logo
Barrow - Dagenham & Redbridge
Paylaş:
26 Şubat 2020 Çarşamba 09:10:09
basketbol
09:00Cavs - BullsCanlı
basketbol
08:55Bun - DashaCanlı
basketbol
08:45Lokomotiv-pro - Dinamo-proCanlı
basketbol
08:40Russian Bears - American EaglesCanlı
tenis
08:35Ilya Filichev - Vladislav DavidovCanlı
tenis
08:08Vladimir Tsirkin - Boris BoroninCanlı
basketbol
07:45NGTY Novosibirsk - KuzGTU KemerovoCanlı
basketbol
07:00Diego State Aztecs - Colorado StateCanlı
basketbol
06:30Golden State Warriors - Sacramento Kings
tenis
08:30Marianna Zakarlyuk - Leonie Kung
tenis
08:45Destanee Aiava - Himeno Sakatsume
tenis
08:45Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
09:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
09:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
09:00Ching - Talia Gibson
tenis
09:00Sohyun Park - Amber Marshall
tenis
09:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
futbol
09:15Ganggam - Nisa
tenis
09:30Kung/Stefanini - Morisaki/Sema
tenis
09:30Parnaby/Smith - Culley/Preston
tenis
09:30Ureke/Fanning - Aiava/Myers
tenis
10:00Dimitriy Voronin - Toledo Bague
tenis
10:00Ergi Kirkin - Gianluigi Quinzi
tenis
10:00Fabian Marozsan - Edan Leshem
tenis
10:00Pedro Cachin - Vaclav Safranek
tenis
10:00Francisca Jorge - Melanie Stokke
tenis
10:00İpek Öz - Ekaterina Shalimova
tenis
10:00Tina Cvetkovic - Manca Pislak
tenis
10:00Yuliana Lizarazo - Maria Herazo Gonzalez
futbol
10:00Clarence United - South Hobart
tenis
10:30Tere-Apisah/Hourigan - Akita/Minokoshi
futbol
11:00Rodina Moskova - Tom Tomsk
futbol
11:00Kampot - Kong
futbol
11:00Kandal - Kampong Speu
futbol
11:00Kep - Preah Sihanouk
tenis
11:00Alina Charaeva - Irina Fetecau
tenis
11:00Anna Kubareva - Yuliya Hatouka
tenis
11:00Ekaterina Yashina - Daria Kudashova
tenis
11:00Francesco Maestrelli - Vaughn Hunter
tenis
11:00Issei Okamura - Ryota Tanuma
futbol
11:00Dinh - TTBD Phu Dong
tenis
11:30Ilkel - Duje Ajdukovic
tenis
11:30Marsel Ilhan - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
11:30Yshai Oliel - Yunseong Chung
tenis
11:30Anna Gabric - Lovric
tenis
11:30Eleonora Molinaro - Ayşegül Mert
tenis
11:30Francesca Curmi - Melis Sezer
tenis
11:30Lucie Wargnier - Eliessa Vanlangendonck
tenis
11:30Wensveen - Nina Potocnik
futbol
11:30Makassar - Shan United
tenis
11:30Alexander Lebedev - Lucas Catarina
tenis
11:30Jason Janis - Hamad Medjedovic
tenis
11:30Jordan Correia Passos Do Carmo - Sahar Simon
tenis
11:30Matvey Khomentovskiy - Filip Bergevi
tenis
11:30Filipa Santos - Oana Gavrila
tenis
11:30Anna Ukolova - Lina Glushko
tenis
11:30Eleni Mtsentlitze - Noelia Bouzo Zanotti
tenis
11:30Mira Antonitsch - Ioana Gaspar-Ivan
tenis
11:30Aziz Kijametovic - Long Yeung
tenis
11:30George Loffhagen - Aziz Ouakaa
tenis
11:30Andreea Prisacariu - Sina Herrmann
tenis
11:30Irys Ekani - Natalia Orlova
tenis
11:30Jenny Duerst - Nadia Echeverria Alam
futbol
11:30Becamex Binh Duong - XSKT Can Tho
futbol
12:00Sfîntul Gheorghe - Speranţa Nisporeni
tenis
12:00Elliot Benchetrit - Benjamin Bonzi
tenis
12:00Fiona Ganz - Gergana Topalova
tenis
12:00Danylo Kalenichenko - Pavel Shumeiko
tenis
12:00Peter Benjamin Privara - Leandro Riedi
tenis
12:00Vitaliy Sachko - Matvey Minin
tenis
12:30Amina Anshba - Anastasiya Komardina
tenis
12:30Herdzelas - Vlada Koval
tenis
12:30Piotr Galus - Soichiro Moritani
tenis
12:30Ryan Nijboer - Lorenzo Rottoli
futbol
12:30Kingston City - Springvale White Eagles
tenis
13:00Alessandro Ingarao - Peter Nagy
tenis
13:00Patael - Renta Tokuda
tenis
13:00Jonas Forejtek - Alen Avidzba
tenis
13:00Anastasia Nefedova - Zeynep Sönmez
tenis
13:00Olivia Gram - Caroline Uebelhoer
tenis
13:00Suzan Lamens - Oleksandra Oliynykova
futbol
13:00BUFC - Kerala
futbol
13:00Sheriff Tiraspol - Milsami
tenis
13:00Buvaysar Gadamauri - Eleftherios Theodorou
tenis
13:00Marko Tepavac - Ljubohir Celebic
tenis
13:00Wilfredo Gonzalez - Filip Cristian Jianu
tenis
13:00Arina Gabriela Vasilescu - Martha Matoula
tenis
13:00Federica Rossi - Eleni Fasoula
tenis
13:00Ines Murta - Emily Appleton
tenis
13:00Rebeka Masarova - Corinna Dentoni
tenis
13:00David Perez Sanz - Calvin Hemery
tenis
13:00Paul Woerner - Guillaume Dermiens
tenis
13:00Vinayak Sharma Kaza - Nicolas Alvarez Varona
tenis
13:00Alice Rame - Franziska Sziedat
tenis
13:00Jacqueline Cabaj Awad - Hong Yi Cody Wong
tenis
13:00Marie Villet - Joanna Zawadzka
tenis
13:00Bart Stevens - Added
tenis
13:00Andrey Rublev - Filip Krajinović
tenis
13:00George Houghton - Christopher Heyman
tenis
13:00Pierre-Hugues Herbert - Daniel Evans
tenis
13:00Marco Bortolotti - Den Heijer
tenis
13:00Riccardo Bonadio - Peter Bothwell
tenis
13:00Terence - Fabio Coelho
futbol
13:00Poli Timișoara - Avantu Topolovatu Mare
tenis
13:30Fabien Reboul - Constant Lestienne
tenis
13:30Brkic/Vega Hernandez - Nielsen/Puetz
tenis
13:30Raul Brancaccio - Mattia Bernardi
tenis
13:30Christoph Negritu - Kristof Minarik
tenis
13:30Dominic Stephan Stricker - Petr Michnev
futbol
13:45Rotor Volgograd - Mordovia Saransk
futbol
13:45Chiangmai - Kasetsart Üniversitesi
futbol
13:45Samut Sakhon - Siam Navy
futbol
13:45Chiangrai United - Trat
futbol
13:45Chonburi - Nakhon Ratchasima
futbol
14:00Kaya - Tampines Rovers
futbol
14:00Khujand - Neftci Kockor-Ata
futbol
14:00KhonKaen - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00Udon Thani - Sisaket
futbol
14:00Suphanburi - Prachuap
tenis
14:00Jelena Ostapenko - Petra Kvitova
tenis
14:00Ekaterina Vishnevskaya - Angelina Zhuravleva
tenis
14:00Valentini Grammatikopoulou - Valeriya Strakhova
tenis
14:00Vivian Heisen - Sofya Lansere
tenis
14:00Luca Nardi - David Poljak
tenis
14:00Simon Yitbarek - Chien-Hsun
futbol
14:00Belshina Bobruisk - Gomel
futbol
14:00Flora Tallinn - Sogndal Fotball
tenis
14:30Dennis Novak - Karen Khachanov
tenis
14:30Chak Lam Coleman Wong - Ioannis Stamoulos
tenis
14:30Constantin Schmitz - Wehnelt
tenis
14:30Marius Ruzgas - Amar
tenis
14:30Nicholas David Ionel - Antonio Massara
tenis
14:30Chantal Skamlova - Andreea Amalia Rosca
tenis
14:30Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
tenis
14:30Miriam Kolodziejova - Nuria Brancaccio
tenis
14:30Baptiste Crepatte - Lukas Krainer
tenis
14:30Carles Hernandez - Lukas Hellum Lilleengen
tenis
14:30Hugo Schott - Thomas Laurent
tenis
14:30Carole Monnet - Valentina Ryser
tenis
14:30Pisane/Every - He/Hua
tenis
14:30Anton Matusevich - Patrick Foley
tenis
14:30Evan Furness - Karl Friberg
tenis
14:30Benjamin Winter Lopez - Damien Bayard
tenis
14:30Blake Ellis - Riaan Du Toit
tenis
14:30Joao Monteiro - Ricardo Ojeda Lara
tenis
15:00Marko Miladinovic - Dimitar Kuzmanov
tenis
15:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Michael Vrbensky
tenis
15:00Linnea Malmqvist - Marion Viertler
tenis
15:00Oana Georgeta Simion - Jiangxue
futbol
15:00Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub
futbol
15:00Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
futbol
15:00Ayutthaya United - Phrae United
futbol
15:00Lampang - Uthai Thani
futbol
15:00Nakhon Pathom United - Ranong
futbol
15:00Bangkok Glass - Police Tero
futbol
15:00Ratchaburi - Buriram United
futbol
15:00Sukhothai - Port
tenis
15:00Alexander Bublik - Stefanos Tsitsipas
futbol
15:00KFUM - HamKam
tenis
15:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
15:00Hugo Gaston - Yannick Maden
tenis
15:00Illya Marchenko - Marco Trungelliti
tenis
15:00Janos Fekete - Albano Olivetti
tenis
15:00Lemstra - Andrej Glvac
tenis
15:00Piotr Grynkowski - Satral
futbol
15:30Al-Qadisiyah - Ain Al-Atawlah
tenis
15:30Amanda Anisimova - Svetlana Kuznetsova
tenis
15:30Kiki Bertens - Saisai Zheng
tenis
15:30Anastasia Gasanova - Olga Doroshina
tenis
15:30Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
tenis
15:30Daniele Capecchi - Alexis Canter
tenis
15:30Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
tenis
15:30Simon Anthony Ivanov - Giorgio Ricca
futbol
15:55Al-Bukayriyah - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
16:00Inđija - Crvena Zvezda
futbol
16:00Najran - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
16:00Chai - Khon Kaen United
futbol
16:00Customs United - Chiangmai United
futbol
16:00Rayong - Muangthong United
futbol
16:00Samut Prakan City - Bangkok United
futbol
16:00Police - Kampala Capital City Authority
tenis
16:00Jan-Lennard Struff - Nikoloz Basilashvili
tenis
16:00Krupenina/Shytkouskaya - Saner/Hoedt
tenis
16:00Kilani/Ouakaa - Barbu/Kijametovic
tenis
16:00Jeremy Jahn - Jonathan Mridha
tenis
16:00Kristjan Tamm - Louis Wessels
tenis
16:00Hands - Sean Hodkin
tenis
16:00Valentin Royer - Christian Samuelsson
tenis
16:00Kenny de Schepper - Alberto Barroso Campos
tenis
16:00Miguel Damas - Timo Legout
tenis
16:00Nicolas Moreno De Alboran - Luis Faria
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Al-Shorta Baghdad - Baghdad
futbol
16:30Tabor Sežana - Domžale
futbol
16:30Mbarara City - FC
futbol
16:30Vipers - Maroons
tenis
16:30Ram/Salisbury - Venus/Peers
tenis
16:30Botic Van De Zandschulp - Alex Molcan
tenis
16:30Dalibor Svrcina - Uladzimir Ignatik
tenis
16:30Jakob Aichhorn - Karlis Ozolins
tenis
16:30Patrik Rikl - Pavel Nejedly
tenis
16:30Krejcikova/Siniakova - Büyükakçay/Siegemund
futbol
17:00Bengaluru - Maziya
futbol
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Picerno - Calcio Catania
futbol
17:00Sicula Leonzio - Casertana
tenis
17:00Yulia Putintseva - Belinda Bencic
futbol
17:00Poprad - ŠK Odeva Lipany
tenis
