
16:30Krajicek/Ryser - Belgraver/Halemai
futbol
17:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Shabab Al Khaleel
futbol
17:00Jamshedpur - FC
futbol
17:00Canon Yaoundé - Dragón
futbol
17:00Fortuna Mfou - Tonnerre Yaoundé
futbol
17:00Fovu Club Baham - Bamboutos de Mbouda
futbol
17:00Bamenda - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Stade Renard Melong - Avion Academy
futbol
17:00Loum - Young Sports
futbol
17:00Union Douala - Panthère du Ndé
tenis
17:00Bopanna/Shapovalov - Nielsen/Puetz
tenis
17:00Karatancheva - Maria Lourdes Carle
tenis
17:00Sabina Dadaciu - Eugenia Ganga
tenis
17:00Thaisa Grana Pedretti - Eleonore Tchakarova
tenis
17:00Jonathan Mridha - Paul Woerner
tenis
17:00Luca Staeheli - Elmar Ejupovic
tenis
17:00Muscheites/Seifert - Paul/Steinegger
tenis
17:00Ivan Marrero Curbelo - Alexander Weis
tenis
17:00Pedro Vives Marcos - Carlos Boluda-Purkiss
futbol
17:30Anorthosis Famagusta - Salamis Famagusta
futbol
17:30Istra 1961 - Roltek
tenis
17:30Stefano Travaglia - Felix Auger Aliassime
tenis
17:30Alexander Jhun - Gijs Brouwer
tenis
17:30Arthur Fery - Aidan Mchugh
tenis
17:30Bart Stevens - Robert Quentin
tenis
17:30Gleb Sakharov - Alexis Gautier
tenis
17:30Kristjan Tamm - Evan Hoyt
tenis
17:30Kenin/Mattek-Sands - Peschke/Schuurs
tenis
17:30Krejcikova/Zheng - Garcia/Mirza
futbol
17:45Bidda - Al Shamal
futbol
17:45Lusail - Al-Markhiya Sports Club
futbol
17:45Muaither - Kharaitiyat
futbol
18:00Aduana Stars - Asante Kotoko
futbol
18:00Ashanti Gold - Dreams
futbol
18:00Eleven Wonders - WAFA
futbol
18:00Elmina Sharks - Ebusua Dwarfs
futbol
18:00International Allies - Medeama
futbol
18:00Karela - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00King Faisal Babes - Stars
futbol
18:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:00Arab Contractors - Al-Masry Club
futbol
18:00Enugu Rangers - Kano Pillars
futbol
18:00Enyimba International - Kwara United
futbol
18:00AS - Gbohloe-su
futbol
18:00Dynamic Togolais - Koroki Metete
futbol
18:00Molde - Rostov
tenis
18:00Simona Halep - Jabeur
tenis
18:00Willems/Gerch - Weissborn/Sancic
tenis
18:00Raja/Shamasdin - Serdarusic/Tseng
tenis
18:00Roberto Cid Subervi - Alejandro Gomez
tenis
18:00Sebastian Korda - Tobias Simon
tenis
18:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Tereza Mrdeza
tenis
18:00Lantigua De La Nuez/Mintegi Del Olmo - Krunic/Piter
tenis
18:00Carou/Ugo Carabelli - Arguello/Egea
futbol
18:20Åsane Fotball - Oygarden
tenis
18:30Melzer/Roger-Vasselin - Hurkacz/Simon
tenis
18:30Uladzimir Ignatik - Dustin Brown
tenis
18:30Katarina Kozarov - Fanny Ostlund
tenis
18:30Leolia Jeanjean - Emma Davis
tenis
18:30Tiphanie Fiquet - Gianna Pielet
tenis
18:30Langmajer/Satral - Veldheer/Kopp
futbol
19:00Al-Ansar Medina - Najran
futbol
19:00Charlotte Independence - Stumptown Athletic
futbol
19:00Neman Grodno - Panevezys
futbol
19:00Ruch Radzionków - Ruch Chorzow
tenis
19:00Daniell/Oswald - Arevalo/O'Mara
tenis
19:00Inglot/Lindstedt - Novikov/Harrison
tenis
19:00Alexander Sarkissian - Gian Marco Moroni
tenis
19:00Evan King - Christopher Eubanks
tenis
19:00Barnett/Nicholls - Pitak/Pitak
futbol
19:05Jeddah Club - Al-Shoulla Al Kharj
tenis
19:05Juan Pablo Ficovich - Ruan Roelofse
futbol
19:15Athens - Panetolikos
futbol
19:30Fehervar - Újpest
futbol
19:30Police - Kaedi
futbol
19:30MRKS Czechowice-Dziedzice - Record Bielsko-Biala
tenis
19:30Anett Kontaveit - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
19:30Mirza Basic - Mats Moraing
tenis
19:30Giulio Zeppieri - Roberto Marcora
tenis
19:30Marchenko/Safiullin - Giustino/Trungelliti
tenis
19:30Ryan Peniston - Purcell
tenis
19:30Vasil Kirkov - Liam Broady
tenis
19:30Mayar Sherif - Irina-Camelia Begu
tenis
19:30Andrianjafitrimo/Grabher - Gracheva/Komardina
tenis
19:30Rehberg/Schifris - Boehler/Stodder
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
20:00Al-Mesaimeer Sports Club - Waab
futbol
20:00Larnaca - Limassol
futbol
20:00Doxa Katokopias - Omonia
futbol
20:00Dunaújváros PASE - Budapest
futbol
20:00Kaposvári Rákóczi - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
20:00Paksi - Pécsi
futbol
20:00Puskás Akadémia - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
20:00Szombathelyi Haladás - Budapest Honvéd
futbol
20:00Zalaegerszegi - Lipot
futbol
20:00Dallas - Philadelphia Union
tenis
20:00Cazaux/Mayot - Maheu/Pospisil
tenis
20:00Ergi Kirkin - Pavel Kotov
tenis
20:00Michiru Furuya - Olivia Gram
tenis
20:00Nadel/Williford - Campos/Clousing
futbol
20:30Bidvest Wits - Highlands Park
futbol
20:30Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic
futbol
20:30Nordsjælland - Horsens
tenis
20:30Soon-Woo Kwon - Ryan Harrison
tenis
20:30Goransson/Humbert - Sitak/Sharan
tenis
20:30Dmitry Popko - Martin Redlicki
tenis
20:30Dudi Sela - Aziz Dougaz
tenis
20:30Roberto Quiroz - Benjamin Lock
futbol
21:00Americano - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Melilla - Real Jaén
tenis
21:00Mikael Ymer - Stefanos Tsitsipas
tenis
21:00Nicola Kuhn - Alessandro Bega
tenis
21:00Doumbia/Reboul - Arnaboldi/Vanni
tenis
21:00Nardi/Rottoli - Vavassori/Margaroli
tenis
21:00Christopher O'Connell - Antoine Escoffier
tenis
21:00Evan Song - Sung
futbol
21:15Kray - Velbert
futbol
21:30Osdorf - Altonaer FC von 1893
futbol
21:30Lagarto - Volta Redonda
futbol
21:30Ceilandense - Real Nucleo Bandeirante
futbol
21:30Dorense - Confianca
futbol
21:30Alcúdia - Llosetense
futbol
21:30Nouadhibou - Nouakchott King's
tenis
21:30Vrbensky/Gengel - Arneodo/Halys
futbol
22:00SpVgg 04 Ratingen - Kleve
futbol
22:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Íþróttafélagið Grótta
futbol
22:00Real Santander - Corporación Club Deportivo Tuluá
futbol
22:00Cartagena - CSKA Moskova
tenis
22:00Noah Rubin - Yoshihito Nishioka
tenis
22:00Davis/Proctor - Perez Garcia/Samudio
tenis
22:00Pielet/Sanz-Llaneza Fernandez - Arangio/Karatantcheva
futbol
22:30Europa Point - Manchester 62
futbol
22:30Manchester City - West Ham United
tenis
22:30Benoît Paire - Alexander Bublik
tenis
22:30Cameron Norrie - Brandon Nakashima
tenis
22:30Federico Delbonis - Christian Garin
futbol
22:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
tenis
22:30Jebawy/Zelenay - Demoliner/Middelkoop
tenis
22:30Begemann/Mergea - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
22:30Koko/Lamasine - Baldi/Pellegrino
futbol
22:45Kingstonian - Wingate & Finchley
futbol
22:45Lewes - Worthing
futbol
22:45Bognor Regis Town - Brighton
futbol
22:45Lancaster City - Atherton Collieries
futbol
22:45Portlaoise - Drumcondra
futbol
22:45Castleview - Ballinhassig
futbol
22:45Kilmarnock - Aberdeen
futbol
22:45Newport County - Salford City
futbol
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Deportivo Paraguayo
futbol
23:00Cartagena-Guanacaste - Cofutpa
futbol
23:00Municipal Garabito - Juventud Escazuceña
futbol
23:00Liverpool Montevideo - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
23:00Atalanta - Valencia
futbol
23:00Tottenham Hotspur - Leipzig
futbol
23:00Mirandés - Real Zaragoza
futbol
23:00Atalanta - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Tottenham - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
tenis
23:00Granollers/Ceballos - Londero/Ramos Vinolas
futbol
23:30Valledupar - Deportes Quindío
tenis
23:30Paul/Fritz - Kecmanovic/Pavic
futbol
23:59UNAN Managua - Chichigalpa
futbol
00:00Aurora Guatemala - Capitalinos
futbol
00:00Municipal Turrialba - Sporting San Jose
futbol
00:00Barrio Mexico - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
00:00Consultants Moravia - Puerto Golfito
tenis
00:00Pedro Martinez Portero - Pablo Andujar
tenis
00:00Geoffrey Blancaneaux - Yosuke Watanuki
futbol
00:30Esporte Clube Juventude - Lajeadense
tenis
00:30Gille/Vliegen - Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro
tenis
00:30Guilherme Clezar - Ramkumar Ramanathan
tenis
00:30Manuel Sánchez - Santiago Giraldo
tenis
