logo
Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
Paylaş:
24 Şubat 2020 Pazartesi 02:32:53
futbol
02:10Bianconeri - GalacticosCanlı
basketbol
02:00Notre Dame Fighting Irish - Miami HurricanesCanlı
basketbol
02:00Utah - TrojansCanlı
basketbol
02:00West Liberty - Fairmont StateCanlı
basketbol
02:00Club Atletico Caza y Pesca - Pedro EchagueCanlı
basketbol
02:00Huracan de San Justo - Velez SarsfieldCanlı
basketbol
02:00Indios de Moreno - Atletico Estudiantil PortenoCanlı
basketbol
02:00Municipalidad de Junin - Boys de Santa RosaCanlı
basketbol
02:00Social y Deportivo Presidente Derqui - Atletico PilarCanlı
basketbol
02:00Wilde Sporting - Racing ClubCanlı
basketbol
02:00Obras Sanitarias Buenos Aires - PaduaCanlı
basketbol
02:00Urquiza - MoronCanlı
basketbol
02:00Monterrey Hidalgo - Mty PueblaCanlı
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)Canlı
futbol
01:45Audax Italiano - PalestinoCanlı
futbol
01:45Club Deportivo Olimpia - MarathónCanlı
futbol
01:00Martín de San Juan - Club Atletico MitreCanlı
futbol
01:00Municipal Pérez Zeledón - HeredianoCanlı
futbol
01:00Club Atlético Paraná - Belgrano de ParanáCanlı
basketbol
01:00Banco Provincia de Buenos Aires - UGABCanlı
futbol
00:30Quilmes Atlético Club - Club Atlético Gimnasia y EsgrimaCanlı
futbol
00:30Unión de Sunchales - Chaco For EverCanlı
basketbol
00:30UDLAP - Universidad InteramericanaCanlı
basketbol
00:15Saint Francis New York Terriers - Wagner SeahawksCanlı
basketbol
00:00Ohio State Buckeyes - Maryland TerrapinsCanlı
basketbol
23:30Angeles Lakers - Boston Celtics
futbol
00:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Bull Brasil
futbol
00:30Vencedor - Santa Tecla
futbol
00:30Meadforest - Real Mona
futbol
01:00Club de Deportes Valdivia - Club de Deportes Santa Cruz
futbol
01:00Ellerton - Paradise
basketbol
01:00Combined School Tridents - Barbados Lumber
tenis
01:00Giulia Gatto-Monticone - Caroline Dolehide
tenis
01:00Kaja Juvan - Veronica Cepede Royg
tenis
01:00Leylah Annie Fernandez - Varvara Lepchenko
futbol
01:15Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
futbol
01:15Defensor Sporting - Peñarol
futbol
01:30Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
futbol
01:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - Martin De Formosa
futbol
01:45Querétaro - Atlético San Luis
futbol
01:45Road - Liberta
futbol
01:45Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
01:45University Nacional de Villa Maria - Newbery & Everton
futbol
02:00Sarmiento de Leones - Bell
basketbol
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers
tenis
02:00Daniel Altmaier - Jason Jung
futbol
02:30Barbican - Seaview Gardens
tenis
02:30Damir Dzumhur - Alex Bolt
tenis
02:30Tommy Paul - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
02:30Sara Errani - Nicole Gibbs
futbol
02:459 de Julio de Rio Tercero - Atletico Rio Tercero
futbol
03:00Weymouth Wales - Deacons
basketbol
03:00Orange 3 Pinelands - City United Celtics
tenis
03:30Martinez/Reyes-Varela - Monroe/Withrow
futbol
03:30Once Caldas - Patriotas
futbol
03:30Deportes Temuco - Ñublense
futbol
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Juarez - Club Santos Laguna
futbol
04:00Arnett Gardens - Mount Pleasant Academy
futbol
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
tenis
04:00Taro Daniel - Marcos Giron
tenis
04:00Francesca Di Lorenzo - Usue Maitane Arconada
tenis
04:00Xiyu Wang - Anhelina Kalinina
futbol
05:00Albion SC Pros - Los Angeles
futbol
11:00Tom Tomsk - Mordovia Saransk
futbol
11:00Income - Police
futbol
11:30Rukh Brest - Rīgas Futbola skola
futbol
11:30Real Kashmir - Indian Arrows
tenis
12:00Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
tenis
12:00Cameron Norrie - Adrian Mannarino
tenis
12:00John Isner - Mischa Zverev
tenis
12:00Jordan Thompson - Alexander Zverev
tenis
12:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
tenis
12:00Nick Kyrgios - Humbert
tenis
12:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
tenis
12:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
12:00Reilly Opelka - Soon-Woo Kwon
tenis
12:00Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
tenis
12:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
tenis
12:00Taylor Harry Fritz - John Millman
tenis
12:00Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
12:00Arantxa - Hibino
tenis
12:00Christina McHale - Lauren Davis
tenis
12:00Heather Watson - Coco Vandeweghe
tenis
12:00Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
tenis
12:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
tenis
12:00Zhu - Katarina Zavatska
tenis
12:00Marie Bouzkova - Tatjana Maria
tenis
12:00Shelby Rogers - Katie Volynets
tenis
12:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
tenis
12:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
tenis
12:00Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
12:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
12:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
tenis
12:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
tenis
12:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
12:00Andrea Vavassori - Sadio Doumbia
tenis
12:00Chun Hsin Tseng - Mathieu Perchicot
tenis
13:00Mikhail Kukushkin - Karen Khachanov
tenis
13:00Christian Samuelsson - Jake Hersey
tenis
13:00Josip Krstanovic - Patrick Foley
tenis
13:00Karl Friberg - Linus Frost
tenis
13:00Kristjan Tamm - Scott Duncan
tenis
13:05Venus/Peers - Paire/Herbert
futbol
13:30Çankaya - Çatalca Spor
tenis
13:30Matteo Viola - Bernabe Zapata Miralles
tenis
13:35Teimuraz Gabashvili - Nicola Kuhn
tenis
14:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
tenis
14:30Kontinen/Struff - Pavic/Soares
tenis
14:30Bart Stevens - Hendrik Jebens
tenis
14:30Brandon Murphy - Sean Hodkin
tenis
14:30Zielinski - George Houghton
tenis
14:30Julius Tverijonas - Jones
futbol
15:00Bomet - Migori
tenis
15:00Philipp Kohlschreiber - Mohamed Safwat
tenis
15:00Arthur De Greef - Sasi Kumar Mukund
tenis
15:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
futbol
15:30Bangladesh Police - Uttar Baridhara Club
futbol
15:30Sheikh Russel - Mohammedan Sporting Club Dhaka
tenis
15:30Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
tenis
15:30Maria Sakkari - Julia Goerges
tenis
15:30Misaki - Tereza Martincova
tenis
15:30Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
15:30Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
futbol
16:00Marekh Port Said - Suez Montakhab
futbol
16:00Al-Nasr Kahire - Nojom Al Mostabel
futbol
16:00Ceramika Cleopatra - Qanah
futbol
16:00Daklyeh - Tersana
futbol
16:00Petrojet - Zarqa
tenis
16:00Andrey Rublev - Lorenzo Musetti
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Riga
tenis
16:30Blaz Kavcic - Borna Gojo
tenis
16:30Pavel Kotov - Tristan Lamasine
tenis
17:00Kiki Bertens - Karolina Muchova
tenis
17:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
futbol
17:00Vital'O - Kayanza United
futbol
17:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Markz Balata
futbol
17:00Platanias - Giannina
tenis
17:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
tenis
17:00Swiatek - Donna Vekić
tenis
17:30Lloyd Harris - Richard Gasquet
tenis
17:30Bencic/Kenin - Barty/Schuurs
futbol
17:45Al-Wathba - Kuwait
tenis
18:00Novak Djokovic - Malek Jaziri
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Marco Cecchinato - Hugo Dellien
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Thiago Seyboth Wild - Facundo Bagnis
tenis
18:00Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
tenis
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
tenis
18:00Mayer/Molteni - A. Behar/Escobar
tenis
18:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
tenis
18:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Hiroki Moriya - Alex Molcan
futbol
18:00Manama Club - Ahed
futbol
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
futbol
18:00Shabab Al Khaleel - Shabab Alsamu
futbol
18:00Tudu Mighty Jets - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Sertanense - Fátima
tenis
18:30Zdenek Kolar - Jerzy Janowicz
tenis
18:30Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
tenis
18:30Jennifer Brady - Alison Riske
tenis
18:30Hradecka/Klepac - Zhang/Zheng
futbol
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
tenis
19:00Benjamin Lock - Shimabukuro
tenis
19:00Blake Mott - Alexis Galarneau
tenis
19:00Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
tenis
19:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
tenis
19:00Jacob Grills - Patrik Niklas-Salminen
tenis
19:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
tenis
19:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
tenis
19:00Raymond Sarmiento - Kacper
tenis
19:00Ryan Peniston - Evan King
tenis
19:00Yusuke Takahashi - Robert Quentin
tenis
19:00Nick Chappell - Joshua Peck
tenis
19:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
tenis
19:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
19:00Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
19:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
tenis
19:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
futbol
19:00Hilal Al-Quds - Al-Jaish Damascus
tenis
19:05Elina Svitolina - Amanda Anisimova
futbol
19:15Tambov - Shinnik Yaroslavl
tenis
19:30Gael Monfils - Marton Fucsovics
tenis
19:30Mats Moraing - Tung-Lin
tenis
19:30Büyükakçay/Siegemund - Garcia/Mirza
futbol
19:45Alger - Alger
tenis
20:00Collin Altamirano - Fabrizio Ornago
tenis
20:00Tobias Simon - Taha Baadi
tenis
20:00Duan/Kudermetova - Kudriavtseva/Srebotnik
tenis
20:00Shvedova/Jurak - Alexandrova/Blinkova
tenis
20:00Dabrowski/Ostapenko - Kalashnikova/Christian
futbol
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
futbol
20:00Banik Ostrava - Jablonec
futbol
20:00Al-Ansar Beirut - Al-Faisaly Amman
futbol
20:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon LeZion
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Maccabi Petah Tikva
futbol
20:00Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00George's - Mqabba
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
tenis
20:30Rayane Roumane - Harold Mayot
tenis
20:30Sorana Cirstea - Elena Rybakina
futbol
20:30Bidvest Wits - Chippa United
futbol
20:30Ahly Cairo - Zamalek
tenis
21:00Peng/Han - Linette/Tig
futbol
21:00Horsens - Aarhus
futbol
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
futbol
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
futbol
21:00Raja Casablanca - Renaissance Zemamra
futbol
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
tenis
22:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
22:00Mathias Bourgue - Viktor Galovic
futbol
22:00Waterford - Shamrock Rovers
futbol
22:15Naxxar Lions - Andrews
futbol
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
futbol
22:30Vicente - Benfica
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Bohemian - Sligo Rovers
futbol
22:45Dundalk - Cork City
futbol
22:45Patrick's Athletic - Derry City
futbol
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
23:00Liverpool - West Ham United
futbol
23:00Perugia Calcio - Empoli
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Platense - Club Atlético Nueva Chicago
futbol
23:00Canuelas - Excursionistas
futbol
23:00Club El Porvenir - Deportivo Merlo
futbol
23:00Deportivo Merlo - Martín de Burzaco
futbol
23:00Sportivo Italiano - Real Pilar
futbol
23:00Atlas - Claypole
futbol
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel
futbol
23:00Central Ballester - Club Social y Deportivo Muñiz
futbol
23:00Círculo Deportivo - Sportivo Desamparados
futbol
23:00Club Sportivo Penarol - Club Sportivo Estudiantes
futbol
23:00Club Villa Mitre - Sansinena
futbol
23:00Finn Harps - Shelbourne
futbol
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
futbol
23:00Zulia - Lala
futbol
23:30Bogotá - Atletico Cali
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Kyrgios/Thompson - Gille/Vliegen
futbol
00:00Club General Díaz - Guairena
futbol
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
tenis
01:00Daniell/Oswald - Dimitrov/Fritz
tenis
01:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
01:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
01:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
01:00Pasha/Schnur - Scott/Harper
futbol
01:00Monagas - Yaracuyanos
futbol
01:05Club Atlético Temperley - William Brown
futbol
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
02:00Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
futbol
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:00Deportivo Tepic - de Chihuahua
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita Juniors
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
tenis
08:00Alicia Smith - Jaimee Fourlis
tenis
08:00Arina Rodionova - Repac
tenis
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
tenis
08:00Ching - Talia Gibson
tenis
08:00Lucrezia Stefanini - Jang Su Jeong
tenis
08:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
08:00Olivia Symons - Jennifer Elie
tenis
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
tenis
08:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
11:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
11:00João Sousa - Filip Krajinović
tenis
11:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
11:00Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
11:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
11:00Prajnesh Gunneswaran - Dennis Novak