17:30Richard Gasquet - Benoît Paire
tenis
17:30Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
tenis
17:30Ajradini/Rakic - Arcangioli/Cadantu
tenis
17:30Francisco Comesana - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
tenis
17:30Thiago Agustin Tirante - Nicolas Alvarez
tenis
17:30Milan Welte - Juan Pablo Canas Garcia
tenis
17:30Tiago Cacao - Billy Harris
tenis
17:30Bonadio/Bortolotti - Mulye/Santana
tenis
18:00Patrik Niklas-Salminen - Maxime Cressy
tenis
18:00Vasek Pospisil - Kacper
tenis
18:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
18:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Matija Pecotic - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
18:00Barnat/Recek - Michnev/Paulson
tenis
18:00Melichar/Xu - Babos/Mladenovic
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Kharaitiyat - Bidda
futbol
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Lusail - Waab
futbol
18:00Muaither - Al Shamal
futbol
18:00Salamis Famagusta - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Togo-Port - Anges
futbol
18:00Gbohloe-su - Ifodje
tenis
18:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
futbol
18:00Sarpsborg 08 - Torpedo Moskova
futbol
18:00Bulgaristan - Beyaz Rusya
tenis
18:00Blake Mott - Brayden Schnur
tenis
18:00Collin Altamirano - Arthur Rinderknech
futbol
18:15Ittifaq Maqaba - Malkiya Club
futbol
18:15Sitra Club - Town
futbol
18:20Jeel Club - Jabalain
tenis
18:30Jiri Vesely - Mathias Bourgue
futbol
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
tenis
19:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
19:00Popescu/C. Scholl - Ivakhnenko/Fomina
tenis
19:00Yerolymos/Cakarevic - Albie/Partaud
tenis
19:00Camilo Ugo Carabelli - Juan Bautista Torres
tenis
19:00Juan Manuel Cerundolo - Mathias Zukas
tenis
19:00Hartono/Hogenkamp - Vojcinakova/Januskova
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
19:00Lee/Muntean - Maleckova/Moratelli
tenis
19:00Jong/Stephens - Whitehouse/Willis
tenis
19:00Mertens/Tverijonas - Vervoort/Sijsling
tenis
19:00Arthur Cazaux - Arjun Kadhe
tenis
19:00Pedro Araujo - Francisco Cabral
tenis
19:00Monteiro/Falcao - Bains/Ellis
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Mura 05 - Maribor
tenis
19:00Karolina Pliskova - Jabeur
tenis
19:00Federico Delbonis - Salvatore Caruso
tenis
19:00Pablo Cuevas - Renzo Olivo
futbol
19:00Flekkerøy - Jerv
futbol
19:05Al-Ansar Medina - Al-Kawkab
futbol
19:15Fakel Voronezh - Rostov-on-Don
tenis
19:30Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
19:30Dabrowski/Ostapenko - Mertens/Sabalenka
tenis
19:30Hsieh/Strycova - Bencic/Kenin
futbol
19:30Tidjikja - Police
tenis
19:30Gael Monfils - Yasutaka Uchiyama
futbol
20:00Braga - Glasgow Rangers (beIN SPORTS HD 2)
tenis
20:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
basketbol
20:00Děčín - Allianz Swans
futbol
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Catocha
futbol
20:00Capitalinos - Deportivo Mictlán
futbol
20:00Ethnikos Achna - Apollon Limassol
futbol
20:00Čukarički - Voždovac
futbol
20:00Mačva Šabac - Backa Topola
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00FK - Javor Ivanjica
futbol
20:00Vojvodina - Radnički Niš
futbol
20:00Partizan Belgrade - Proleter Novi
futbol
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
futbol
20:00Braga - Rangers
futbol
20:00Ruch Radzionków - Orzel Psary Babianice
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 3 HD)
tenis
20:30Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
20:30Ernests Gulbis - Norbert Gombos
tenis
20:30Lapko/Morozova - Djoubri/Marcinkevica
tenis
20:30Roman Andres Burruchaga - Genaro Alberto Olivieri
futbol
20:30Deportivo Linares - Huétor Vega
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
futbol
20:30Teramo - Potenza
futbol
20:30Cavese - Rende
tenis
20:30Garbine Muguruza - Dayana Yastremskaya
tenis
20:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Hugo Dellien
futbol
20:30Lunds - Trelleborgs
futbol
21:00Wacker 90 Nordhausen - Babelsberg 03
futbol
21:00Hennef 05 - Alemannia Aachen
futbol
21:00Viktoria Glesch Paffendorf - Duren
futbol
21:00Moenchhof - Nickelsdorf
futbol
21:00Akarps - Lunds
futbol
21:00Hammer SpVg - Bonen
tenis
21:00Aleksandar Kovacevic - Marc Polmans
tenis
21:00Diego Hidalgo - Jurij Rodionov
tenis
21:00Sung - Lloyd Glasspool
tenis
21:00Bemelmans/Masur - Forti/Frinzi
futbol
21:3003 Hilden - Sportfreunde Baumberg
futbol
21:30Blau-Weiss Friesdorf - Pesch 1956
futbol
21:30Germania Windeck - Viktoria 08 Arnoldsweiler
futbol
21:30CRAC - Ipora
futbol
21:30Antoniano - San Roque de Lepe
futbol
21:30Sahel Mauritania - Kedia
tenis
21:30Granollers/Martos Gornes - Borg/Perchicot
futbol
22:00Always Ready - Oriente Petrolero
futbol
22:00Flamengo - Piauí Esporte Clube
futbol
22:00Ciudad de Lucena - Xerez
tenis
22:00Mats Moraing - Enzo Couacaud
futbol
22:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Esporte Clube Juventude
futbol
22:30College 1975 - Mons Calpe
futbol
22:30Maracena - Atlético Mancha Real
tenis
22:30Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
tenis
22:30Gomez/Quiroz - King/Yang
tenis
22:30Arnaldi/Maggioli - Bernardi/Ferrarolli
futbol
22:45Millwall - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Malahide United - Portmarnock
futbol
22:45Portlaoise - Inchicore Athletic
futbol
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
22:45Civil Service Strollers - East Kilbride
futbol
22:45Monopoli - Rieti
futbol
22:45Ternana Calcio - Bari
futbol
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
futbol
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
23:00Ceará Sporting Club - Botafogo da Paraíba
futbol
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
futbol
23:00Centro Atlético Fénix - Club Atlético Torque
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:30Municipal Limeño - Chalatenango
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Talleres
tenis
00:00Tatjana Maria - Anastasia Potapova
futbol
00:00Chimaltenango - CSyD Nueva Concepcion
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Coatepecano
tenis
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
tenis
00:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
tenis
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
tenis
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
tenis
00:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
tenis
00:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
tenis
00:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
tenis
00:00Ignacio Monzon - Franco Agamenone
tenis
00:00Perez/Sanders - Wang/Zhu
tenis
00:00Seguel/Errani - Adamczak/Sanchez
futbol
00:15Agila - Jocoro
futbol
00:15CD - Sonsonate
futbol
00:30Once Municipal - Isidro Metapán
futbol
00:30Sansare - Deportivo Carchá
tenis
01:00Heather Watson - Kateryna Bondarenko
futbol
01:00Estrela do Norte Futebol Clube - Desportiva Ferroviária
tenis
01:00Lister/Sizikova - Zacarias/Zarazua
futbol
01:15Club Bamin Real Potosí - Atletico Palmaflor Vinto
futbol
01:15Paraná Clube - Associação Desportiva Bahia de Feira
futbol
01:15Club Nacional Asuncion - Bajai
futbol
01:15Liverpool Montevideo - Llaneros
futbol
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
futbol
01:30Vitoria - Real Noroeste Capixaba
futbol
01:30Santa Cruz Futebol Clube - Frei Paulistano
futbol
02:00York City - Carlos
futbol
02:00Salgueiro - Sport Club do Recife
tenis
02:00Polmans/Harris - Arias/Bangoura
futbol
02:30Ferroviário Atlético Clube - Águia Negra
futbol
02:30River-PI - America Natal
tenis
02:30Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
futbol
03:30Deportivo Pasto - Huachipato
futbol
03:30Universidad Católica del Ecuador - Club Atlético Lanús
futbol
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
futbol
04:00Tigres de la UANL - Alianza San Salvador
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
06:00Club América - Comunicaciones
futbol
09:15Southern Sporting Union - DMRAO
futbol
11:30Thoubal - Klasa
futbol
13:00Kapaz - Turan Tovuz
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
tenis
14:00Kontinen/Struff - Paez/Ebden
tenis
14:00Koolhof/Mektic - Klaasen/Marach
futbol
15:40Hajer Club - Akhdoud
futbol
16:00Strømsgodset - Tromsø
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
16:30Nasr Dubai - Al-Wahda Abu Dhabi
futbol
16:30Hatta Club - Ain
futbol
16:30Al-Zawra'a - Al-Kahraba
futbol
16:50Rayyan - Ahli Doha
futbol
16:50Al-Duhail - Al-Shahaniya Sports Club
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Chlef - Paradou
futbol
18:00Oran - Saïda
tenis
18:00Christian Garin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Juan Pablo Patino-Samudio - Albert Ramos
tenis
18:00Thiago Monteiro - Roberto Carballes Baena
tenis
18:00Thiago Seyboth Wild - Juan Ignacio Londero
futbol
18:15Tadamun Buri - Bahrain
futbol
18:15Qalali Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
18:40Al-Taawon - Al-Hilal
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
19:15Ajman Club - Dhafra Club
futbol
19:15Sharjah - Wasl
futbol
19:30Sadd - Al-Arabi SC Katar
futbol
19:30Trarza - Nouakchott King's
basketbol
20:00Zenit Basket - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:40Nassr - Al-Ahli
futbol
20:55M.Başakşehir - Sporting Lisbon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Porto - Leverkusen (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:55Gent - Roma (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