01:00Thiago Monteiro - Attila Balázs
futbol
01:15Boavista Sport Club - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
01:15Paysandu Sport Club - Maceio
futbol
01:15Club Atlético Huracán - Club Atlético Nacional
futbol
01:15Sportivo Luqueno - Atlético Club Mineros de Guayana
futbol
01:30Luziania - Brasiliense Futebol Clube
futbol
01:30Maceio - Bajai
tenis
01:30Molteni/Sonego - Pavic/Soares
futbol
02:00Sportivo Las Parejas - Club Sportivo Estudiantes
futbol
02:00Afogados da Ingazeıra - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
02:00Akademika Vitória - Petrolina Social Futebol Clube
futbol
02:00Decisao - Retro Brasil
futbol
02:00do Gama - Unai Esporte Clube
futbol
02:00Esporte Clube - União Recreativa dos Trabalhadores
futbol
02:00River-PI - de Julho
futbol
02:00Boca Juniors De Cali - Leones
futbol
02:00United - Nashville
tenis
02:00Mackenzie Mcdonald - Reilly Opelka
futbol
02:15Campinense Clube - Botafogo da Paraíba
futbol
02:15Palmas - Interporto Futebol Clube
futbol
02:15Sparta - Araguacema
futbol
02:30Futebol Clube - America Natal
tenis
02:30Adrian Menendez-Maceiras - Thomaz Bellucci
tenis
02:30Carlos Alcaraz Garfia - Federico Coria
tenis
03:00Dominik Koepfer - Strong Kirchheimer
basketbol
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Oriente Petrolero - Vasco da Gama
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - Cerro Porteño
futbol
03:30Deportes Tolima - Sport Club Internacional
futbol
04:00İngiltere Revolution - Vancouver Whitecaps
tenis
04:00Gerardo Lopez Villasenor - Roberto Ortega-Olmedo
futbol
04:00Alianza San Salvador - Tigres de la UANL
futbol
04:00Deportivo Saprissa - Montreal Impact
futbol
04:00Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
04:05Unión Magdalena - Bogotá
tenis
04:05Akiko Omae - Moyuka Uchijima
tenis
04:05Ayano Shimizu - Hontama
futbol
04:30Independiente del Valle - Clube de Regatas do Flamengo
futbol
05:00Guadalupe - Santos de Guápiles
futbol
05:00Phoenix Rising - Sporting Kansas City
basketbol
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
tenis
05:05Tara Moore - Kang
tenis
05:35Fang Ying - Chisa Hosonuma
tenis
05:35Kyoka Okamura - Erina Hayashi
futbol
06:00Comunicaciones - Club América
futbol
06:10Juarez - Dorados de Sinaloa
tenis
06:35Xinyu Wang - Nagi Hanatani
tenis
07:05Indy De Vroome - Ying Zhang
tenis
07:05Yamaguchi - Risa Ushijima
tenis
09:00Bhosale/Inoue - Vig/Nikiforova
tenis
09:00Burdina/Strakhova - Mane/Raina
futbol
09:15AIM - Young Physiques Union
futbol
11:30Southern Sporting Union - Sagolband United
futbol
11:30Đồng Tâm Long An - Fico Tay Ninh
tenis
12:00Gilles Simon - Aljaz Bedene
tenis
12:00Marin Cilic - Denis Shapovalov
tenis
12:00Added/Eriksson - Zandschulp/Griekspoor
tenis
12:00Andrea Arnaboldi - Zdenek Kolar
tenis
12:00Lorenzo Giustino - Hugo Gaston
tenis
12:00Raul Brancaccio - Ilkel
futbol
12:30Bangladesh Police - Bashundhara Kings
futbol
15:30Rahmatganj - Sheikh Russel
futbol
15:50Shabab Riyadh - Dhamk
futbol
16:45Al-Shahaniya Sports Club - Al-Arabi SC Katar
futbol
16:55Kazma Sporting Club - Naser Sporting Club
futbol
17:00Manama Club - Al-Muharraq
futbol
17:00North East United - Hyderabad
futbol
18:00Great Olimpiyat Oyunları - Berekum Chelsea
tenis
18:00Cedrik-Marcel Stebe - Milos Raonic
tenis
18:00Jack Sock - Steve Johnson
tenis
18:00Miomir Kecmanovic - Humbert
tenis
18:00Tommy Paul - Frances Tiafoe
tenis
18:00Monroe/Withrow - Bambridge/Mclachlan
tenis
18:00Andrew Harris - Tobias Kamke
tenis
18:00Arthur Rinderknech - Michael Mmoh
tenis
18:00Johannes Haerteis - Patrik Niklas-Salminen
tenis
18:00Maxime Cressy - Liam Caruana
tenis
18:00Alejandro González - Sebastian Ofner
tenis
18:00Daniel Altmaier - Skander Mansouri
tenis
18:00Peter Polansky - Jurij Rodionov
futbol
18:55Ahli Doha - Al-Gharafa Sports Club
futbol
19:00Raja Beni Mellal - Raja Casablanca
tenis
19:00Borna Coric - Thiago Seyboth Wild
tenis
19:00Dominic Thiem - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
19:00Joao Domingues - Gianluca Mager
tenis
19:00Lorenzo Sonego - Dusan Lajovic
futbol
19:30Riffa - Hidd
futbol
19:30Hapoel - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
20:00Strømmen - Kjelsås Fotball
futbol
20:00Ahly Cairo - Zamalek
basketbol
20:00Zenit Basket - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:15Olympiakos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Al-Wahda Club Mecca - Feiha
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Real Madrid (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
20:55Cluj - Sevilla
futbol
20:55Club Brugge - Manchester United
futbol
20:55Eintracht Frankfurt - Bull Salzburg
futbol
20:55Copenhagen - Celtic
futbol
20:55Getafe - Ajax
futbol
20:55Ludogorets 1945 - Internazionale Milano
futbol
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica
futbol
20:55Sporting Lisbon - İstanbul Başakşehir
futbol
20:55Sporting Lisbon - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Swieqi United - Qormi
basketbol
22:45Olimpia Milano - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00APOEL - Basel
futbol
23:00Alkmaar - LASK Linz
futbol
23:00Bayer 04 Leverkusen - Porto
futbol
23:00Olympiacos - Arsenal
futbol
23:00Rangers - Braga
futbol
23:00Roma - Gent
futbol
23:00Wolfsburg - Malmö
futbol
23:00Wolverhampton - Espanyol
basketbol
23:00Baskonia - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Francis - Kilbarrack United
futbol
23:30Barranquilla - Tigres Futbol Club
futbol
23:30Orsomarso - Fortaleza Zipaquira
futbol
01:15Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
01:15Palestino - Club Guaraní
futbol
02:00Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
04:00Carlos - York City
futbol
04:05Atletico Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
06:00Club Deportivo Olimpia - Seattle Sounders
futbol
09:15Wellington Phoenix - Western United
futbol
11:30Western Sydney Wanderers - Adelaide United
futbol
11:30Rajasthan - Garhwal
futbol
12:30Shikun Hamizrach - Bnei Eilat
futbol
13:00Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds
futbol
13:30Beitar Ironi Maale Adumim - Sport Club Beer Sheva
futbol
16:00Levadiakos - Doxa Drama
futbol
16:10Abha - Adalah
futbol
17:00Mumbai City - Chennaiyin
futbol
18:30Al-Faisaly Harmah - Ettifaq Dammam
futbol
18:55Katar - Al-Sailiya
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor
futbol
19:00Osmanlı Spor - Menemen Belediyespor
futbol
19:00Osmanlıspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Varaždin - Lokomotiva
futbol
20:00Sivasspor - Alanyaspor
futbol
20:00Sivasspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
futbol
20:30Osnabrück - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Wehen Wiesbaden - Greuther Furth
futbol
20:30Osnabruck - Erzgebirge
futbol
21:00Nice - Stade Brestois 29
futbol
21:00Viktoria Köln - Sonnenhof Großaspach
basketbol
21:00Kızılyıldız - CSKA Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:00Hobro - Midtjylland
futbol
21:10Austria Klagenfurt - Ried
futbol
21:10Avusturya Lustenau - Dornbirn 1913
futbol
21:10Juniors - Lafnitz
futbol
21:10Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
futbol
21:10Amstetten - Liefering Salzburg
futbol
22:00Ajaccio - Mans
futbol
22:00Chambly - Nancy
futbol
22:00Chamois Niortais - Valenciennes
futbol
22:00Clermont Foot - Paris
futbol
22:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Châteauroux
futbol
22:00Havre - Orléans
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Lorient
futbol
22:00Béziers - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Lyon-Duchère - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Le
futbol
22:00Bourg-Péronnas - Pau
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Dunkerque
futbol
22:00Cholet - Bastia-Borgo
futbol
22:00Toulon - Villefranche
futbol
22:00Quevilly - Concarneau
futbol
22:00Excelsior - Den Bosch
futbol
22:00Dordrecht - Graafschap
futbol
22:00Ahead Eagles - N.E.C.