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Yen-Hsun - Yasutaka Uchiyama
tenis
11:00Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
11:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
11:00Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
12:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
tenis
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
tenis
12:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
tenis
12:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
tenis
12:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
tenis
12:00Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
tenis
13:00Borg - Ernests Gulbis
tenis
14:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
16:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
tenis
18:00Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
basketbol
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Gosport Borough - Salisbury City
futbol
22:45Hartley Wintney - Farnborough
futbol
22:45Poole Town - Metropolitan Police
futbol
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
futbol
22:45Alvechurch - Coalville Town
futbol
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
futbol
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
futbol
22:45Royston Town - Stourbridge
futbol
22:45Billericay Town - Oxford City
futbol
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
futbol
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
22:45Wealdstone - Chelmsford City
futbol
22:45East Thurrock United - Hornchurch
futbol
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Lancaster City - Whitby Town
futbol
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Nantwich Town - United of Manchester
futbol
22:45Boston United - Gateshead
futbol
22:45Kettering Town - Brackley Town
futbol
22:45Telford United - Curzon Ashton
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
basketbol
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
tenis
13:00Koolhof/Mektic - Janahi/Al Janahi
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Braga - Rangers
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Aston Villa - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Getafe (spor SMART HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
basketbol
02:00Notre Dame Fighting Irish - Miami HurricanesCanlı
basketbol
02:00Utah - TrojansCanlı
basketbol
02:00West Liberty - Fairmont StateCanlı
basketbol
02:00Club Atletico Caza y Pesca - Pedro EchagueCanlı
basketbol
02:00Huracan de San Justo - Velez SarsfieldCanlı
basketbol
02:00Indios de Moreno - Atletico Estudiantil PortenoCanlı
basketbol
02:00Municipalidad de Junin - Boys de Santa RosaCanlı
basketbol
02:00Social y Deportivo Presidente Derqui - Atletico PilarCanlı
basketbol
02:00Wilde Sporting - Racing ClubCanlı
basketbol
02:00Obras Sanitarias Buenos Aires - PaduaCanlı
basketbol
02:00Urquiza - MoronCanlı
basketbol
02:00Monterrey Hidalgo - Mty PueblaCanlı
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)Canlı
basketbol
01:00Banco Provincia de Buenos Aires - UGABCanlı
basketbol
00:30UDLAP - Universidad InteramericanaCanlı
basketbol
00:15Saint Francis New York Terriers - Wagner SeahawksCanlı
basketbol
00:00Ohio State Buckeyes - Maryland TerrapinsCanlı
basketbol
23:30Angeles Lakers - Boston Celtics
basketbol
01:00Combined School Tridents - Barbados Lumber
basketbol
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers
basketbol
03:00Orange 3 Pinelands - City United Celtics
basketbol
23:00Real Madrid - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
02:10Bianconeri - GalacticosCanlı
futbol
01:45Audax Italiano - PalestinoCanlı
futbol
01:45Club Deportivo Olimpia - MarathónCanlı
futbol
01:00Martín de San Juan - Club Atletico MitreCanlı
futbol
01:00Municipal Pérez Zeledón - HeredianoCanlı
futbol
01:00Club Atlético Paraná - Belgrano de ParanáCanlı
futbol
00:30Quilmes Atlético Club - Club Atlético Gimnasia y EsgrimaCanlı
futbol
00:30Unión de Sunchales - Chaco For EverCanlı
futbol
00:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Bull Brasil
futbol
00:30Vencedor - Santa Tecla
futbol
00:30Meadforest - Real Mona
futbol
01:00Club de Deportes Valdivia - Club de Deportes Santa Cruz
futbol
01:00Ellerton - Paradise
futbol
01:15Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
futbol
01:15Defensor Sporting - Peñarol
futbol
01:30Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
futbol
01:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - Martin De Formosa
futbol