21:30ASAC Concorde - JAHE
basketbol
22:00Alba Berlin - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Real Santa Cruz - Club Bolívar
futbol
22:00Ejido - Polideportivo Almeria
basketbol
22:05Maccabi FOX - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30Glacis United - Manchester 62
futbol
22:30Xerez Deportivo - Los Barrios
futbol
22:30Loja - Atlético Malagueño
futbol
22:30Real Jaén - Club Deportivo Huétor
futbol
23:00Manchester Utd - Club Brugge (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Ajax - Getafe (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
23:00Baskonia - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Francis - Hartstown Huntstown
futbol
23:00Crumlin United - University College Dublin
futbol
23:00Antequera - Alhaurín de la Torre
futbol
23:00Motril - Torreperogil
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
futbol
01:15Club Plaza Colonia de Deportes - Zamora
futbol
01:15Club Guaraní - Palestino
futbol
02:00Blackbirds - Ellerton
futbol
03:30Audax Italiano - Cusco
futbol
03:30Fortaleza - Independiente Avellaneda
futbol
06:00Angeles - Club León
futbol
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
11:45Port Melbourne Sharks - Eastern Lions
futbol
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
futbol
12:00Green Gully - Avondale Heights FutbolClub
futbol
12:30Oakleigh Cannons - South Melbourne
futbol
14:00Rota - Puente Genil
futbol
14:00Ciudad de Torredonjimeno - Atletico Porcuna
futbol
14:00Almería B - Palo
futbol
14:30Arcos Club de Fútbol - Pozoblanco
futbol
16:00Villa - Bright Stars
futbol
16:10Dhamk - Hazm Rass
futbol
16:30Jazira Club - Khor Fakkan
futbol
16:30Baniyas - Shabab Al-Ahli Dubai
futbol
16:30Kyetume - Onduparaka
futbol
16:50Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
futbol
17:00Sesvete - Međimurje
futbol
17:00Doxa Drama - Giannina
futbol
18:20Adalah - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
futbol
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
19:00Slaven Belupo - Varaždin
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Salal
futbol
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
futbol
19:15Fujairah - Ittihad Kalba
futbol
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
futbol
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
basketbol
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Viborg - Hvidovre
futbol
20:00Pau - Dunkerque
futbol
20:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
futbol
20:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
futbol
20:00Club Cienciano Cusco - Ayacucho
futbol
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
futbol
20:10Feiha - Al-Raed
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Karlsruher - Nurnberg
futbol
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
futbol
21:00Aarhus - Hobro
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:00Saarbrucken - Balingen
futbol
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
futbol
21:00Gorica - Istra 1961
futbol
21:10Ried - Avusturya Lustenau
futbol
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
futbol
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
futbol
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
futbol
22:00Avranches - Quevilly
futbol
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
futbol
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Le - Cholet
futbol
22:00Stade Lavallois - Toulon
futbol
22:00Concarneau - Béziers
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
futbol
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Almere City - Helmond Sport
futbol
22:00Eindhoven - Excelsior
futbol
22:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
22:00Maastricht - Den Bosch
futbol
22:00N.E.C. - Breda
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:00Melilla - Vélez
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
futbol
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Auxerre - Chamois Niortais
futbol
22:00Nancy - Clermont Foot
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Châteauroux - Havre
futbol
22:00Mans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Orléans - Troyes
futbol
22:00Valenciennes - Ajaccio
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Lommel - Roeselare
futbol
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
futbol
22:30Lynx - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
futbol
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
futbol
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
futbol
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Sint-Truidense - Mechelen
futbol
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
futbol
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
futbol
22:45Portsmouth - Rochdale
futbol
22:45Athlone Town - Cabinteely
futbol
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
futbol
22:45Drogheda United - Longford Town
futbol
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
futbol
22:45Cork City - Finn Harps
futbol
22:45Derry City - Bohemian
futbol
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
futbol
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
futbol
22:45Newbridge Town - Glenville
futbol
22:45Larne - Coleraine
futbol
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Hibernian - Inverness
futbol
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Ballymun
futbol
23:00Kevins Boys - Corduff
futbol
23:00Templeogue United - United
futbol
23:00Tullamore Town - Greystones
futbol
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
futbol
23:00Swords Celtic - Dublin University
futbol
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
basketbol
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Las Palmas - Málaga
futbol
23:00Virtus Entella - Krotone
futbol
23:00Norwich City - Leicester City
futbol
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
futbol
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
futbol
00:30Delfin - Técnico Universitario
futbol
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
futbol
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
futbol
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
04:00Atlético San Luis - Juarez
futbol
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
futbol
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
futbol
06:10Club Tijuana - Puebla
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
futbol
09:00Heidelberg United - Altona Magic
futbol
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
futbol
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
futbol
12:00Hume City - Dandenong City Soccer Club
futbol
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
futbol
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
12:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Don Benito - Villarrubia
futbol
14:00Córdoba - Algeciras
futbol
14:00Villarrobledo - Badajoz
futbol
14:00Estudiantes de Mérida - Real Murcia
futbol
14:00Cartagena - Marbella
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Recreativo de Huelva
futbol
14:00UCAM Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
14:00Farense - Académico de Viseu
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
futbol
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
futbol
14:30Sollentuna - Göteborg
futbol
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Erzgebirge - Hamburger
futbol
15:00Greuther Furth - Stuttgart
futbol
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
futbol
15:00Kolding - Næstved
futbol
15:00Astana - Kaysar
futbol
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
futbol
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
futbol
15:00Lviv - Oleksandriya
futbol
15:00Eibar - Levante
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
15:30Hull City - Leeds United
futbol
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
futbol
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
futbol
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
futbol
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
futbol
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
futbol
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
futbol
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
futbol
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
futbol
16:001860 München - Chemnitzer
futbol
16:00Aubstadt - Garching
futbol
16:00Bahlinger - Elversberg
futbol
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
futbol
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
futbol
16:001846 - Steinbach
futbol
16:00Heider - Jeddeloh
futbol
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
futbol
16:00Fremad Amager - Fredericia
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
futbol
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
futbol
16:00Niki Volos - Triglia
futbol
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
futbol
16:00Veria - Ierapetra
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Příbram - Mladá Boleslav
futbol
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
futbol
16:30Opava - Sigma Olomouc
futbol
16:30Teplice - Slovan Liberec
futbol
16:30Eskilsminne - Häcken
futbol
16:30Östersunds - GAIS
futbol
16:30Lafnitz - Kapfenberger
futbol
16:30Chippa United - AmaZulu
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
futbol