futbol
22:00Breda - Almere City
futbol
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
futbol
22:00Waalwijk - Sparta Rotterdam
futbol
22:00Telstar - Maastricht
futbol
22:05Dundee United - Inverness
futbol
22:30Kortrijk - Genk
futbol
22:30Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
futbol
22:30Bayern Munich - Paderborn 07
futbol
22:30Oud-Heverlee Leuven - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
22:30Bayern Münih - Paderborn (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:30Bayern Münih - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Derby County - Fulham
futbol
22:45Mirren - Heart of Midlothian
futbol
22:45Metz - Lyon
futbol
22:45Brescia Calcio - Napoli
futbol
22:45Cabinteely - Bray Wanderers
futbol
22:45Galway United - Athlone Town
futbol
22:45Wexford Gençlers - University College Dublin
futbol
22:45Derry City - Finn Harps
futbol
22:45Shelbourne - Dundalk
futbol
22:45Sligo Rovers - Patrick's Athletic
futbol
22:45Waterford - Bohemian
futbol
22:45Arklow Town - Tolka Rovers
futbol
22:45Leixlip United - Lucan United
futbol
22:45Newbridge Town - Liffey Wanderers
futbol
22:45John Bosco - Templeogue United
futbol
22:45Carrigaline United - Cobh Wanderers
futbol
22:45Rockmount - Marys
futbol
22:45Linfield - Crusaders
futbol
22:45Derby Country - Fulham (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Sporting de Gijón - Cádiz
futbol
23:00Cosenza Calcio - Frosinone Calcio
futbol
23:00Real Betis - Mallorca
futbol
23:00Shamrock Rovers - Cork City
futbol
23:00Swords Celtic - Patrick's CYFC
futbol
23:00Vilafranquense - Farense
futbol
23:00Real Betis - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
23:00Valencia Basket - Maccabi FOX (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:30Aves - Vitoria Guimaraes
futbol
01:00Club Atlético Banfield - Aldosivi
futbol
02:05Deportivo Pasto - Envigado Fútbol Club
futbol
03:10Argentinos Juniors - Club Atlético Patronato
futbol
04:00Atlas - Pachuca
futbol
04:10Club Independiente Santa - América de Cali
futbol
06:00Puebla - Deportivo Toluca
futbol
06:10Club Tijuana - Guadalajara
basketbol
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
08:00Vegalta Sendai - Nagoya Grampus
futbol
09:00Cerezo Osaka - Oita Trinita
futbol
09:00Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo
futbol
09:00Kawasaki Frontale - Sagan Tosu
futbol
09:00Brisbane Roar - Perth Glory
futbol
11:30Newcastle Jets - Melbourne Victory
futbol
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
futbol
12:00Farul Constanța - Concordia Chiajna
futbol
12:00Universitatea Cluj - Argesul Pitesti
futbol
12:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucureşti
futbol
13:00Botev Vratsa - Arda Kardzhali
futbol
13:00Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
basketbol
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Erzurumspor - Bursaspor
futbol
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü
futbol
14:00Kayserispor - Konyaspor
futbol
14:00UCC - College Corinthians
futbol
14:00Leixões - Covilhã
futbol
14:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Djurgårdens - Dalkurd
futbol
14:30Sandvikens - Mjällby
futbol
15:00Dynamo Dresden - Bochum
futbol
15:00Hamburger - Pauli
futbol
15:00Holstein Kiel - Heidenheim
futbol
15:00Stuttgart - Jahn Regensburg
futbol
15:00Celta de Vigo - Leganés
futbol
15:00Mariupol - Zorya Luhansk
futbol
15:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)
futbol
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:15Cherno More Varna - Levski Sofia
futbol
15:30Brentford - Blackburn Rovers
futbol
15:30Chelsea - Tottenham Hotspur
futbol
15:30Voluntari - Hermannstadt
futbol
15:30Brentford - Blackburn Rovers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:00Kaiserslautern - Zwickau
futbol
16:00Hansa Rostock - Ingolstadt 04
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Meppen
futbol
16:00Uerdingen 05 - Preussen Munster
futbol
16:00Duisburg - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - Eintracht Braunschweig
futbol
16:00Red Star Saint-Ouen - Stade Lavallois
futbol
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
futbol
16:00Institute - Coleraine
futbol
16:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
futbol
16:00Pohronie - MŠK Žilina
futbol
16:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
16:00Zemplín Michalovce - Nitra
futbol
16:00ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
futbol
16:00Al-Taawon - Al-Raed
futbol
16:00Diagoras Rodos - Ionikos
futbol
16:00Egaleo - Trikala
futbol
16:00Ierapetra - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - Niki Volos
futbol
16:00Triglia - Ialyssos
futbol
16:30Slovan Liberec - Bohemians 1905 Prag
futbol
16:30Mladá Boleslav - Slovácko
futbol
16:30Slavia Prague - Opava
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Fatih Karagümrük
futbol
16:30Elfsborg - Brage
futbol
16:30Oskarshamns - Örebro
futbol
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:45Salal - Sadd
futbol
17:00Lens - Stade Malherbe Caen
futbol
17:00Cittadella - Juve Stabia
futbol
17:00Virtus Entella - Benevento Calcio
futbol
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cremonese
futbol
17:00Trapani Calcio - Spezia Calcio
futbol
17:00Arka Gdynia - Raków Częstochowa
futbol
17:00Bologna 1909 - Udinese Calcio
futbol
17:00Göztepe - Gaziantep
futbol
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
futbol
17:00Hajduk Split - Gorica
futbol
17:00Douglas Hall - Ringmahon Rangers
futbol
17:00Renate - Pergolettese 1932
futbol
17:00Carrarese Calcio - Gozzano
futbol
17:00Modena - Südtirol
futbol
17:00Virtusvecomp Verona - Rimini 1912
futbol
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:00Rieti - Teramo
futbol
17:00Bologna - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim
futbol
17:30Hertha - Köln
futbol
17:30Freiburg - Fortuna Düsseldorf
futbol
17:30Werder Вremen - Borussia Dortmund
futbol
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv
futbol
18:00Northampton Town - Exeter City
futbol
18:00Plymouth Argyle - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Colchester United
futbol
18:00Scunthorpe United - Forest Green Rovers
futbol
18:00Swindon Town - Grimsby Town
futbol
18:00Walsall - Port Vale
futbol
18:00Bath City - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Chelmsford City - Slough Town
futbol
18:00Dartford - Eastbourne Borough
futbol
18:00Havant & Waterlooville - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
futbol
18:00Hungerford Town - Braintree Town
futbol
18:00Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
futbol
18:00Oxford City - Tonbridge Angels
futbol
18:00Wealdstone - Dorking Wanderers
futbol
18:00Welling United - Chippenham Town
futbol
18:00Weymouth - Billericay Town
futbol
18:00Altrincham - King's Lynn Town
futbol
18:00Boston United - Telford United
futbol
18:00Bradford Park Avenue - Kettering Town
futbol
18:00Chester - Brackley Town
futbol
18:00Curzon Ashton - Gloucester City
futbol
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
futbol
18:00Guiseley - Gateshead
futbol
18:00Hereford - Darlington
futbol
18:00Kidderminster Harriers - York City
futbol
18:00Leamington - Southport
futbol
18:00Spennymoor Town - Alfreton Town
futbol
18:00Boreham Wood - Yeovil Town
futbol
18:00Bromley - Wrexham
futbol
18:00Chesterfield - Ebbsfleet United
futbol
18:00Chorley - Barnet
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
futbol
18:00Dover Athletic - Fylde
futbol
18:00Harrogate Town - Eastleigh
futbol
18:00Hartlepool United - Notts County
futbol
18:00Barnsley - Middlesbrough
futbol
18:00Maidenhead United - Aldershot Town
futbol
18:00Birmingham City - Sheffield Wednesday
futbol
18:00Torquay United - Halifax Town
futbol
18:00Bristol City - West Bromwich Albion
futbol
18:00Woking - Stockport County
futbol
18:00Charlton Athletic - Luton Town
futbol
18:00Avondale United - Midleton
futbol
18:00Leeds United - Reading
futbol
18:00Dumbarton - Forfar Athletic
futbol
18:00Nottingham Forest - Queens Park Rangers
futbol
18:00East Fife - Stranraer
futbol
18:00Preston North - Hull City
futbol
18:00Falkirk - Montrose
futbol
18:00Stoke City - Cardiff City
futbol
18:00Peterhead - Airdrie United
futbol
18:00Swansea City - Huddersfield Town
futbol
18:00Raith Rovers - Clyde
futbol
18:00Wigan Athletic - Millwall
futbol
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
futbol
18:00Arbroath - United
futbol
18:00Cove Rangers - Queen's Park
futbol
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
futbol
18:00Edinburgh City - Brechin City
futbol
18:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
futbol
18:00Elgin City - Cowdenbeath
futbol
18:00Queen of the South - Dundee
futbol
18:00Stirling Albion - Stenhousemuir
futbol
18:00Aberdeen - Ross County
futbol
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
futbol
18:00Hamilton Academical - Motherwell
futbol
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
futbol
18:00Hibernian - Livingston
futbol
18:00Cliftonville - Ballymena United
futbol
18:00Alcorcón - Las Palmas
futbol
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
futbol
18:00Almería - Fuenlabrada
futbol
18:00Larne - Warrenpoint Town
futbol
18:00Oliveirense - Casa Pia
futbol
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
futbol
18:00Burnley - Bournemouth
futbol
18:00Crystal Palace - Newcastle United