01:45Querétaro - Atlético San Luis
futbol
01:45Road - Liberta
futbol
01:45Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
01:45University Nacional de Villa Maria - Newbery & Everton
futbol
02:00Sarmiento de Leones - Bell
futbol
02:30Barbican - Seaview Gardens
futbol
02:459 de Julio de Rio Tercero - Atletico Rio Tercero
futbol
03:00Weymouth Wales - Deacons
futbol
03:30Once Caldas - Patriotas
futbol
03:30Deportes Temuco - Ñublense
futbol
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Juarez - Club Santos Laguna
futbol
04:00Arnett Gardens - Mount Pleasant Academy
futbol
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
futbol
05:00Albion SC Pros - Los Angeles
futbol
11:00Tom Tomsk - Mordovia Saransk
futbol
11:00Income - Police
futbol
11:30Rukh Brest - Rīgas Futbola skola
futbol
11:30Real Kashmir - Indian Arrows
futbol
13:30Çankaya - Çatalca Spor
futbol
15:00Bomet - Migori
futbol
15:30Bangladesh Police - Uttar Baridhara Club
futbol
15:30Sheikh Russel - Mohammedan Sporting Club Dhaka
futbol
16:00Marekh Port Said - Suez Montakhab
futbol
16:00Al-Nasr Kahire - Nojom Al Mostabel
futbol
16:00Ceramika Cleopatra - Qanah
futbol
16:00Daklyeh - Tersana
futbol
16:00Petrojet - Zarqa
futbol
16:30Chertanovo Moskova - Riga
futbol
17:00Vital'O - Kayanza United
futbol
17:00Markaz Shabab Al-Am'ari - Markz Balata
futbol
17:00Platanias - Giannina
futbol
17:45Al-Wathba - Kuwait
futbol
18:00Manama Club - Ahed
futbol
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
futbol
18:00Shabab Al Khaleel - Shabab Alsamu
futbol
18:00Tudu Mighty Jets - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Sertanense - Fátima
futbol
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
futbol
19:00Hilal Al-Quds - Al-Jaish Damascus
futbol
19:15Tambov - Shinnik Yaroslavl
futbol
19:45Alger - Alger
futbol
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
futbol
20:00Banik Ostrava - Jablonec
futbol
20:00Al-Ansar Beirut - Al-Faisaly Amman
futbol
20:00Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon LeZion
futbol
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Maccabi Petah Tikva
futbol
20:00Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon Jerusalem
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00George's - Mqabba
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:30Bidvest Wits - Chippa United
futbol
20:30Ahly Cairo - Zamalek
futbol
21:00Horsens - Aarhus
futbol
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
futbol
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
futbol
21:00Raja Casablanca - Renaissance Zemamra
futbol
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:00Waterford - Shamrock Rovers
futbol
22:15Naxxar Lions - Andrews
futbol
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
futbol
22:30Vicente - Benfica
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Bohemian - Sligo Rovers
futbol
22:45Dundalk - Cork City
futbol
22:45Patrick's Athletic - Derry City
futbol
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
23:00Liverpool - West Ham United
futbol
23:00Perugia Calcio - Empoli
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
futbol
23:00Platense - Club Atlético Nueva Chicago
futbol
23:00Canuelas - Excursionistas
futbol
23:00Club El Porvenir - Deportivo Merlo
futbol
23:00Deportivo Merlo - Martín de Burzaco
futbol
23:00Sportivo Italiano - Real Pilar
futbol
23:00Atlas - Claypole
futbol
23:00Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel
futbol
23:00Central Ballester - Club Social y Deportivo Muñiz
futbol
23:00Círculo Deportivo - Sportivo Desamparados
futbol
23:00Club Sportivo Penarol - Club Sportivo Estudiantes
futbol
23:00Club Villa Mitre - Sansinena
futbol
23:00Finn Harps - Shelbourne
futbol
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
futbol
23:00Zulia - Lala
futbol
23:30Bogotá - Atletico Cali
futbol
00:00Club General Díaz - Guairena
futbol
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
futbol
01:00Monagas - Yaracuyanos
futbol
01:05Club Atlético Temperley - William Brown
futbol
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
02:00Sao Bento - Associação Desportiva São Caetano
futbol
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:00Deportivo Tepic - de Chihuahua
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
futbol
02:30Deportivo Santamarina - Chacarita Juniors
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Gosport Borough - Salisbury City
futbol
22:45Hartley Wintney - Farnborough
futbol
22:45Poole Town - Metropolitan Police