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
futbol
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
futbol
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
futbol
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
futbol
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lorient - Chambly
futbol
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
futbol
17:00Cittadella - Cremonese
futbol
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
futbol
17:00Empoli - Pordenone Calcio
futbol
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
futbol
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
futbol
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
futbol
17:00Osijek - Hajduk Split
futbol
17:00Cibalia - Solin
futbol
17:00Dugopolje - Dubrava
futbol
17:00Orijent - Bijelo Brdo
futbol
17:00Cobh Wanderers - Marys
futbol
17:00Lazio - Bologna 1909
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
futbol
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
futbol
17:30New Saints - Newtown
futbol
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
futbol
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
futbol
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
futbol
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Esbjerg - Nordsjælland
futbol
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
futbol
18:00Cardiff City - Brentford
futbol
18:00Fulham - Preston North
futbol
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
futbol
18:00Luton Town - Stoke City
futbol
18:00Millwall - Bristol City
futbol
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
futbol
18:00Reading - Barnsley
futbol
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
futbol
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
futbol
18:00Alloa Athletic - United
futbol
18:00Dundee - Arbroath
futbol
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
futbol
18:00Queen of the South - Greenock Morton
futbol
18:00Huesca - Extremadura
futbol
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
futbol
18:00Bel-Abbès - Biskra
futbol
18:00Blackpool - Ipswich Town
futbol
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
futbol
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
futbol
18:00Burton Albion - Peterborough United
futbol
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
futbol
18:00Gillingham - Wimbledon
futbol
18:00Oxford United - Southend United
futbol
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
futbol
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
futbol
18:00Cambridge United - Carlisle United
futbol
18:00Colchester United - Cheltenham Town
futbol
18:00Exeter City - Crawley Town
futbol
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
futbol
18:00Grimsby Town - Northampton Town
futbol
18:00Macclesfield Town - Salford City
futbol
18:00Mansfield Town - Swindon Town
futbol
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
futbol
18:00Oldham Athletic - Newport County
futbol
18:00Port Vale - Scunthorpe United
futbol
18:00Stevenage - Walsall
futbol
18:00Braintree Town - Bath City
futbol
18:00Chippenham Town - Albans
futbol
18:00Dartford - Wealdstone
futbol
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
futbol
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
futbol
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
futbol
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Weymouth - Maidstone United
futbol
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
futbol
18:00Boston United - Farsley Celtic
futbol
18:00Chester - Gateshead
futbol
18:00Darlington - Brackley Town
futbol
18:00Gloucester City - Alfreton Town
futbol
18:00Hereford - Altrincham
futbol
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
futbol
18:00King's Lynn Town - Southport
futbol
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Spennymoor Town - Telford United
futbol
18:00York City - Curzon Ashton
futbol
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
futbol
18:00Bromley - Sutton United
futbol
18:00Eastleigh - Halifax Town
futbol
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
futbol
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
futbol
18:00Torquay United - Chorley
futbol
18:00Woking - Maidenhead United
futbol
18:00Yeovil Town - Wrexham
futbol
18:00Clyde - Falkirk
futbol
18:00Dumbarton - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - East Fife
futbol
18:00Montrose - Airdrie United
futbol
18:00Stranraer - Peterhead
futbol
18:00Albion Rovers - Elgin City
futbol
18:00Brechin City - Stirling Albion
futbol
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
futbol
18:00Queen's Park - Annan Athletic
futbol
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
futbol
18:00Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:00Doxa Katokopias - Paphos
futbol
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
futbol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
futbol
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea
futbol
18:00Newcastle United - Burnley
futbol
18:00West Ham United - Southampton
futbol
18:00Valencia - Real Betis
futbol
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
futbol
18:20Ettifaq Dammam - Abha
futbol
18:30Örebro - Brage
futbol
18:30Oskarshamns - Elfsborg
futbol
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
futbol
19:00Constantine - Magra
futbol
19:00Sétif - Hussein
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
futbol
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
futbol
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
futbol
19:00Újpest - Puskás Akadémia
futbol
19:00Várda - Paksi
futbol
19:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
futbol
19:00Belchatow - Jastrzębie
futbol
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:00Akhmat - Rostov
futbol
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
futbol
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
futbol
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
futbol
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
futbol
19:30Kriens - Schaffhausen
futbol
19:301900 - Lausanne-Sport
futbol
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
futbol
19:45Belouizdad - Kabylie
futbol
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
futbol
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
futbol
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
futbol
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
futbol
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
futbol
20:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
futbol
20:00Elana Toruń - Górnik Łęczna
futbol
20:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
20:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
futbol
20:00Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
futbol
20:00Maribor - Tabor Sežana
futbol
20:15Cádiz - Almería
futbol
20:15Feirense - Académica de Coimbra
futbol
20:30Köln - Schalke 04
futbol
20:30Watford - Liverpool
futbol
20:30Leganés - Deportivo Alavés
futbol
20:30Haag - Heracles Almelo
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Heart of Midlothian - Rangers
futbol
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
futbol
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
futbol
21:00United - Colorado Rapids
futbol
21:00Ave - Belenenses
futbol
21:00Young Boys - Zürich
futbol
21:00Sion - Gallen
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
futbol
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
futbol
21:30Ferencvárosi - Debreceni
futbol
21:30Botoșani - Steaua București
futbol
21:45Zwolle - Vitesse
futbol
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
futbol
22:00Amiens - Metz
futbol
22:00Monaco - Stade de Reims
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Angers
futbol
22:00Toulouse - Stade Rennais
futbol
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
futbol
22:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
22:00Willow Park - Dublin
futbol
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
futbol
22:20Mirren - Aberdeen
futbol
22:30Royal Antwerp - Oostende
futbol
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
futbol
22:45Napoli - Torino
futbol
22:45Twente - Heerenveen
futbol
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Sligo Rovers - Waterford
futbol
23:00Granada - Celta de Vigo
futbol
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
futbol
23:30Houston Dynamo - Angeles Galaxy
futbol
23:30Boavista Porto - Vicente
futbol
23:35Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
futbol
00:05Club Atlético Nacional - Independiente Medellín
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
futbol
01:30Jose Earthquakes - Toronto
futbol
01:40Club Atlético River Plate - Defensa y Justicia
futbol
02:00Dallas - Philadelphia Union
futbol
02:00Orlando City Soccer Club - Real Salt Lake
futbol
02:00Pachuca - Querétaro
futbol
02:10América de Cali - Deportivo Cali
futbol
03:45Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Banfield
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Union de Santa
futbol
04:00Nashville - Atlanta United
futbol
04:00Club América - Club Necaxa
futbol
04:15Alianza Petrolera - Deportes Tolima
futbol
06:00Tigres de la UANL - Club Universidad Nacional
futbol
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
futbol