futbol
18:00Sheffield United - Brighton & Hove Albion
futbol
18:00Southampton - Aston Villa
futbol
18:00Barcelona - Eibar
futbol
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
futbol
18:00Hussein - Bel-Abbès
futbol
18:00Wigan - Millwall (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:00Accrington Stanley - Rotherham United
futbol
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
18:00Wimbledon - Blackpool
futbol
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
futbol
18:00Ipswich Town - Oxford United
futbol
18:00Lincoln City - Gillingham
futbol
18:00Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
futbol
18:00Rochdale - Coventry City
futbol
18:00Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
futbol
18:00Southend United - Burton Albion
futbol
18:00Sunderland - Bristol Rovers
futbol
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
futbol
18:00Carlisle United - Morecambe
futbol
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
futbol
18:00Crawley Town - Stevenage
futbol
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
futbol
18:00Leyton Orient - Oldham Athletic
futbol
18:00Newport County - Bradford City
futbol
18:30Viktoria Plzen - Příbram
futbol
18:30Ashdod - Maccabi Haifa
futbol
18:30Göteborg - Vasteras
futbol
18:30Sollentuna - Sirius Fotboll
futbol
18:40Hazm Rass - Nassr
futbol
18:55Al-Duhail - Al-Wakrah Sport Club
futbol
19:00Mattersburg - Rheindorf Altach
futbol
19:00Swarovski Tirol - Wolfsberger
futbol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Sturm Graz
futbol
19:00Westerlo - Virton
futbol
19:00Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Újpest
futbol
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
futbol
19:00Paksi - Debreceni
futbol
19:00Várda - Diósgyőri
futbol
19:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
futbol
19:00Universitatea Craiova - Cluj
futbol
19:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
19:00Adana Demirspor - Altınordu
futbol
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
futbol
19:30Rijeka - Osijek
futbol
19:30Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
futbol
19:30Monza Brianza 1912 - Atletico Arezzo
futbol
19:30Olympique de Marseille - Nantes
futbol
19:30Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Standard Liège - Royal Antwerp
futbol
20:00Pisa 1909 - Unione Venezia
futbol
20:00SPAL - Juventus
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor
futbol
20:00Spal - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:15Tenerife - Elche
futbol
20:15Girona - Ponferradina
futbol
20:15Chaves - Feirense
futbol
20:20Sutton United - Barrow
futbol
20:30Fermana - Pesaro
futbol
20:30Al-Hilal - Ittihad
futbol
20:30Asteras Tripolis - Panathinaikos
futbol
20:30Schalke 04 - Leipzig
futbol
20:30Leicester City - Manchester City
futbol
20:30Real Sociedad - Valencia
futbol
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:50Ironi Sport Hadera - Beitar Jerusalem
futbol
21:00Thun - Luzern
futbol
21:00Zürich - Neuchâtel Xamax
futbol
21:00Steaua București - Chindia Targoviste
futbol
21:00Lamia - Aris
futbol
21:00Tondela - Ave
futbol
21:30Mezőkövesd-Zsóry - Ferencvárosi
futbol
21:45Feyenoord - Fortuna Sittard
futbol
21:45Heerenveen - Haag
futbol
22:00Oostende - Zulte Waregem
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
futbol
22:00Piast Gliwice - Cracovia
futbol
22:00Cobh Ramblers - Drogheda United
futbol
22:00Angers - Montpellier
futbol
22:00Dijon - Monaco
futbol
22:00Lille - Toulouse
futbol
22:00Strasbourg - Amiens
futbol
22:00JDA Dijon - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Lille - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Mechelen - Waasland-Beveren
futbol
22:30Albacete Balompié - Numancia
futbol
22:30Roeselare - Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
22:45Siena - AlbinoLeffe
futbol
22:45Alma Juventus Fano 1906 - Imolese Calcio 1919
futbol
22:45Virtus Francavilla - Catanzaro 1929
futbol
22:45Fiorentina - Milan
futbol
22:45Groningen - VVV-Venlo
futbol
22:45Fiorentina - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Levante - Real Madrid
futbol
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Boyacá Chicó - Deportivo Pereira
futbol
23:30Belenenses - Marítimo
basketbol
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
futbol
23:35Lorenzo de Almagro - Racing Club de Avellaneda
basketbol
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
futbol
00:00Boavista Sport Club - Flamengo
futbol
01:20Independiente Medellín - Club Atlético Nacional
futbol
01:40Independiente Avellaneda - Gimnasia y Esgrima La Plata
futbol
02:00Club León - Club Necaxa
futbol
03:30Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
futbol
03:45Atlético Tucumán - Club Atlético Lanús
futbol
03:45Newell's Old Boys - Club Atlético Colón
futbol
04:00Cruz Azul - Tigres de la UANL
basketbol
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
06:00Monterrey - Club América
futbol
07:00Shimizu S-Pulse - Tokyo
futbol
07:30Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
futbol
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
futbol
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
futbol
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
futbol
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
futbol
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
futbol
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
futbol
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
futbol
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
futbol
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
futbol
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
futbol
10:00Vissel Kobe - Yokohama
futbol
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
futbol
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
futbol
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Wolves - Norwich City (TRT Spor HD)
futbol
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
11:43Bulls - CavsCanlı
basketbol
11:05Asian Tigers - American EaglesCanlı
basketbol
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Zenit Basket - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:15Olympiakos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Real Madrid (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
22:45Olimpia Milano - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Baskonia - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
21:00Kızılyıldız - CSKA Moskova (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:30Panathinaikos - Barcelona (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
22:30Bayern Münih - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Valencia Basket - Maccabi FOX (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
11:00Kandal - TakeoCanlı
futbol
11:00Neftci Kockor-Ata - KhujandCanlı
futbol
10:45Mumbai Port Trust - Bombay YMCA
futbol
11:00Bank Of India - Central Bank Of India
futbol
11:00Lernayin Artsakh - Ani
futbol
11:00Preah Sihanouk - Kep
futbol
11:15Energetik-BGU - Smorgon
futbol
11:15Rockdale City Suns - North Shore Mariners
futbol
11:30Hobart Olympia Warriors - South Hobart
futbol
11:30Hawkesbury City - Blacktown City
futbol
11:30Kingston City - Northcote City
futbol
11:45Zimbru Chișinău - Milsami
futbol
12:00Balotesti - Mostistea Ulmu
futbol
12:00Dumbravita - Ghiroda
futbol
12:00Inter Moskova - Znamya Noginsk
futbol
12:00Leningradets - Dynamo Saint Petersburg
futbol
13:00Gorodeya - Riteriai
futbol
13:00Petržalka 1898 - Zbrojovka Brno
futbol
13:00Wisła Kraków - Wigry Suwałki
futbol
13:00Gümüşhanespor - Afjet Afyonspor
futbol
13:00Hekimoğlu Trabzon - Sancaktepe Belediyespor
futbol
13:00Kahramanmaraşspor - Kastamonuspor
futbol
13:00Şanlıurfaspor - İnegölspor
futbol
13:00Sivas Belediye Spor - Sakaryaspor
futbol
13:00Ağrı 1970 Spor - Ofspor
futbol
13:00Artvin Hopaspor - Serik Belediyespor
futbol
13:00Diyarbakırspor - Batman Petrolspor
futbol
13:00Elazığ Belediyespor - Derince Belediyespor
futbol
13:00Erzincanspor - Şile Yıldızspor
futbol
13:00Fatsa Belediyesi - Erbaaspor
futbol
13:00Pazarspor - Muğlaspor
futbol
13:00Yomraspor - Silivrispor
futbol
13:00Millat - RSF
futbol
13:30Ankara Demirspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
futbol
13:30BAKspor - Çorum Belediyespor
futbol
13:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor
futbol
13:30Bandırmaspor - Kırşehir Bld. (TRT Spor HD)
futbol
13:30Ergene Velimeşe Spor - Eyüpspor
futbol
13:30Bandırmaspor - Kırşehirspor
futbol
13:30Hacettepe - Zonguldak Kömürspor
futbol
13:30Konyaspor 1922 - Manisa
futbol
13:30Niğde Belediyespor - Tuzlaspor
futbol
13:30Pendikspor - Tarsus İdman Yurdu
futbol
13:30Samsunspor - Amedspor
futbol
13:30Sarıyer - Kırklarelispor
futbol
13:30Utaş Uşakspor - Belediye Vanspor
futbol
13:3068 Yeni Aksarayspor - Erzin Belediyespor
futbol
13:30Bayrampaşa - Yeni Altındağ Belediyespor
futbol
13:30Çatalca Spor - Group Buca
futbol
13:30Darıca Gençlerbirliği - 1954 Kelkit Belediyespor
futbol
13:30Erok Spor - Kozan Belediyespor
futbol
13:30Fethiyespor - Cizrespor
futbol
13:30Karacabey Belediyespor - Malatya Yeşilyurt
futbol
13:30Kemerspor 2003 - Karşıyaka
futbol
13:30Kızılcabölükspor - Karaköprü Belediyespor
futbol
13:30Kocaelispor - Tepecik Belediye Spor
futbol
13:30Manisaspor - Çankaya
futbol
13:30Modafen Spor - Yozgatspor A.Ş.