futbol
22:45Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
futbol
22:45Wimborne Town - Merthyr Town
futbol
22:45Alvechurch - Coalville Town
futbol
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
futbol
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
futbol
22:45Royston Town - Stourbridge
futbol
22:45Billericay Town - Oxford City
futbol
22:45Chippenham Town - Concord Rangers
futbol
22:45Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
22:45Wealdstone - Chelmsford City
futbol
22:45East Thurrock United - Hornchurch
futbol
22:45Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
22:45Buxton - Warrington Town
futbol
22:45Lancaster City - Whitby Town
futbol
22:45Mickleover Sports - Matlock Town
futbol
22:45Morpeth Town - Stalybridge Celtic
futbol
22:45Nantwich Town - United of Manchester
futbol
22:45Boston United - Gateshead
futbol
22:45Kettering Town - Brackley Town
futbol
22:45Telford United - Curzon Ashton
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Braga - Rangers
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Aston Villa - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (TRT Spor HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Getafe (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
tenis
01:00Giulia Gatto-Monticone - Caroline Dolehide
tenis
01:00Kaja Juvan - Veronica Cepede Royg
tenis
01:00Leylah Annie Fernandez - Varvara Lepchenko
tenis
02:00Daniel Altmaier - Jason Jung
tenis
02:30Damir Dzumhur - Alex Bolt
tenis
02:30Tommy Paul - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
02:30Sara Errani - Nicole Gibbs
tenis
03:30Martinez/Reyes-Varela - Monroe/Withrow
tenis
04:00Taro Daniel - Marcos Giron
tenis
04:00Francesca Di Lorenzo - Usue Maitane Arconada
tenis
04:00Xiyu Wang - Anhelina Kalinina
tenis
12:00Alex De Minaur - Miomir Kecmanovic
tenis
12:00Cameron Norrie - Adrian Mannarino
tenis
12:00John Isner - Mischa Zverev
tenis
12:00Jordan Thompson - Alexander Zverev
tenis
12:00Kyle Edmund - Feliciano Lopez
tenis
12:00Nick Kyrgios - Humbert
tenis
12:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
tenis
12:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
12:00Reilly Opelka - Soon-Woo Kwon
tenis
12:00Stanislas Wawrinka - Frances Tiafoe
tenis
12:00Steve Johnson - Dusan Lajovic
tenis
12:00Taylor Harry Fritz - John Millman
tenis
12:00Anastasia Potapova - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
12:00Arantxa - Hibino
tenis
12:00Christina McHale - Lauren Davis
tenis
12:00Heather Watson - Coco Vandeweghe
tenis
12:00Kateryna Bondarenko - Danka Kovinić
tenis
12:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
tenis
12:00Zhu - Katarina Zavatska
tenis
12:00Marie Bouzkova - Tatjana Maria
tenis
12:00Shelby Rogers - Katie Volynets
tenis
12:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
tenis
12:00Tamara Zidansek - Anna Kalinskaya
tenis
12:00Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
12:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
12:00Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
tenis
12:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
tenis
12:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
12:00Andrea Vavassori - Sadio Doumbia
tenis
12:00Chun Hsin Tseng - Mathieu Perchicot
tenis
13:00Mikhail Kukushkin - Karen Khachanov
tenis
13:00Christian Samuelsson - Jake Hersey
tenis
13:00Josip Krstanovic - Patrick Foley
tenis
13:00Karl Friberg - Linus Frost
tenis
13:00Kristjan Tamm - Scott Duncan
tenis
13:05Venus/Peers - Paire/Herbert
tenis
13:30Matteo Viola - Bernabe Zapata Miralles
tenis
13:35Teimuraz Gabashvili - Nicola Kuhn
tenis
14:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
tenis
14:30Kontinen/Struff - Pavic/Soares
tenis
14:30Bart Stevens - Hendrik Jebens
tenis
14:30Brandon Murphy - Sean Hodkin
tenis
14:30Zielinski - George Houghton
tenis
14:30Julius Tverijonas - Jones
tenis
15:00Philipp Kohlschreiber - Mohamed Safwat
tenis
15:00Arthur De Greef - Sasi Kumar Mukund
tenis
15:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
tenis
15:30Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
tenis
15:30Maria Sakkari - Julia Goerges
tenis
15:30Misaki - Tereza Martincova
tenis
15:30Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
15:30Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
tenis
16:00Andrey Rublev - Lorenzo Musetti
tenis
16:30Blaz Kavcic - Borna Gojo
tenis
16:30Pavel Kotov - Tristan Lamasine
tenis
17:00Kiki Bertens - Karolina Muchova
tenis
17:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
tenis
17:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
tenis
17:00Swiatek - Donna Vekić
tenis
17:30Lloyd Harris - Richard Gasquet
tenis
17:30Bencic/Kenin - Barty/Schuurs
tenis
18:00Novak Djokovic - Malek Jaziri
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Marco Cecchinato - Hugo Dellien
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Thiago Seyboth Wild - Facundo Bagnis
tenis
18:00Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
tenis
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
18:00Demoliner/Middelkoop - Goransson/Dellien
tenis
18:00Mayer/Molteni - A. Behar/Escobar
tenis
18:00Shintaro Imai - Skander Mansouri
tenis
18:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Hiroki Moriya - Alex Molcan
tenis
18:30Zdenek Kolar - Jerzy Janowicz
tenis
18:30Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
tenis
18:30Jennifer Brady - Alison Riske
tenis
18:30Hradecka/Klepac - Zhang/Zheng
tenis
19:00Benjamin Lock - Shimabukuro
tenis
19:00Blake Mott - Alexis Galarneau
tenis
19:00Filip Peliwo - Jumpei Yamasaki
tenis
19:00Gage Brymer - Gabriel Diallo
tenis
19:00Jacob Grills - Patrik Niklas-Salminen
tenis
19:00Liam Caruana - Aziz Dougaz
tenis
19:00Matias Franco Descotte - Cleeve Harper
tenis
19:00Raymond Sarmiento - Kacper
tenis
19:00Ryan Peniston - Evan King
tenis
19:00Yusuke Takahashi - Robert Quentin
tenis
19:00Nick Chappell - Joshua Peck
tenis
19:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
tenis
19:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
19:00Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
19:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
tenis
19:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
tenis
19:05Elina Svitolina - Amanda Anisimova
tenis
19:30Gael Monfils - Marton Fucsovics
tenis
19:30Mats Moraing - Tung-Lin
tenis
19:30Büyükakçay/Siegemund - Garcia/Mirza
tenis
20:00Collin Altamirano - Fabrizio Ornago
tenis
20:00Tobias Simon - Taha Baadi
tenis
20:00Duan/Kudermetova - Kudriavtseva/Srebotnik
tenis
20:00Shvedova/Jurak - Alexandrova/Blinkova
tenis
20:00Dabrowski/Ostapenko - Kalashnikova/Christian
tenis
20:30Rayane Roumane - Harold Mayot
tenis
20:30Sorana Cirstea - Elena Rybakina
tenis
21:00Peng/Han - Linette/Tig
tenis
22:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
22:00Mathias Bourgue - Viktor Galovic
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Kyrgios/Thompson - Gille/Vliegen
tenis
01:00Daniell/Oswald - Dimitrov/Fritz
tenis
01:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
01:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
01:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
01:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
01:00Pasha/Schnur - Scott/Harper
tenis
08:00Alicia Smith - Jaimee Fourlis
tenis
08:00Arina Rodionova - Repac
tenis
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
08:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
tenis
08:00Ching - Talia Gibson
tenis
08:00Lucrezia Stefanini - Jang Su Jeong
tenis
08:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
08:00Olivia Symons - Jennifer Elie
tenis
08:00Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
tenis
08:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
tenis
11:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
11:00João Sousa - Filip Krajinović
tenis
11:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
11:00Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
11:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
11:00Prajnesh Gunneswaran - Dennis Novak
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Yen-Hsun - Yasutaka Uchiyama
tenis
11:00Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
11:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
11:00Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
12:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
tenis
12:00Molchanov/Hsieh - Halys/Lamasine
tenis
12:00Ashleigh Barty - Laura Siegemund
tenis
12:00Karolina Pliskova - Bernarda Pera
tenis
12:00Veronika Kudermetova - Belinda Bencic
tenis
12:00Mattek-Sands/Flipkens - Mertens/Sabalenka
tenis
13:00Borg - Ernests Gulbis
tenis
14:00Ram/Salisbury - Djokovic/Cilic
tenis
16:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
16:00Inglot/Qureshi - Benchetrit/Stakhovsky
tenis
18:00Sitak/Sharan - Monteiro/Romboli
tenis
13:00Koolhof/Mektic - Janahi/Al Janahi

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.