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
09:00Cavs - BullsCanlı
basketbol
08:55Bun - DashaCanlı
basketbol
08:45Lokomotiv-pro - Dinamo-proCanlı
basketbol
08:40Russian Bears - American EaglesCanlı
basketbol
07:45NGTY Novosibirsk - KuzGTU KemerovoCanlı
basketbol
07:00Diego State Aztecs - Colorado StateCanlı
basketbol
06:30Golden State Warriors - Sacramento Kings
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Děčín - Allianz Swans
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Zenit Basket - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00CSKA Moskova - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Alba Berlin - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
22:05Maccabi FOX - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Baskonia - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
basketbol
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
futbol
09:15Ganggam - Nisa
futbol
10:00Clarence United - South Hobart
futbol
11:00Rodina Moskova - Tom Tomsk
futbol
11:00Kampot - Kong
futbol
11:00Kandal - Kampong Speu
futbol
11:00Kep - Preah Sihanouk
futbol
11:00Dinh - TTBD Phu Dong
futbol
11:30Makassar - Shan United
futbol
11:30Becamex Binh Duong - XSKT Can Tho
futbol
12:00Sfîntul Gheorghe - Speranţa Nisporeni
futbol
12:30Kingston City - Springvale White Eagles
futbol
13:00BUFC - Kerala
futbol
13:00Sheriff Tiraspol - Milsami
futbol
13:00Poli Timișoara - Avantu Topolovatu Mare
futbol
13:45Rotor Volgograd - Mordovia Saransk
futbol
13:45Chiangmai - Kasetsart Üniversitesi
futbol
13:45Samut Sakhon - Siam Navy
futbol
13:45Chiangrai United - Trat
futbol
13:45Chonburi - Nakhon Ratchasima
futbol
14:00Kaya - Tampines Rovers
futbol
14:00Khujand - Neftci Kockor-Ata
futbol
14:00KhonKaen - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00Udon Thani - Sisaket
futbol
14:00Suphanburi - Prachuap
futbol
14:00Belshina Bobruisk - Gomel
futbol
14:00Flora Tallinn - Sogndal Fotball
futbol
15:00Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub
futbol
15:00Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
futbol
15:00Ayutthaya United - Phrae United
futbol
15:00Lampang - Uthai Thani
futbol
15:00Nakhon Pathom United - Ranong
futbol
15:00Bangkok Glass - Police Tero
futbol
15:00Ratchaburi - Buriram United
futbol
15:00Sukhothai - Port
futbol
15:00KFUM - HamKam
futbol
15:30Al-Qadisiyah - Ain Al-Atawlah
futbol
15:55Al-Bukayriyah - Al-Nahda Club Al-Khobar
futbol
16:00Inđija - Crvena Zvezda
futbol
16:00Najran - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
16:00Chai - Khon Kaen United
futbol
16:00Customs United - Chiangmai United
futbol
16:00Rayong - Muangthong United
futbol
16:00Samut Prakan City - Bangkok United
futbol
16:00Police - Kampala Capital City Authority
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Al-Shorta Baghdad - Baghdad
futbol
16:30Tabor Sežana - Domžale
futbol
16:30Mbarara City - FC
futbol
16:30Vipers - Maroons
futbol
17:00Bengaluru - Maziya
futbol
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Picerno - Calcio Catania
futbol
17:00Sicula Leonzio - Casertana
futbol
17:00Poprad - ŠK Odeva Lipany
futbol
18:00Kharaitiyat - Bidda
futbol
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:00Lusail - Waab
futbol
18:00Muaither - Al Shamal
futbol
18:00Salamis Famagusta - Anorthosis Famagusta
futbol
18:00Togo-Port - Anges
futbol
18:00Gbohloe-su - Ifodje
futbol
18:00Sarpsborg 08 - Torpedo Moskova
futbol
18:00Bulgaristan - Beyaz Rusya
futbol
18:15Ittifaq Maqaba - Malkiya Club
futbol
18:15Sitra Club - Town
futbol
18:20Jeel Club - Jabalain
futbol
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Mura 05 - Maribor
futbol
19:00Flekkerøy - Jerv
futbol
19:05Al-Ansar Medina - Al-Kawkab
futbol
19:15Fakel Voronezh - Rostov-on-Don
futbol
19:30Tidjikja - Police
futbol
20:00Braga - Glasgow Rangers (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Catocha
futbol
20:00Capitalinos - Deportivo Mictlán
futbol
20:00Ethnikos Achna - Apollon Limassol
futbol
20:00Čukarički - Voždovac
futbol
20:00Mačva Šabac - Backa Topola
futbol
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
futbol
20:00FK - Javor Ivanjica
futbol
20:00Vojvodina - Radnički Niš
futbol
20:00Partizan Belgrade - Proleter Novi
futbol
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
futbol
20:00Braga - Rangers
futbol
20:00Ruch Radzionków - Orzel Psary Babianice
futbol
20:30Deportivo Linares - Huétor Vega
futbol
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
futbol
20:30Teramo - Potenza
futbol
20:30Cavese - Rende
futbol
20:30Lunds - Trelleborgs
futbol
21:00Wacker 90 Nordhausen - Babelsberg 03
futbol
21:00Hennef 05 - Alemannia Aachen
futbol
21:00Viktoria Glesch Paffendorf - Duren
futbol
21:00Moenchhof - Nickelsdorf
futbol
21:00Akarps - Lunds
futbol
21:00Hammer SpVg - Bonen
futbol
21:3003 Hilden - Sportfreunde Baumberg
futbol
21:30Blau-Weiss Friesdorf - Pesch 1956
futbol
21:30Germania Windeck - Viktoria 08 Arnoldsweiler
futbol
21:30CRAC - Ipora
futbol
21:30Antoniano - San Roque de Lepe
futbol
21:30Sahel Mauritania - Kedia
futbol
22:00Always Ready - Oriente Petrolero
futbol
22:00Flamengo - Piauí Esporte Clube
futbol
22:00Ciudad de Lucena - Xerez
futbol
22:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Esporte Clube Juventude
futbol
22:30College 1975 - Mons Calpe
futbol
22:30Maracena - Atlético Mancha Real
futbol
22:45Millwall - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
futbol
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Lewes - Bognor Regis Town
futbol
22:45Malahide United - Portmarnock
futbol
22:45Portlaoise - Inchicore Athletic
futbol
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
futbol
22:45Brechin City - Queen's Park
futbol
22:45Civil Service Strollers - East Kilbride
futbol
22:45Monopoli - Rieti
futbol
22:45Ternana Calcio - Bari
futbol
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
futbol
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
23:00Ceará Sporting Club - Botafogo da Paraíba
futbol
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
futbol
23:00Centro Atlético Fénix - Club Atlético Torque
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:30Municipal Limeño - Chalatenango
futbol
23:35Aldosivi - Club Atlético Talleres
futbol
00:00Chimaltenango - CSyD Nueva Concepcion
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Coatepecano
futbol
00:15Agila - Jocoro
futbol
00:15CD - Sonsonate
futbol
00:30Once Municipal - Isidro Metapán
futbol
00:30Sansare - Deportivo Carchá
futbol
01:00Estrela do Norte Futebol Clube - Desportiva Ferroviária
futbol
01:15Club Bamin Real Potosí - Atletico Palmaflor Vinto
futbol
01:15Paraná Clube - Associação Desportiva Bahia de Feira
futbol
01:15Club Nacional Asuncion - Bajai
futbol
01:15Liverpool Montevideo - Llaneros
futbol
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
futbol
01:30Vitoria - Real Noroeste Capixaba
futbol
01:30Santa Cruz Futebol Clube - Frei Paulistano
futbol
02:00York City - Carlos
futbol
02:00Salgueiro - Sport Club do Recife
futbol
02:30Ferroviário Atlético Clube - Águia Negra
futbol
02:30River-PI - America Natal
futbol
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
futbol
03:30Deportivo Pasto - Huachipato
futbol
03:30Universidad Católica del Ecuador - Club Atlético Lanús
futbol
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
futbol
04:00Tigres de la UANL - Alianza San Salvador
futbol
06:00Club América - Comunicaciones
futbol
09:15Southern Sporting Union - DMRAO
futbol
11:30Thoubal - Klasa
futbol
13:00Kapaz - Turan Tovuz
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
futbol
15:40Hajer Club - Akhdoud
futbol
16:00Strømsgodset - Tromsø
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor
futbol
16:30Nasr Dubai - Al-Wahda Abu Dhabi
futbol
16:30Hatta Club - Ain
futbol
16:30Al-Zawra'a - Al-Kahraba
futbol
16:50Rayyan - Ahli Doha
futbol
16:50Al-Duhail - Al-Shahaniya Sports Club
futbol
18:00Chlef - Paradou
futbol
18:00Oran - Saïda
futbol
18:15Tadamun Buri - Bahrain
futbol
18:15Qalali Club - Al-Ittihad Bahreyn
futbol
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
futbol
18:40Al-Taawon - Al-Hilal
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay
futbol
19:15Ajman Club - Dhafra Club
futbol
19:15Sharjah - Wasl
futbol
19:30Sadd - Al-Arabi SC Katar
futbol
19:30Trarza - Nouakchott King's
futbol
20:40Nassr - Al-Ahli
futbol
20:55M.Başakşehir - Sporting Lisbon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55Porto - Leverkusen (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:55Gent - Roma (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:55Basel - APOEL
futbol
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
futbol
20:55Gent - Roma
futbol
20:55LASK Linz - Alkmaar
futbol
20:55Malmö - Wolfsburg
futbol
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:55Espanyol - Wolverhampton
futbol
21:30ASAC Concorde - JAHE
futbol
22:00Real Santa Cruz - Club Bolívar
futbol
22:00Ejido - Polideportivo Almeria
futbol
22:30Glacis United - Manchester 62
futbol
22:30Xerez Deportivo - Los Barrios
futbol
22:30Loja - Atlético Malagueño
futbol
22:30Real Jaén - Club Deportivo Huétor
futbol
23:00Manchester Utd - Club Brugge (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Ajax - Getafe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Francis - Hartstown Huntstown
futbol
23:00Crumlin United - University College Dublin
futbol
23:00Antequera - Alhaurín de la Torre