futbol
13:30Nevşehirspor - Halide Edip Adıvar
futbol
13:30Osmaniyespor - Gölcükspor
futbol
13:30Payasspor - Turgutluspor
futbol
13:30Somaspor - Nazilli Belediyespor
futbol
13:30Sultanbeyli Belediyespor - Düzcespor
futbol
13:30Tokatspor - Orduspor
futbol
13:30Suwon Samsung Bluewings - Vissel Kobe
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Sydney
futbol
14:00Kristiansund - Brattvåg
futbol
14:30Churchill Brothers - Real Kashmir
futbol
14:30Tractor Tabriz - Sanat Mes Kerman
futbol
15:00Rubin Kazan - Kayrat
futbol
15:00Sfîntul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
futbol
15:00Varnsdorf - Slovan Velvary
futbol
15:00APEJES Academy - Eding Sport
futbol
15:00Feutcheu - Colombe du Dja et Lobo
futbol
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Wahda SC Damascus
futbol
15:00Al-Wathba - Al-Ittihad SC Aleppo
futbol
15:30Eastern District - Wing Yee
futbol
15:30Baladiyet El Mahallah - Mansoura
futbol
15:30Al-Nahda Club Al-Khobar - Taqdom
futbol
15:40Al-Kawkab - Al-Bukayriyah
futbol
16:00Alliance - Mwadui
futbol
16:00Ndanda - Azam
futbol
16:00Tanzania Prisons - Mtibwa Sugar
futbol
16:00Bizertin - Espérance de Tunis
futbol
16:00Villa - Onduparaka
futbol
16:00Zanaco - Woon-jae
futbol
16:10Ain Al-Atawlah - Jeel Club
futbol
16:30Express - Tooro United
futbol
16:30Kyetume - Mbarara City
futbol
16:30Proline - FC
futbol
17:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Shabab Al Khaleel
futbol
17:00Jamshedpur - FC
futbol
17:00Canon Yaoundé - Dragón
futbol
17:00Fortuna Mfou - Tonnerre Yaoundé
futbol
17:00Fovu Club Baham - Bamboutos de Mbouda
futbol
17:00Bamenda - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Stade Renard Melong - Avion Academy
futbol
17:00Loum - Young Sports
futbol
17:00Union Douala - Panthère du Ndé
futbol
17:30Anorthosis Famagusta - Salamis Famagusta
futbol
17:30Istra 1961 - Roltek
futbol
17:45Bidda - Al Shamal
futbol
17:45Lusail - Al-Markhiya Sports Club
futbol
17:45Muaither - Kharaitiyat
futbol
18:00Aduana Stars - Asante Kotoko
futbol
18:00Ashanti Gold - Dreams
futbol
18:00Eleven Wonders - WAFA
futbol
18:00Elmina Sharks - Ebusua Dwarfs
futbol
18:00International Allies - Medeama
futbol
18:00Karela - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00King Faisal Babes - Stars
futbol
18:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:00Arab Contractors - Al-Masry Club
futbol
18:00Enugu Rangers - Kano Pillars
futbol
18:00Enyimba International - Kwara United
futbol
18:00AS - Gbohloe-su
futbol
18:00Dynamic Togolais - Koroki Metete
futbol
18:00Molde - Rostov
futbol
18:20Åsane Fotball - Oygarden
futbol
19:00Al-Ansar Medina - Najran
futbol
19:00Charlotte Independence - Stumptown Athletic
futbol
19:00Neman Grodno - Panevezys
futbol
19:00Ruch Radzionków - Ruch Chorzow
futbol
19:05Jeddah Club - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
19:15Athens - Panetolikos
futbol
19:30Fehervar - Újpest
futbol
19:30Police - Kaedi
futbol
19:30MRKS Czechowice-Dziedzice - Record Bielsko-Biala
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
20:00Al-Mesaimeer Sports Club - Waab
futbol
20:00Larnaca - Limassol
futbol
20:00Doxa Katokopias - Omonia
futbol
20:00Dunaújváros PASE - Budapest
futbol
20:00Kaposvári Rákóczi - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
20:00Paksi - Pécsi
futbol
20:00Puskás Akadémia - Békéscsaba 1912 Előre
futbol
20:00Szombathelyi Haladás - Budapest Honvéd
futbol
20:00Zalaegerszegi - Lipot
futbol
20:00Dallas - Philadelphia Union
futbol
20:30Bidvest Wits - Highlands Park
futbol
20:30Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic
futbol
20:30Nordsjælland - Horsens
futbol
21:00Americano - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Melilla - Real Jaén
futbol
21:15Kray - Velbert
futbol
21:30Osdorf - Altonaer FC von 1893
futbol
21:30Lagarto - Volta Redonda
futbol
21:30Ceilandense - Real Nucleo Bandeirante
futbol
21:30Dorense - Confianca
futbol
21:30Alcúdia - Llosetense
futbol
21:30Nouadhibou - Nouakchott King's
futbol
22:00SpVgg 04 Ratingen - Kleve
futbol
22:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Íþróttafélagið Grótta
futbol
22:00Real Santander - Corporación Club Deportivo Tuluá
futbol
22:00Cartagena - CSKA Moskova
futbol
22:30Europa Point - Manchester 62
futbol
22:30Manchester City - West Ham United
futbol
22:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Kingstonian - Wingate & Finchley
futbol
22:45Lewes - Worthing
futbol
22:45Bognor Regis Town - Brighton
futbol
22:45Lancaster City - Atherton Collieries
futbol
22:45Portlaoise - Drumcondra
futbol
22:45Castleview - Ballinhassig
futbol
22:45Kilmarnock - Aberdeen
futbol
22:45Newport County - Salford City
futbol
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Deportivo Paraguayo
futbol
23:00Cartagena-Guanacaste - Cofutpa
futbol
23:00Municipal Garabito - Juventud Escazuceña
futbol
23:00Liverpool Montevideo - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
23:00Atalanta - Valencia
futbol
23:00Tottenham Hotspur - Leipzig
futbol
23:00Mirandés - Real Zaragoza
futbol
23:00Atalanta - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Tottenham - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:30Valledupar - Deportes Quindío
futbol
23:59UNAN Managua - Chichigalpa
futbol
00:00Aurora Guatemala - Capitalinos
futbol
00:00Municipal Turrialba - Sporting San Jose
futbol
00:00Barrio Mexico - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
00:00Consultants Moravia - Puerto Golfito
futbol
00:30Esporte Clube Juventude - Lajeadense
futbol
01:15Boavista Sport Club - Associação Chapecoense de Futebol
futbol
01:15Paysandu Sport Club - Maceio
futbol
01:15Club Atlético Huracán - Club Atlético Nacional
futbol
01:15Sportivo Luqueno - Atlético Club Mineros de Guayana
futbol
01:30Luziania - Brasiliense Futebol Clube
futbol
01:30Maceio - Bajai
futbol
02:00Sportivo Las Parejas - Club Sportivo Estudiantes
futbol
02:00Afogados da Ingazeıra - Santa Cruz Futebol Clube
futbol
02:00Akademika Vitória - Petrolina Social Futebol Clube
futbol
02:00Decisao - Retro Brasil
futbol
02:00do Gama - Unai Esporte Clube
futbol
02:00Esporte Clube - União Recreativa dos Trabalhadores
futbol
02:00River-PI - de Julho
futbol
02:00Boca Juniors De Cali - Leones
futbol
02:00United - Nashville
futbol
02:15Campinense Clube - Botafogo da Paraíba
futbol
02:15Palmas - Interporto Futebol Clube
futbol
02:15Sparta - Araguacema
futbol
02:30Futebol Clube - America Natal
futbol
03:30Oriente Petrolero - Vasco da Gama
futbol
03:30Barcelona Sporting Club - Cerro Porteño
futbol
03:30Deportes Tolima - Sport Club Internacional
futbol
04:00İngiltere Revolution - Vancouver Whitecaps
futbol
04:00Alianza San Salvador - Tigres de la UANL
futbol
04:00Deportivo Saprissa - Montreal Impact
futbol
04:00Monterrey - Club Santos Laguna
futbol
04:05Unión Magdalena - Bogotá
futbol
04:30Independiente del Valle - Clube de Regatas do Flamengo
futbol
05:00Guadalupe - Santos de Guápiles
futbol
05:00Phoenix Rising - Sporting Kansas City
futbol
06:00Comunicaciones - Club América
futbol
06:10Juarez - Dorados de Sinaloa
futbol
09:15AIM - Young Physiques Union
futbol
11:30Southern Sporting Union - Sagolband United
futbol
11:30Đồng Tâm Long An - Fico Tay Ninh
futbol
12:30Bangladesh Police - Bashundhara Kings
futbol
15:30Rahmatganj - Sheikh Russel
futbol
15:50Shabab Riyadh - Dhamk
futbol
16:45Al-Shahaniya Sports Club - Al-Arabi SC Katar
futbol
16:55Kazma Sporting Club - Naser Sporting Club
futbol
17:00Manama Club - Al-Muharraq
futbol
17:00North East United - Hyderabad
futbol
18:00Great Olimpiyat Oyunları - Berekum Chelsea
futbol
18:55Ahli Doha - Al-Gharafa Sports Club
futbol
19:00Raja Beni Mellal - Raja Casablanca
futbol
19:30Riffa - Hidd
futbol
19:30Hapoel - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
20:00Strømmen - Kjelsås Fotball
futbol
20:00Ahly Cairo - Zamalek
futbol
20:30Al-Wahda Club Mecca - Feiha
futbol
20:55Cluj - Sevilla
futbol
20:55Club Brugge - Manchester United
futbol
20:55Eintracht Frankfurt - Bull Salzburg
futbol
20:55Copenhagen - Celtic
futbol
20:55Getafe - Ajax
futbol
20:55Ludogorets 1945 - Internazionale Milano
futbol
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica
futbol
20:55Sporting Lisbon - İstanbul Başakşehir
futbol
20:55Sporting Lisbon - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Swieqi United - Qormi
futbol
23:00APOEL - Basel
futbol
23:00Alkmaar - LASK Linz
futbol
23:00Bayer 04 Leverkusen - Porto
futbol
23:00Olympiacos - Arsenal
futbol
23:00Rangers - Braga
futbol
23:00Roma - Gent
futbol
23:00Wolfsburg - Malmö
futbol
23:00Wolverhampton - Espanyol
futbol
23:00Francis - Kilbarrack United
futbol
23:30Barranquilla - Tigres Futbol Club
futbol
23:30Orsomarso - Fortaleza Zipaquira
futbol
01:15Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
01:15Palestino - Club Guaraní
futbol
02:00Atlético Huila - Llaneros Fútbol Club
futbol
04:00Carlos - York City
futbol
04:05Atletico Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
06:00Club Deportivo Olimpia - Seattle Sounders
futbol
09:15Wellington Phoenix - Western United
futbol
11:30Western Sydney Wanderers - Adelaide United
futbol
11:30Rajasthan - Garhwal
futbol
12:30Shikun Hamizrach - Bnei Eilat
futbol
13:00Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds
futbol
13:30Beitar Ironi Maale Adumim - Sport Club Beer Sheva
futbol
16:00Levadiakos - Doxa Drama
futbol
16:10Abha - Adalah
futbol
17:00Mumbai City - Chennaiyin
futbol
18:30Al-Faisaly Harmah - Ettifaq Dammam
futbol
18:55Katar - Al-Sailiya
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor
futbol
19:00Osmanlı Spor - Menemen Belediyespor
futbol
19:00Osmanlıspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Varaždin - Lokomotiva
futbol
20:00Sivasspor - Alanyaspor
futbol
20:00Sivasspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
futbol
20:30Osnabrück - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Wehen Wiesbaden - Greuther Furth
futbol
20:30Osnabruck - Erzgebirge
futbol
21:00Nice - Stade Brestois 29
futbol
21:00Viktoria Köln - Sonnenhof Großaspach
futbol
21:00Hobro - Midtjylland
futbol
21:10Austria Klagenfurt - Ried
futbol
21:10Avusturya Lustenau - Dornbirn 1913
futbol
21:10Juniors - Lafnitz
futbol
21:10Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
futbol
21:10Amstetten - Liefering Salzburg
futbol
22:00Ajaccio - Mans
futbol
22:00Chambly - Nancy
futbol
22:00Chamois Niortais - Valenciennes
futbol
22:00Clermont Foot - Paris
futbol
22:00Avant de Guingamp - Sochaux-Montbéliard
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Châteauroux
futbol
22:00Havre - Orléans
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Lorient
futbol
22:00Béziers - Créteil-Lusitanos
futbol
22:00Lyon-Duchère - Avranches
futbol
22:00Boulogne - Le
futbol
22:00Bourg-Péronnas - Pau
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Dunkerque
futbol
22:00Cholet - Bastia-Borgo
futbol
22:00Toulon - Villefranche
futbol
22:00Quevilly - Concarneau
futbol
22:00Excelsior - Den Bosch
futbol
22:00Dordrecht - Graafschap
futbol
22:00Ahead Eagles - N.E.C.