futbol
23:00Motril - Torreperogil
futbol
23:00Ajax - Getafe
futbol
23:00Arsenal - Olympiacos
futbol
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
futbol
23:00Celtic - Copenhagen
futbol
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
futbol
23:00Manchester United - Club Brugge
futbol
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
futbol
23:00Sevilla - Cluj
futbol
01:15Club Plaza Colonia de Deportes - Zamora
futbol
01:15Club Guaraní - Palestino
futbol
02:00Blackbirds - Ellerton
futbol
03:30Audax Italiano - Cusco
futbol
03:30Fortaleza - Independiente Avellaneda
futbol
06:00Angeles - Club León
futbol
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
futbol
11:45Port Melbourne Sharks - Eastern Lions
futbol
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
futbol
12:00Green Gully - Avondale Heights FutbolClub
futbol
12:30Oakleigh Cannons - South Melbourne
futbol
14:00Rota - Puente Genil
futbol
14:00Ciudad de Torredonjimeno - Atletico Porcuna
futbol
14:00Almería B - Palo
futbol
14:30Arcos Club de Fútbol - Pozoblanco
futbol
16:00Villa - Bright Stars
futbol
16:10Dhamk - Hazm Rass
futbol
16:30Jazira Club - Khor Fakkan
futbol
16:30Baniyas - Shabab Al-Ahli Dubai
futbol
16:30Kyetume - Onduparaka
futbol
16:50Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
futbol
17:00Sesvete - Međimurje
futbol
17:00Doxa Drama - Giannina
futbol
18:20Adalah - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
futbol
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
futbol
19:00Slaven Belupo - Varaždin
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Salal
futbol
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
futbol
19:15Fujairah - Ittihad Kalba
futbol
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
futbol
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
futbol
20:00Viborg - Hvidovre
futbol
20:00Pau - Dunkerque
futbol
20:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
futbol
20:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
futbol
20:00Club Cienciano Cusco - Ayacucho
futbol
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
futbol
20:10Feiha - Al-Raed
futbol
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Karlsruher - Nurnberg
futbol
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
futbol
21:00Aarhus - Hobro
futbol
21:00Saarbrucken - Balingen
futbol
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
futbol
21:00Gorica - Istra 1961
futbol
21:10Ried - Avusturya Lustenau
futbol
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
futbol
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
futbol
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
futbol
22:00Avranches - Quevilly
futbol
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
futbol
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00Le - Cholet
futbol
22:00Stade Lavallois - Toulon
futbol
22:00Concarneau - Béziers
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
futbol
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
futbol
22:00Almere City - Helmond Sport
futbol
22:00Eindhoven - Excelsior
futbol
22:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
22:00Maastricht - Den Bosch
futbol
22:00N.E.C. - Breda
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
futbol
22:00Melilla - Vélez
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
futbol
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Auxerre - Chamois Niortais
futbol
22:00Nancy - Clermont Foot
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
futbol
22:00Châteauroux - Havre
futbol
22:00Mans - Avant de Guingamp
futbol
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Orléans - Troyes
futbol
22:00Valenciennes - Ajaccio
futbol
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Lommel - Roeselare
futbol
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
futbol
22:30Lynx - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
futbol
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
futbol
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
futbol
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Sint-Truidense - Mechelen
futbol
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
futbol
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
futbol
22:45Portsmouth - Rochdale
futbol
22:45Athlone Town - Cabinteely
futbol
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
futbol
22:45Drogheda United - Longford Town
futbol
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
futbol
22:45Cork City - Finn Harps
futbol
22:45Derry City - Bohemian
futbol
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
futbol
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
futbol
22:45Newbridge Town - Glenville
futbol
22:45Larne - Coleraine
futbol
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Hibernian - Inverness
futbol
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
futbol
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
futbol
23:00Cherry Orchard - Ballymun
futbol
23:00Kevins Boys - Corduff
futbol
23:00Templeogue United - United
futbol
23:00Tullamore Town - Greystones
futbol
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
futbol
23:00Swords Celtic - Dublin University
futbol
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Las Palmas - Málaga
futbol
23:00Virtus Entella - Krotone
futbol
23:00Norwich City - Leicester City
futbol
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
futbol
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
futbol
00:30Delfin - Técnico Universitario
futbol
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
futbol
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
futbol
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
04:00Atlético San Luis - Juarez
futbol
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
futbol
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
futbol
06:10Club Tijuana - Puebla
futbol
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
futbol
09:00Heidelberg United - Altona Magic
futbol
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
futbol
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
futbol
12:00Hume City - Dandenong City Soccer Club
futbol
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
futbol
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
12:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
futbol
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Don Benito - Villarrubia
futbol
14:00Córdoba - Algeciras
futbol
14:00Villarrobledo - Badajoz
futbol
14:00Estudiantes de Mérida - Real Murcia
futbol
14:00Cartagena - Marbella
futbol
14:00Real Balompédica Linense - Recreativo de Huelva
futbol
14:00UCAM Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
14:00Farense - Académico de Viseu
futbol
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
futbol
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
futbol
14:30Sollentuna - Göteborg
futbol
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
futbol
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Erzgebirge - Hamburger
futbol
15:00Greuther Furth - Stuttgart
futbol
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
futbol
15:00Kolding - Næstved
futbol
15:00Astana - Kaysar
futbol
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
futbol
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
futbol
15:00Lviv - Oleksandriya
futbol
15:00Eibar - Levante
futbol
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
15:30Hull City - Leeds United
futbol
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
futbol
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
futbol
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
futbol
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
futbol
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
futbol
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
futbol
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
futbol
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
futbol
16:001860 München - Chemnitzer
futbol
16:00Aubstadt - Garching
futbol
16:00Bahlinger - Elversberg
futbol
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
futbol
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
futbol
16:001846 - Steinbach
futbol
16:00Heider - Jeddeloh
futbol
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
futbol
16:00Fremad Amager - Fredericia
futbol
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
futbol
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
futbol
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
futbol
16:00Niki Volos - Triglia
futbol
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
futbol
16:00Veria - Ierapetra
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Příbram - Mladá Boleslav
futbol
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
futbol
16:30Opava - Sigma Olomouc
futbol
16:30Teplice - Slovan Liberec
futbol
16:30Eskilsminne - Häcken
futbol
16:30Östersunds - GAIS
futbol
16:30Lafnitz - Kapfenberger
futbol
16:30Chippa United - AmaZulu
futbol
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
futbol
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
futbol
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
futbol
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
futbol
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
futbol