futbol
22:00Breda - Almere City
futbol
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
futbol
22:00Waalwijk - Sparta Rotterdam
futbol
22:00Telstar - Maastricht
futbol
22:05Dundee United - Inverness
futbol
22:30Kortrijk - Genk
futbol
22:30Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
futbol
22:30Bayern Munich - Paderborn 07
futbol
22:30Oud-Heverlee Leuven - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
22:30Bayern Münih - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Derby County - Fulham
futbol
22:45Mirren - Heart of Midlothian
futbol
22:45Metz - Lyon
futbol
22:45Brescia Calcio - Napoli
futbol
22:45Cabinteely - Bray Wanderers
futbol
22:45Galway United - Athlone Town
futbol
22:45Wexford Gençlers - University College Dublin
futbol
22:45Derry City - Finn Harps
futbol
22:45Shelbourne - Dundalk
futbol
22:45Sligo Rovers - Patrick's Athletic
futbol
22:45Waterford - Bohemian
futbol
22:45Arklow Town - Tolka Rovers
futbol
22:45Leixlip United - Lucan United
futbol
22:45Newbridge Town - Liffey Wanderers
futbol
22:45John Bosco - Templeogue United
futbol
22:45Carrigaline United - Cobh Wanderers
futbol
22:45Rockmount - Marys
futbol
22:45Linfield - Crusaders
futbol
22:45Derby Country - Fulham (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Brescia - Napoli (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Sporting de Gijón - Cádiz
futbol
23:00Cosenza Calcio - Frosinone Calcio
futbol
23:00Real Betis - Mallorca
futbol
23:00Shamrock Rovers - Cork City
futbol
23:00Swords Celtic - Patrick's CYFC
futbol
23:00Vilafranquense - Farense
futbol
23:00Real Betis - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:30Aves - Vitoria Guimaraes
futbol
01:00Club Atlético Banfield - Aldosivi
futbol
02:05Deportivo Pasto - Envigado Fútbol Club
futbol
03:10Argentinos Juniors - Club Atlético Patronato
futbol
04:00Atlas - Pachuca
futbol
04:10Club Independiente Santa - América de Cali
futbol
06:00Puebla - Deportivo Toluca
futbol
06:10Club Tijuana - Guadalajara
futbol
08:00Vegalta Sendai - Nagoya Grampus
futbol
09:00Cerezo Osaka - Oita Trinita
futbol
09:00Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo
futbol
09:00Kawasaki Frontale - Sagan Tosu
futbol
09:00Brisbane Roar - Perth Glory
futbol
11:30Newcastle Jets - Melbourne Victory
futbol
12:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
futbol
12:00Farul Constanța - Concordia Chiajna
futbol
12:00Universitatea Cluj - Argesul Pitesti
futbol
12:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucureşti
futbol
13:00Botev Vratsa - Arda Kardzhali
futbol
13:00Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
futbol
14:00Erzurumspor - Bursaspor
futbol
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü
futbol
14:00Kayserispor - Konyaspor
futbol
14:00UCC - College Corinthians
futbol
14:00Leixões - Covilhã
futbol
14:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Djurgårdens - Dalkurd
futbol
14:30Sandvikens - Mjällby
futbol
15:00Dynamo Dresden - Bochum
futbol
15:00Hamburger - Pauli
futbol
15:00Holstein Kiel - Heidenheim
futbol
15:00Stuttgart - Jahn Regensburg
futbol
15:00Celta de Vigo - Leganés
futbol
15:00Mariupol - Zorya Luhansk
futbol
15:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)
futbol
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:15Cherno More Varna - Levski Sofia
futbol
15:30Brentford - Blackburn Rovers
futbol
15:30Chelsea - Tottenham Hotspur
futbol
15:30Voluntari - Hermannstadt
futbol
15:30Brentford - Blackburn Rovers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:00Kaiserslautern - Zwickau
futbol
16:00Hansa Rostock - Ingolstadt 04
futbol
16:00Carl Zeiss Jena - Meppen
futbol
16:00Uerdingen 05 - Preussen Munster
futbol
16:00Duisburg - Waldhof Mannheim
futbol
16:00Würzburger Kickers - Eintracht Braunschweig
futbol
16:00Red Star Saint-Ouen - Stade Lavallois
futbol
16:00Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
futbol
16:00Institute - Coleraine
futbol
16:00ViOn Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
futbol
16:00Pohronie - MŠK Žilina
futbol
16:00Ružomberok - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
16:00Zemplín Michalovce - Nitra
futbol
16:00ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
futbol
16:00Al-Taawon - Al-Raed
futbol
16:00Diagoras Rodos - Ionikos
futbol
16:00Egaleo - Trikala
futbol
16:00Ierapetra - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - Niki Volos
futbol
16:00Triglia - Ialyssos
futbol
16:30Slovan Liberec - Bohemians 1905 Prag
futbol
16:30Mladá Boleslav - Slovácko
futbol
16:30Slavia Prague - Opava
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Fatih Karagümrük
futbol
16:30Elfsborg - Brage
futbol
16:30Oskarshamns - Örebro
futbol
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:45Salal - Sadd
futbol
17:00Lens - Stade Malherbe Caen
futbol
17:00Cittadella - Juve Stabia
futbol
17:00Virtus Entella - Benevento Calcio
futbol
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cremonese
futbol
17:00Trapani Calcio - Spezia Calcio
futbol
17:00Arka Gdynia - Raków Częstochowa
futbol
17:00Bologna 1909 - Udinese Calcio
futbol
17:00Göztepe - Gaziantep
futbol
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
futbol
17:00Hajduk Split - Gorica
futbol
17:00Douglas Hall - Ringmahon Rangers
futbol
17:00Renate - Pergolettese 1932
futbol
17:00Carrarese Calcio - Gozzano
futbol
17:00Modena - Südtirol
futbol
17:00Virtusvecomp Verona - Rimini 1912
futbol
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:00Rieti - Teramo
futbol
17:00Bologna - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim
futbol
17:30Hertha - Köln
futbol
17:30Freiburg - Fortuna Düsseldorf
futbol
17:30Werder Вremen - Borussia Dortmund
futbol
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30CSKA Sofia - Botev Plovdiv
futbol
18:00Northampton Town - Exeter City
futbol
18:00Plymouth Argyle - Cambridge United
futbol
18:00Salford City - Colchester United
futbol
18:00Scunthorpe United - Forest Green Rovers
futbol
18:00Swindon Town - Grimsby Town
futbol
18:00Walsall - Port Vale
futbol
18:00Bath City - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Chelmsford City - Slough Town
futbol
18:00Dartford - Eastbourne Borough
futbol
18:00Havant & Waterlooville - Albans
futbol
18:00Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
futbol
18:00Hungerford Town - Braintree Town
futbol
18:00Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
futbol
18:00Oxford City - Tonbridge Angels
futbol
18:00Wealdstone - Dorking Wanderers
futbol
18:00Welling United - Chippenham Town
futbol
18:00Weymouth - Billericay Town
futbol
18:00Altrincham - King's Lynn Town
futbol
18:00Boston United - Telford United
futbol
18:00Bradford Park Avenue - Kettering Town
futbol
18:00Chester - Brackley Town
futbol
18:00Curzon Ashton - Gloucester City
futbol
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
futbol
18:00Guiseley - Gateshead
futbol
18:00Hereford - Darlington
futbol
18:00Kidderminster Harriers - York City
futbol
18:00Leamington - Southport
futbol
18:00Spennymoor Town - Alfreton Town
futbol
18:00Boreham Wood - Yeovil Town
futbol
18:00Bromley - Wrexham
futbol
18:00Chesterfield - Ebbsfleet United
futbol
18:00Chorley - Barnet
futbol
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
futbol
18:00Dover Athletic - Fylde
futbol
18:00Harrogate Town - Eastleigh
futbol
18:00Hartlepool United - Notts County
futbol
18:00Barnsley - Middlesbrough
futbol
18:00Maidenhead United - Aldershot Town
futbol
18:00Birmingham City - Sheffield Wednesday
futbol
18:00Torquay United - Halifax Town
futbol
18:00Bristol City - West Bromwich Albion
futbol
18:00Woking - Stockport County
futbol
18:00Charlton Athletic - Luton Town
futbol
18:00Avondale United - Midleton
futbol
18:00Leeds United - Reading
futbol
18:00Dumbarton - Forfar Athletic
futbol
18:00Nottingham Forest - Queens Park Rangers
futbol
18:00East Fife - Stranraer
futbol
18:00Preston North - Hull City
futbol
18:00Falkirk - Montrose
futbol
18:00Stoke City - Cardiff City
futbol
18:00Peterhead - Airdrie United
futbol
18:00Swansea City - Huddersfield Town
futbol
18:00Raith Rovers - Clyde
futbol
18:00Wigan Athletic - Millwall
futbol
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
futbol
18:00Arbroath - United
futbol
18:00Cove Rangers - Queen's Park
futbol
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
futbol
18:00Edinburgh City - Brechin City
futbol
18:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
futbol
18:00Elgin City - Cowdenbeath
futbol
18:00Queen of the South - Dundee
futbol
18:00Stirling Albion - Stenhousemuir
futbol
18:00Aberdeen - Ross County
futbol
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
futbol
18:00Hamilton Academical - Motherwell
futbol
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
futbol
18:00Hibernian - Livingston
futbol
18:00Cliftonville - Ballymena United
futbol
18:00Alcorcón - Las Palmas
futbol
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
futbol
18:00Almería - Fuenlabrada
futbol
18:00Larne - Warrenpoint Town
futbol
18:00Oliveirense - Casa Pia
futbol
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
futbol
18:00Burnley - Bournemouth
futbol
18:00Crystal Palace - Newcastle United
futbol
18:00Sheffield United - Brighton & Hove Albion
futbol
18:00Southampton - Aston Villa
futbol
18:00Barcelona - Eibar
futbol
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
futbol
18:00Hussein - Bel-Abbès
futbol
18:00Wigan - Millwall (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:00Accrington Stanley - Rotherham United
futbol
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
18:00Wimbledon - Blackpool
futbol
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
futbol
18:00Ipswich Town - Oxford United
futbol
18:00Lincoln City - Gillingham
futbol
18:00Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
futbol
18:00Rochdale - Coventry City
futbol
18:00Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
futbol
18:00Southend United - Burton Albion
futbol
18:00Sunderland - Bristol Rovers
futbol
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
futbol
18:00Carlisle United - Morecambe
futbol
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
futbol
18:00Crawley Town - Stevenage
futbol
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
futbol
18:00Leyton Orient - Oldham Athletic
futbol
18:00Newport County - Bradford City
futbol
18:30Viktoria Plzen - Příbram
futbol
18:30Ashdod - Maccabi Haifa
futbol
18:30Göteborg - Vasteras
futbol
18:30Sollentuna - Sirius Fotboll
futbol
18:40Hazm Rass - Nassr
futbol
18:55Al-Duhail - Al-Wakrah Sport Club
futbol
19:00Mattersburg - Rheindorf Altach
futbol
19:00Swarovski Tirol - Wolfsberger
futbol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Sturm Graz
futbol
19:00Westerlo - Virton
futbol
19:00Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Újpest
futbol
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
futbol
19:00Paksi - Debreceni
futbol
19:00Várda - Diósgyőri
futbol
19:00Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
futbol
19:00Universitatea Craiova - Cluj
futbol
19:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
19:00Adana Demirspor - Altınordu
futbol
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
futbol
19:30Rijeka - Osijek
futbol
19:30Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
futbol
19:30Monza Brianza 1912 - Atletico Arezzo
futbol
19:30Olympique de Marseille - Nantes
futbol
19:30Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Standard Liège - Royal Antwerp
futbol
20:00Pisa 1909 - Unione Venezia
futbol
20:00SPAL - Juventus
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor
futbol
20:00Spal - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:15Tenerife - Elche
futbol
20:15Girona - Ponferradina
futbol
20:15Chaves - Feirense
futbol
20:20Sutton United - Barrow
futbol
20:30Fermana - Pesaro
futbol
20:30Al-Hilal - Ittihad
futbol
20:30Asteras Tripolis - Panathinaikos
futbol
20:30Schalke 04 - Leipzig
futbol
20:30Leicester City - Manchester City
futbol
20:30Real Sociedad - Valencia
futbol
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
futbol
20:50Ironi Sport Hadera - Beitar Jerusalem
futbol
21:00Thun - Luzern
futbol
21:00Zürich - Neuchâtel Xamax
futbol
21:00Steaua București - Chindia Targoviste
futbol
21:00Lamia - Aris
futbol
21:00Tondela - Ave
futbol
21:30Mezőkövesd-Zsóry - Ferencvárosi
futbol
21:45Feyenoord - Fortuna Sittard
futbol
21:45Heerenveen - Haag
futbol
22:00Oostende - Zulte Waregem
futbol
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
futbol
22:00Piast Gliwice - Cracovia
futbol
22:00Cobh Ramblers - Drogheda United
futbol
22:00Angers - Montpellier
futbol
22:00Dijon - Monaco
futbol
22:00Lille - Toulouse
futbol
22:00Strasbourg - Amiens
futbol
22:00JDA Dijon - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Lille - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Mechelen - Waasland-Beveren
futbol
22:30Albacete Balompié - Numancia
futbol
22:30Roeselare - Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
22:45Siena - AlbinoLeffe
futbol
22:45Alma Juventus Fano 1906 - Imolese Calcio 1919
futbol
22:45Virtus Francavilla - Catanzaro 1929
futbol
22:45Fiorentina - Milan
futbol
22:45Groningen - VVV-Venlo
futbol
22:45Fiorentina - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Levante - Real Madrid
futbol
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:15Boyacá Chicó - Deportivo Pereira
futbol
23:30Belenenses - Marítimo
futbol
23:35Lorenzo de Almagro - Racing Club de Avellaneda
futbol
00:00Boavista Sport Club - Flamengo
futbol
01:20Independiente Medellín - Club Atlético Nacional
futbol
01:40Independiente Avellaneda - Gimnasia y Esgrima La Plata
futbol
02:00Club León - Club Necaxa
futbol
03:30Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
futbol
03:45Atlético Tucumán - Club Atlético Lanús
futbol
03:45Newell's Old Boys - Club Atlético Colón
futbol
04:00Cruz Azul - Tigres de la UANL
futbol
06:00Monterrey - Club América
futbol
07:00Shimizu S-Pulse - Tokyo
futbol
07:30Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
futbol
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
futbol
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
futbol
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
futbol
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
futbol
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
futbol
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
futbol
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
futbol
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
futbol
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
futbol
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
futbol
10:00Vissel Kobe - Yokohama
futbol
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
futbol
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
futbol
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Wolves - Norwich City (TRT Spor HD)
futbol
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
tenis
11:27Pavel Tatarnikov - Nikolay ShirokovCanlı
tenis
10:00Denis Klok - Vasile Antonescu
tenis
10:45Abigail Tere-Apisah - Marianna Zakarlyuk
tenis
10:45Amber Marshall - Erin Routliffe
tenis
10:45Asrawy - Kelsey Stevenson
tenis
10:45Pablo Vivero Gonzalez - Andrea Picchione
tenis
10:45Simon Anthony Ivanov - Jacopo Berrettini
tenis
11:00Peter Nagy - Alessandro Petrone
tenis
11:00Nudnida Luangnam - Vaidehi Chaudhari
tenis
11:00Simon Yitbarek - Ryan Nijboer
tenis
11:30Edoardo Eremin - Yanki Erel
tenis
11:30Francesca Curmi - Marina Yudanov
tenis
11:30Maria Herazo Gonzalez - Elina Avanesyan
tenis
11:30Clement Geens - Eleftherios Theodorou
tenis
11:30William Griffith - Alexander Erler
tenis
11:30Zizou Bergs - Ljubohir Celebic
tenis
11:30Anna Ukolova - Olga Helmi
tenis
11:30Darya Astakhova - Nuria Brancaccio
tenis
11:30Margaux Rouvroy - Ioana Gaspar-Ivan
tenis
11:30Tatiana Pieri - Jasmin Jebawy
tenis
11:30Aziz Kijametovic - Moez Echargui
tenis
11:30Francesco Vilardo - Remy Bertola
tenis
11:30Louis Tessa - Manish Sureshkumar
tenis
11:30Riccardo Maiga - Julien Cagnina
tenis
11:30Franziska Sziedat - Petia Arshinkova
tenis
11:30Justina Mikulskyte - Julie Belgraver
tenis
11:45Daniel Michalski - Mathias Bourgue
tenis
11:45Frederico Ferreira Silva - Baptiste Crepatte
tenis
11:45Domagoj Biljesko - Federico Campana
tenis
11:45Zeynep Sönmez - Melanie Stokke
tenis
11:45Ekaterina Nikiforova - Mananchaya Sawangkaew
tenis