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Lorient - Chambly
futbol
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
futbol
17:00Cittadella - Cremonese
futbol
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
futbol
17:00Empoli - Pordenone Calcio
futbol
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
futbol
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
futbol
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
futbol
17:00Osijek - Hajduk Split
futbol
17:00Cibalia - Solin
futbol
17:00Dugopolje - Dubrava
futbol
17:00Orijent - Bijelo Brdo
futbol
17:00Cobh Wanderers - Marys
futbol
17:00Lazio - Bologna 1909
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
futbol
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
futbol
17:30New Saints - Newtown
futbol
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
futbol
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
futbol
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
futbol
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
futbol
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Esbjerg - Nordsjælland
futbol
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
futbol
18:00Cardiff City - Brentford
futbol
18:00Fulham - Preston North
futbol
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
futbol
18:00Luton Town - Stoke City
futbol
18:00Millwall - Bristol City
futbol
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
futbol
18:00Reading - Barnsley
futbol
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
futbol
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
futbol
18:00Alloa Athletic - United
futbol
18:00Dundee - Arbroath
futbol
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
futbol
18:00Queen of the South - Greenock Morton
futbol
18:00Huesca - Extremadura
futbol
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
futbol
18:00Bel-Abbès - Biskra
futbol
18:00Blackpool - Ipswich Town
futbol
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
futbol
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
futbol
18:00Burton Albion - Peterborough United
futbol
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
futbol
18:00Gillingham - Wimbledon
futbol
18:00Oxford United - Southend United
futbol
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
futbol
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
futbol
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
futbol
18:00Cambridge United - Carlisle United
futbol
18:00Colchester United - Cheltenham Town
futbol
18:00Exeter City - Crawley Town
futbol
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
futbol
18:00Grimsby Town - Northampton Town
futbol
18:00Macclesfield Town - Salford City
futbol
18:00Mansfield Town - Swindon Town
futbol
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
futbol
18:00Oldham Athletic - Newport County
futbol
18:00Port Vale - Scunthorpe United
futbol
18:00Stevenage - Walsall
futbol
18:00Braintree Town - Bath City
futbol
18:00Chippenham Town - Albans
futbol
18:00Dartford - Wealdstone
futbol
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
futbol
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
futbol
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
futbol
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
futbol
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Weymouth - Maidstone United
futbol
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
futbol
18:00Boston United - Farsley Celtic
futbol
18:00Chester - Gateshead
futbol
18:00Darlington - Brackley Town
futbol
18:00Gloucester City - Alfreton Town
futbol
18:00Hereford - Altrincham
futbol
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
futbol
18:00King's Lynn Town - Southport
futbol
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
futbol
18:00Spennymoor Town - Telford United
futbol
18:00York City - Curzon Ashton
futbol
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
futbol
18:00Bromley - Sutton United
futbol
18:00Eastleigh - Halifax Town
futbol
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
futbol
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
futbol
18:00Torquay United - Chorley
futbol
18:00Woking - Maidenhead United
futbol
18:00Yeovil Town - Wrexham
futbol
18:00Clyde - Falkirk
futbol
18:00Dumbarton - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - East Fife
futbol
18:00Montrose - Airdrie United
futbol
18:00Stranraer - Peterhead
futbol
18:00Albion Rovers - Elgin City
futbol
18:00Brechin City - Stirling Albion
futbol
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
futbol
18:00Queen's Park - Annan Athletic
futbol
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
futbol
18:00Limassol - Ethnikos Achna
futbol
18:00Doxa Katokopias - Paphos
futbol
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
futbol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
futbol
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
futbol
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea
futbol
18:00Newcastle United - Burnley
futbol
18:00West Ham United - Southampton
futbol
18:00Valencia - Real Betis
futbol
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
futbol
18:20Ettifaq Dammam - Abha
futbol
18:30Örebro - Brage
futbol
18:30Oskarshamns - Elfsborg
futbol
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
futbol
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
futbol
19:00Constantine - Magra
futbol
19:00Sétif - Hussein
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
futbol
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
futbol
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
futbol
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
futbol
19:00Újpest - Puskás Akadémia
futbol
19:00Várda - Paksi
futbol
19:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
futbol
19:00Belchatow - Jastrzębie
futbol
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
futbol
19:00Akhmat - Rostov
futbol
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
futbol
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
futbol
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
futbol
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
futbol
19:30Kriens - Schaffhausen
futbol
19:301900 - Lausanne-Sport
futbol
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
futbol
19:45Belouizdad - Kabylie
futbol
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
futbol
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
futbol
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
futbol
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
futbol
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
futbol
20:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
futbol
20:00Elana Toruń - Górnik Łęczna
futbol
20:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
20:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
futbol
20:00Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
futbol
20:00Maribor - Tabor Sežana
futbol
20:15Cádiz - Almería
futbol
20:15Feirense - Académica de Coimbra
futbol
20:30Köln - Schalke 04
futbol
20:30Watford - Liverpool
futbol
20:30Leganés - Deportivo Alavés
futbol
20:30Haag - Heracles Almelo
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
futbol
20:30Heart of Midlothian - Rangers
futbol
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
futbol
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
futbol
21:00United - Colorado Rapids
futbol
21:00Ave - Belenenses
futbol
21:00Young Boys - Zürich
futbol
21:00Sion - Gallen
futbol
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
futbol
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
futbol
21:30Ferencvárosi - Debreceni
futbol
21:30Botoșani - Steaua București
futbol
21:45Zwolle - Vitesse
futbol
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
futbol
22:00Amiens - Metz
futbol
22:00Monaco - Stade de Reims
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg
futbol
22:00Stade Brestois 29 - Angers
futbol
22:00Toulouse - Stade Rennais
futbol
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
futbol
22:00Legia Warsaw - Cracovia
futbol
22:00Willow Park - Dublin
futbol
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
futbol
22:20Mirren - Aberdeen
futbol
22:30Royal Antwerp - Oostende
futbol
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
futbol
22:45Napoli - Torino
futbol
22:45Twente - Heerenveen
futbol
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Sligo Rovers - Waterford
futbol
23:00Granada - Celta de Vigo
futbol
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
futbol
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
futbol
23:30Houston Dynamo - Angeles Galaxy
futbol
23:30Boavista Porto - Vicente
futbol
23:35Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
futbol
00:05Club Atlético Nacional - Independiente Medellín
futbol
01:30Jose Earthquakes - Toronto
futbol
01:40Club Atlético River Plate - Defensa y Justicia
futbol
02:00Dallas - Philadelphia Union
futbol
02:00Orlando City Soccer Club - Real Salt Lake
futbol
02:00Pachuca - Querétaro
futbol
02:10América de Cali - Deportivo Cali
futbol
03:45Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Banfield
futbol
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Union de Santa
futbol
04:00Nashville - Atlanta United
futbol
04:00Club América - Club Necaxa
futbol
04:15Alianza Petrolera - Deportes Tolima