11:45Soha Sadiq - Jodie Anna Burrage
tenis
11:45Destanee Aiava - Sohyun Park
tenis
11:47Pavel Tatarnikov - Abacar Jalilov
tenis
12:00Tallon Griekspoor - Lucas Gerch
tenis
12:00Vaclav Safranek - Daniel Masur
tenis
12:00Aleksandra Krunic - Lesley Pattinama-Kerkhove
tenis
12:00Katarzyna Piter - Melanie Klaffner
tenis
12:00Jang Su Jeong - Emily Fanning
tenis
12:00Alvaro Lopez San Martin - Andrews
tenis
12:00Gerard Granollers Pujol - Ricardo Ojeda Lara
tenis
12:00Pablo Llamas Ruiz - Diego Augusto Barreto Sanchez
tenis
12:00Amoros Ramos - Jorge Martinez Martinez
tenis
12:20Vaishnavi Peddi Reddy - Rutuja Bhosale
tenis
12:30Sharobiddin Abzalov - Vladyslav Manafov
tenis
12:30Ivanov/Ratniuk - Bezborodov/Ozernoy
tenis
12:30Aryan Goveas - Simone Roncalli
tenis
12:30Stijn - Aleksei Khomich
tenis
12:30Tristan Boyer - Jaime Caldes
tenis
13:00Zielinski - Antoine Bellier
tenis
13:00Emma Raducanu - Marie Benoit
tenis
13:00Guerrero Alvarez - Nuria Parrizas-Diaz
tenis
13:00Katy Dunne - Brouleau
tenis
13:00Laura Ioana Paar - Angelica Moratelli
tenis
13:00Alexis Musialek - Chak Lam Coleman Wong
tenis
13:00Alibek Kachmazov - Antonio Cayetano March
tenis
13:00Wehnelt - Omar Giacalone
tenis
13:00Arina Gabriela Vasilescu - Emilie Lindh Gallagher
tenis
13:00Josephine Boualem - Ines Murta
tenis
13:00Martina Spigarelli - Bojana Klincov
tenis
13:00Bhatia/Cengiz - Bavisetti/Breckova
tenis
13:00Luikham/Yadav - Akiyama/Easwaramurthi
tenis
13:00Benjamin Pietri - Admir Kalender
tenis
13:00Cristian Lozan - Aziz Ouakaa
tenis
13:00Lukas Krainer - Kyle Lok Yin Tang
tenis
13:00Majed Kilani - Long Yeung
tenis
13:00Anhelina Kalita - Loudmilla Bencheikh
tenis
13:00Kravchuk/Riske - Chan/Chan
tenis
13:00Ninomiya/Yang - Melichar/Xu
tenis
13:00Jennifer Brady - Marketa Vondrousova
tenis
13:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
13:00Fabian Marozsan - Filip Misolic
tenis
13:00Luka Pavlovic - Dimitriy Voronin
tenis
13:00Houkes - Yshai Oliel
tenis
13:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Alessandro Ingarao
tenis
13:00Anri Nagata - Anita Husaric
tenis
13:15Amiraghyan - Elina Nepliy
tenis
13:30Artem Dubrivnyy - Ruben Bemelmans
tenis
13:30Kopriva - Oscar Otte
tenis
13:30Chun Hsin Tseng - Marco Trungelliti
tenis
13:30Illya Marchenko - Hiroki Moriya
tenis
13:30Victoria - Ekaterine Gorgodze
tenis
13:30Vitalia Diatchenko - Martina Di Giuseppe
tenis
13:30Anas Fattar - Miguel Damas
tenis
13:30Paul Valsecchi - Mathieu Perchicot
tenis
13:30Pedro Cachin - Alcala Gurri
tenis
13:30Ksenia Laskutova - Mariana Drazic
tenis
14:00Egor Gerasimov - Dennis Novak
tenis
14:00Arthur Reymond - Michael Weindl
tenis
14:00Hubert Hurkacz - Vasek Pospisil
tenis
14:00Emilien Voisin - Mick Veldheer
tenis
14:00Leandro Riedi - Blake Ellis
tenis
14:00Evgeny Philippov - Robin Stanek
tenis
14:00Vaughn Hunter - Piotr Matuszewski
tenis
14:30Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
14:30Veronika Kudermetova - Garbine Muguruza
tenis
14:30Anton Matusevich - Julius Tverijonas
tenis
14:30Petros Chrysochos - Mark Whitehouse
tenis
14:30Collins - Anna Bondar
tenis
14:30Yuriko Miyazaki - Réka-Luca Jani
tenis
14:30Mayeul Darras - Stefan Palosi
tenis
14:30Michal Mikula - David Perez Sanz
tenis
14:30Marie Villet - Ylona-Georgiana Ghioroaie
tenis
14:30Oona Orpana - Anastasia Piangerelli
tenis
14:30Pliskova/Pliskova - Carter/Stefani
tenis
14:30Calin Manda - Taiyo Yamanaka
tenis
14:30Marion Viertler - Shuo Feng
tenis
14:30Silvia Njiric - Francisca Jorge
tenis
15:00Igor Sijsling - Botic Van De Zandschulp
tenis
15:00Gabashvili/Elgin - Lenz/Maden
tenis
15:00Enzo Couacaud - Viktor Galovic
tenis
15:00Roman Safiullin - Sadio Doumbia
tenis
15:00Mykyta Mashtakov - Den Heijer
tenis
15:00Angela Fita Boluda - Nicole Khirin
tenis
15:00Chiara Scholl - Emily Appleton
tenis
15:00Dalila Spiteri - Martina Colmegna
tenis
15:00Mariam Dalakishvili - Alina Shcherbinina
tenis
15:00Aliona Bolsova Zadoinova - Anastasiya Shoshyna
tenis
15:00Cagla Buyukakcay - Anastasia Gasanova
tenis
15:00Zawadzka/Rusova - Mikulskyte/Echeverria Alam
tenis
15:00Elijah Poritzky - Francesco Passaro
tenis
15:00Imanol Lopez Morillo - Andrey Chepelev
tenis
15:00Timofey Skatov - Carlos Sanchez Jover
tenis
15:00Hernan Casanova - Joao Pedro Sorgi
tenis
15:00Dabrowski/Zhang - Vondrousova/Muchova
tenis
15:05Manuel Pena Lopez - Guido Ivan Justo
tenis
15:05Nicolas Alvarez - Thiago Agustin Tirante
tenis
15:05Santiago Fa Rodriguez Taverna - Alejandro Mendoza
tenis
15:30Vasilevski/Erlich - Koolhof/Mektic
tenis
15:30Christoph Negritu - Jeremy Schifris
tenis
15:30Mirko Martinez - Ondrej Krstev
tenis
15:30Issei Okamura - Piotr Grynkowski
tenis
15:30Oleksandr Ovcharenko - Moritz Trocker
tenis
15:30Vitaliy Sachko - Seita Watanabe
tenis
16:00Elena Rybakina - Katerina Siniakova
tenis
16:00Elise Mertens - Aryna Sabalenka
tenis
16:00Mikhail Kukushkin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
16:00Corentin Denolly - Valentin Royer
tenis
16:00Karl Friberg - Jack Draper
tenis
16:00Hands - Hendrik Jebens
tenis
16:00Kimberley Zimmermann - Samantha Murray
tenis
16:00Vismane/Kulikova - Ganz/Liauw A Fong
tenis
16:00Ghorbel/Echargui - Tessa/Schott
tenis
16:00Kijametovic/Moundir - Wong/Yeung
tenis
16:00Hsieh/Strycova - Peng/Han
tenis
16:00Kichenok/Kichenok - Duan/Kudermetova
tenis
16:30Lucas Miedler - Sasi Kumar Mukund
tenis
16:30Maxime Janvier - Dimitar Kuzmanov
tenis
16:30Filippo Baldi - Pavel Nejedly
tenis
16:30Kolar/Ocleppo - Gaston/Lestienne
tenis
16:30Alexandros Skorilas - Kyrian Jacquet
tenis
16:30Gabriele Maria Noce - Antonio Massara
tenis
16:30Jonathan Gray - Alexander Shevchenko
tenis
16:30Anastasiya Komardina - Sandra Samir
tenis
16:30Isabella Shinikova - Sabina Sharipova
tenis
16:30Kalava/Kalva - Arshinkova/Topalova
tenis
16:30Krajicek/Ryser - Belgraver/Halemai
tenis
17:00Bopanna/Shapovalov - Nielsen/Puetz
tenis
17:00Karatancheva - Maria Lourdes Carle
tenis
17:00Sabina Dadaciu - Eugenia Ganga
tenis
17:00Thaisa Grana Pedretti - Eleonore Tchakarova
tenis
17:00Jonathan Mridha - Paul Woerner
tenis
17:00Luca Staeheli - Elmar Ejupovic
tenis
17:00Muscheites/Seifert - Paul/Steinegger
tenis
17:00Ivan Marrero Curbelo - Alexander Weis
tenis
17:00Pedro Vives Marcos - Carlos Boluda-Purkiss
tenis
17:30Stefano Travaglia - Felix Auger Aliassime
tenis
17:30Alexander Jhun - Gijs Brouwer
tenis
17:30Arthur Fery - Aidan Mchugh
tenis
17:30Bart Stevens - Robert Quentin
tenis
17:30Gleb Sakharov - Alexis Gautier
tenis
17:30Kristjan Tamm - Evan Hoyt
tenis
17:30Kenin/Mattek-Sands - Peschke/Schuurs
tenis
17:30Krejcikova/Zheng - Garcia/Mirza
tenis
18:00Simona Halep - Jabeur
tenis
18:00Willems/Gerch - Weissborn/Sancic
tenis
18:00Raja/Shamasdin - Serdarusic/Tseng
tenis
18:00Roberto Cid Subervi - Alejandro Gomez
tenis
18:00Sebastian Korda - Tobias Simon
tenis
18:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Tereza Mrdeza
tenis
18:00Lantigua De La Nuez/Mintegi Del Olmo - Krunic/Piter
tenis
18:00Carou/Ugo Carabelli - Arguello/Egea
tenis
18:30Melzer/Roger-Vasselin - Hurkacz/Simon
tenis
18:30Uladzimir Ignatik - Dustin Brown
tenis
18:30Katarina Kozarov - Fanny Ostlund
tenis
18:30Leolia Jeanjean - Emma Davis
tenis
18:30Tiphanie Fiquet - Gianna Pielet
tenis
18:30Langmajer/Satral - Veldheer/Kopp
tenis
19:00Daniell/Oswald - Arevalo/O'Mara
tenis
19:00Inglot/Lindstedt - Novikov/Harrison
tenis
19:00Alexander Sarkissian - Gian Marco Moroni
tenis
19:00Evan King - Christopher Eubanks
tenis
19:00Barnett/Nicholls - Pitak/Pitak
tenis
19:05Juan Pablo Ficovich - Ruan Roelofse
tenis
19:30Anett Kontaveit - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
19:30Mirza Basic - Mats Moraing
tenis
19:30Giulio Zeppieri - Roberto Marcora
tenis
19:30Marchenko/Safiullin - Giustino/Trungelliti
tenis
19:30Ryan Peniston - Purcell
tenis
19:30Vasil Kirkov - Liam Broady
tenis
19:30Mayar Sherif - Irina-Camelia Begu
tenis
19:30Andrianjafitrimo/Grabher - Gracheva/Komardina
tenis
19:30Rehberg/Schifris - Boehler/Stodder
tenis
20:00Cazaux/Mayot - Maheu/Pospisil
tenis
20:00Ergi Kirkin - Pavel Kotov
tenis
20:00Michiru Furuya - Olivia Gram
tenis
20:00Nadel/Williford - Campos/Clousing
tenis
20:30Soon-Woo Kwon - Ryan Harrison
tenis
20:30Goransson/Humbert - Sitak/Sharan
tenis
20:30Dmitry Popko - Martin Redlicki
tenis
20:30Dudi Sela