futbol
06:00Tigres de la UANL - Club Universidad Nacional
futbol
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
futbol
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
futbol
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
08:35Ilya Filichev - Vladislav DavidovCanlı
tenis
08:08Vladimir Tsirkin - Boris BoroninCanlı
tenis
08:30Marianna Zakarlyuk - Leonie Kung
tenis
08:45Destanee Aiava - Himeno Sakatsume
tenis
08:45Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
tenis
09:00Naiktha Bains - Erika Sema
tenis
09:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
tenis
09:00Ching - Talia Gibson
tenis
09:00Sohyun Park - Amber Marshall
tenis
09:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
tenis
09:30Kung/Stefanini - Morisaki/Sema
tenis
09:30Parnaby/Smith - Culley/Preston
tenis
09:30Ureke/Fanning - Aiava/Myers
tenis
10:00Dimitriy Voronin - Toledo Bague
tenis
10:00Ergi Kirkin - Gianluigi Quinzi
tenis
10:00Fabian Marozsan - Edan Leshem
tenis
10:00Pedro Cachin - Vaclav Safranek
tenis
10:00Francisca Jorge - Melanie Stokke
tenis
10:00İpek Öz - Ekaterina Shalimova
tenis
10:00Tina Cvetkovic - Manca Pislak
tenis
10:00Yuliana Lizarazo - Maria Herazo Gonzalez
tenis
10:30Tere-Apisah/Hourigan - Akita/Minokoshi
tenis
11:00Alina Charaeva - Irina Fetecau
tenis
11:00Anna Kubareva - Yuliya Hatouka
tenis
11:00Ekaterina Yashina - Daria Kudashova
tenis
11:00Francesco Maestrelli - Vaughn Hunter
tenis
11:00Issei Okamura - Ryota Tanuma
tenis
11:30Ilkel - Duje Ajdukovic
tenis
11:30Marsel Ilhan - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
11:30Yshai Oliel - Yunseong Chung
tenis
11:30Anna Gabric - Lovric
tenis
11:30Eleonora Molinaro - Ayşegül Mert
tenis
11:30Francesca Curmi - Melis Sezer
tenis
11:30Lucie Wargnier - Eliessa Vanlangendonck
tenis
11:30Wensveen - Nina Potocnik
tenis
11:30Alexander Lebedev - Lucas Catarina
tenis
11:30Jason Janis - Hamad Medjedovic
tenis
11:30Jordan Correia Passos Do Carmo - Sahar Simon
tenis
11:30Matvey Khomentovskiy - Filip Bergevi
tenis
11:30Filipa Santos - Oana Gavrila
tenis
11:30Anna Ukolova - Lina Glushko
tenis
11:30Eleni Mtsentlitze - Noelia Bouzo Zanotti
tenis
11:30Mira Antonitsch - Ioana Gaspar-Ivan
tenis
11:30Aziz Kijametovic - Long Yeung
tenis
11:30George Loffhagen - Aziz Ouakaa
tenis
11:30Andreea Prisacariu - Sina Herrmann
tenis
11:30Irys Ekani - Natalia Orlova
tenis
11:30Jenny Duerst - Nadia Echeverria Alam
tenis
12:00Elliot Benchetrit - Benjamin Bonzi
tenis
12:00Fiona Ganz - Gergana Topalova
tenis
12:00Danylo Kalenichenko - Pavel Shumeiko
tenis
12:00Peter Benjamin Privara - Leandro Riedi
tenis
12:00Vitaliy Sachko - Matvey Minin
tenis
12:30Amina Anshba - Anastasiya Komardina
tenis
12:30Herdzelas - Vlada Koval
tenis
12:30Piotr Galus - Soichiro Moritani
tenis
12:30Ryan Nijboer - Lorenzo Rottoli
tenis
13:00Alessandro Ingarao - Peter Nagy
tenis
13:00Patael - Renta Tokuda
tenis
13:00Jonas Forejtek - Alen Avidzba
tenis
13:00Anastasia Nefedova - Zeynep Sönmez
tenis
13:00Olivia Gram - Caroline Uebelhoer
tenis
13:00Suzan Lamens - Oleksandra Oliynykova
tenis
13:00Buvaysar Gadamauri - Eleftherios Theodorou
tenis
13:00Marko Tepavac - Ljubohir Celebic
tenis
13:00Wilfredo Gonzalez - Filip Cristian Jianu
tenis
13:00Arina Gabriela Vasilescu - Martha Matoula
tenis
13:00Federica Rossi - Eleni Fasoula
tenis
13:00Ines Murta - Emily Appleton
tenis
13:00Rebeka Masarova - Corinna Dentoni
tenis
13:00David Perez Sanz - Calvin Hemery
tenis
13:00Paul Woerner - Guillaume Dermiens
tenis
13:00Vinayak Sharma Kaza - Nicolas Alvarez Varona
tenis
13:00Alice Rame - Franziska Sziedat
tenis
13:00Jacqueline Cabaj Awad - Hong Yi Cody Wong
tenis
13:00Marie Villet - Joanna Zawadzka
tenis
13:00Bart Stevens - Added
tenis
13:00Andrey Rublev - Filip Krajinović
tenis
13:00George Houghton - Christopher Heyman
tenis
13:00Pierre-Hugues Herbert - Daniel Evans
tenis
13:00Marco Bortolotti - Den Heijer
tenis
13:00Riccardo Bonadio - Peter Bothwell
tenis
13:00Terence - Fabio Coelho
tenis
13:30Fabien Reboul - Constant Lestienne
tenis
13:30Brkic/Vega Hernandez - Nielsen/Puetz
tenis
13:30Raul Brancaccio - Mattia Bernardi
tenis
13:30Christoph Negritu - Kristof Minarik
tenis
13:30Dominic Stephan Stricker - Petr Michnev
tenis
14:00Jelena Ostapenko - Petra Kvitova
tenis
14:00Ekaterina Vishnevskaya - Angelina Zhuravleva
tenis
14:00Valentini Grammatikopoulou - Valeriya Strakhova
tenis
14:00Vivian Heisen - Sofya Lansere
tenis
14:00Luca Nardi - David Poljak
tenis
14:00Simon Yitbarek - Chien-Hsun
tenis
14:30Dennis Novak - Karen Khachanov
tenis
14:30Chak Lam Coleman Wong - Ioannis Stamoulos
tenis
14:30Constantin Schmitz - Wehnelt
tenis
14:30Marius Ruzgas - Amar
tenis
14:30Nicholas David Ionel - Antonio Massara
tenis
14:30Chantal Skamlova - Andreea Amalia Rosca
tenis
14:30Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
tenis
14:30Miriam Kolodziejova - Nuria Brancaccio
tenis
14:30Baptiste Crepatte - Lukas Krainer
tenis
14:30Carles Hernandez - Lukas Hellum Lilleengen
tenis
14:30Hugo Schott - Thomas Laurent
tenis
14:30Carole Monnet - Valentina Ryser
tenis
14:30Pisane/Every - He/Hua
tenis
14:30Anton Matusevich - Patrick Foley
tenis
14:30Evan Furness - Karl Friberg
tenis
14:30Benjamin Winter Lopez - Damien Bayard
tenis
14:30Blake Ellis - Riaan Du Toit
tenis
14:30Joao Monteiro - Ricardo Ojeda Lara
tenis
15:00Marko Miladinovic - Dimitar Kuzmanov
tenis
15:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Michael Vrbensky
tenis
15:00Linnea Malmqvist - Marion Viertler
tenis
15:00Oana Georgeta Simion - Jiangxue
tenis
15:00Alexander Bublik - Stefanos Tsitsipas
tenis
15:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
15:00Hugo Gaston - Yannick Maden
tenis
15:00Illya Marchenko - Marco Trungelliti
tenis
15:00Janos Fekete - Albano Olivetti
tenis
15:00Lemstra - Andrej Glvac
tenis
15:00Piotr Grynkowski - Satral
tenis
15:30Amanda Anisimova - Svetlana Kuznetsova
tenis
15:30Kiki Bertens - Saisai Zheng
tenis
15:30Anastasia Gasanova - Olga Doroshina
tenis
15:30Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
tenis
15:30Daniele Capecchi - Alexis Canter
tenis
15:30Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
tenis
15:30Simon Anthony Ivanov - Giorgio Ricca
tenis
16:00Jan-Lennard Struff - Nikoloz Basilashvili
tenis
16:00Krupenina/Shytkouskaya - Saner/Hoedt
tenis
16:00Kilani/Ouakaa - Barbu/Kijametovic
tenis
16:00Jeremy Jahn - Jonathan Mridha
tenis
16:00Kristjan Tamm - Louis Wessels
tenis
16:00Hands - Sean Hodkin
tenis
16:00Valentin Royer - Christian Samuelsson
tenis
16:00Kenny de Schepper - Alberto Barroso Campos
tenis
16:00Miguel Damas - Timo Legout
tenis
16:00Nicolas Moreno De Alboran - Luis Faria
tenis
16:30Ram/Salisbury - Venus/Peers
tenis
16:30Botic Van De Zandschulp - Alex Molcan
tenis
16:30Dalibor Svrcina - Uladzimir Ignatik
tenis
16:30Jakob Aichhorn - Karlis Ozolins
tenis
16:30Patrik Rikl - Pavel Nejedly
tenis
16:30Krejcikova/Siniakova - Büyükakçay/Siegemund
tenis
17:00Yulia Putintseva - Belinda Bencic
tenis
17:30Richard Gasquet - Benoît Paire
tenis
17:30Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
tenis
17:30Ajradini/Rakic - Arcangioli/Cadantu
tenis
17:30Francisco Comesana - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
tenis
17:30Thiago Agustin Tirante - Nicolas Alvarez
tenis
17:30Milan Welte - Juan Pablo Canas Garcia
tenis
17:30Tiago Cacao - Billy Harris
tenis
17:30Bonadio/Bortolotti - Mulye/Santana
tenis
18:00Patrik Niklas-Salminen - Maxime Cressy
tenis
18:00Vasek Pospisil - Kacper
tenis
18:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
tenis
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
tenis
18:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
tenis
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
tenis
18:00Matija Pecotic - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
18:00Barnat/Recek - Michnev/Paulson
tenis
18:00Melichar/Xu - Babos/Mladenovic
tenis
18:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
tenis
18:00Blake Mott - Brayden Schnur
tenis
18:00Collin Altamirano - Arthur Rinderknech
tenis
18:30Jiri Vesely - Mathias Bourgue
tenis
19:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
19:00Popescu/C. Scholl - Ivakhnenko/Fomina
tenis
19:00Yerolymos/Cakarevic - Albie/Partaud
tenis
19:00Camilo Ugo Carabelli - Juan Bautista Torres
tenis
19:00Juan Manuel Cerundolo - Mathias Zukas
tenis
19:00Hartono/Hogenkamp - Vojcinakova/Januskova
tenis
19:00Lee/Muntean - Maleckova/Moratelli
tenis
19:00Jong/Stephens - Whitehouse/Willis
tenis
19:00Mertens/Tverijonas - Vervoort/Sijsling
tenis
19:00Arthur Cazaux - Arjun Kadhe
tenis
19:00Pedro Araujo - Francisco Cabral
tenis
19:00Monteiro/Falcao - Bains/Ellis
tenis
19:00Karolina Pliskova - Jabeur
tenis
19:00Federico Delbonis - Salvatore Caruso
tenis
19:00Pablo Cuevas - Renzo Olivo
tenis
19:30Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
tenis
19:30Dabrowski/Ostapenko - Mertens/Sabalenka
tenis
19:30Hsieh/Strycova - Bencic/Kenin
tenis
19:30Gael Monfils - Yasutaka Uchiyama
tenis
20:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
tenis
20:30Arends/Pel - Coria/Londero
tenis
20:30Ernests Gulbis - Norbert Gombos
tenis
20:30Lapko/Morozova - Djoubri/Marcinkevica
tenis
20:30Roman Andres Burruchaga - Genaro Alberto Olivieri
tenis
20:30Garbine Muguruza - Dayana Yastremskaya
tenis
20:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Hugo Dellien
tenis
21:00Aleksandar Kovacevic - Marc Polmans