logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
23 Şubat 2020 Pazar 07:57:18
tenis
07:17Vladimir Tsirkin - Vitaly BainevCanlı
tenis
07:10Semen Sharlay - Gleb KolyshkovCanlı
basketbol
06:00Brigham Young Cougars - Gonzaga BulldogsCanlı
basketbol
06:00State Northridge Matadors - Irvine AnteatersCanlı
basketbol
06:00Fresno State Bulldogs - Nevada Wolf PackCanlı
basketbol
06:00Pacific Tigers - Santa Clara BroncosCanlı
basketbol
06:00Seattle - State Bakersfield RoadrunnersCanlı
tenis
18:45Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
tenis
22:00Gaio/Caruso - Kubot/Melo
tenis
22:45Christian Garin - Borna Coric
tenis
02:30Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
tenis
04:30Gianluca Mager - Attila Balázs
futbol
05:45Monterrey - Club América
tenis
05:45Indy De Vroome - Fang Ying
futbol
06:00Nadi - Nasinu
futbol
06:00Cimarrones de Sonora - Atlante
basketbol
06:00Shinshu Brave Warriors Nagano - Ibaraki Robots
tenis
06:30Kristina Kucova - Anhelina Kalinina
tenis
06:30Stefanie Voegele - Sara Errani
futbol
06:45Shimizu S-Pulse - Tokyo
basketbol
06:45California State Dominguez Hills Toros - State San Bernardino
tenis
06:45Juan Alejandro Hernandez Serrano - Marcos Giron
tenis
06:45Xiyu Wang - Mayo Hibi
tenis
07:00Taro Daniel - Purcell
tenis
07:00Maddison Inglis - Destanee Aiava
futbol
07:15Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
tenis
07:15Albot/Krajicek - Martinez/Reyes-Varela
futbol
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
futbol
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
tenis
08:00Galloway/Hach Verdugo - Monroe/Withrow
futbol
08:00South West Queensland Thunder - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
08:00Kitchee - Pegasus
futbol
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
futbol
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
futbol
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
futbol
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
futbol
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
futbol
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
futbol
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
futbol
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
tenis
08:00Yonehara/Hsieh - Uchijima/Hayashi
futbol
09:00Sunshine Coast - Western Pride
futbol
09:00South Melbourne - Eastern Lions
futbol
09:00Dushanbe-83 - Kuktosh
futbol
09:30Peninsula Power FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
futbol
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
futbol
10:00Arema - Barito Putera
futbol
10:00Vissel Kobe - Yokohama
tenis
10:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Jonas Forejtek
tenis
10:00Nina Potocnik - Julia Stamatova
futbol
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
tenis
10:00Otto Virtanen - Yuta Shimizu
futbol
11:00Rotor Volgograd - Rodina Moskova
tenis
11:00Evgeny Donskoy - Lorenzo Musetti
tenis
11:00Lloyd Harris - Emil Ruusuvuori
tenis
11:00Yannick Hanfmann - Dennis Novak
tenis
11:00Yuichi Sugita - Yasutaka Uchiyama
tenis
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Robin Stanek
futbol
11:15Sains - Nossa Bukit Jelutong
futbol
11:15Markless - Melaka United
futbol
11:15Staroba - Imigresen
futbol
11:30National Defense Ministry - Asia Europe University
futbol
11:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger
futbol
12:00EDMF Churra - Minerva
futbol
12:00Ayeyawady United - Yadanarbon
futbol
12:00Hantharwady United - Sagaing United
tenis
12:00Alexis Musialek - Omar Giacalone
tenis
12:00Martina Spigarelli - Dalila Spiteri
tenis
12:00Lidziya Marozava - Manon Leonard
tenis
12:00Rosa Vicens - Selena Janicijevic
tenis
12:00Quentin Folliot - Thomas Laurent
tenis
12:00Carole Monnet - Valentina Ryser
tenis
12:00Pedro Cachin - Mathieu Perchicot
futbol
12:15Saif Sporting Club - Abahani Limited Chittagong
futbol
12:30Slovan - Fach Donaufeld
futbol
12:30Brigittenau - Koma Elektra
tenis
12:30Kontinen/Struff - Bopanna/Carreno Busta
tenis
12:30Ange Oby Kajuru - Dana Heimen
tenis
12:30Vivian Wolff - Jantje Tilbuerger
futbol
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Kahramanmaraşspor
futbol
13:00Karaköprü Belediyespor - Artvin Hopaspor
futbol
13:00Ofspor - Elazığ Belediyespor
futbol
13:00Orduspor - Sultanbeyli Belediyespor
futbol
13:00Vitosha Bistritsa - Beroe Stara Zagora
futbol
13:00Olivenza - Cacereño
futbol
13:00Ushuru - Fortune Sacco
futbol
13:00Hatlon - Eskhata
tenis
13:00Elliott Farmer - Linus Frost
tenis
13:00George Davies - Patrick Foley
tenis
13:00Karl Friberg - Sizya Ernest Kivanda
tenis
13:00Kristjan Tamm - Cheraag Bajwa
tenis
13:00Oscar Weightman - Scott Duncan
futbol
13:15Santutxu - Sestao River Club
futbol
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Afjet Afyonspor - Pendikspor
futbol
13:30Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Sivas Belediye Spor
futbol
13:30Eyüpspor - Utaş Uşakspor
futbol
13:30İnegölspor - Sarıyer
futbol
13:30Kastamonuspor - Ergene Velimeşe Spor
futbol
13:30Manisa - Gümüşhanespor
futbol
13:30Sakaryaspor - Bandırmaspor
futbol
13:30Sancaktepe Belediyespor - Şanlıurfaspor
futbol
13:30Tarsus İdman Yurdu - BAKspor
futbol
13:30Tuzlaspor - Kardemir Karabükspor
futbol
13:30Group Buca - Yomraspor
futbol
13:30Derince Belediyespor - Payasspor
futbol
13:30Düzcespor - Erzincanspor
futbol
13:30Erzin Belediyespor - Manisaspor
futbol
13:30Gölcükspor - Karacabey Belediyespor
futbol
13:30Halide Edip Adıvar - Modafen Spor
futbol
13:30Karşıyaka - Erok Spor
futbol
13:30Muğlaspor - Osmaniyespor
futbol
13:30Nazilli Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
futbol
13:30Şile Yıldızspor - 68 Yeni Aksarayspor
futbol
13:30Silivrispor - Kızılcabölükspor
futbol
13:30Tepecik Belediye Spor - Ağrı 1970 Spor
futbol
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Somaspor
futbol
13:30Teutonia 05 Ottensen - Sasel
futbol
13:30Melilla - Langreo
futbol
13:30Juan de Mozarrifar - Brea
futbol
13:30Club Portekizete - Santurtzi
futbol
13:30Parla - Moratalaz
futbol
13:30Trival Valderas - Mostoles
futbol
13:30Fernando de Henares - Unión Adarve
tenis
13:30Celia Belle Mohr - Karin Kennel
tenis
13:30Salma Djoubri - Loudmilla Bencheikh
tenis
13:45Maheu/Pospisil - Koolhof/Mektic
futbol
13:45Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh
futbol
13:45Aluminium Arak - Baadraan Tehran
futbol
13:45Arman Gohar - Khosheh Talaei
futbol
13:45Damash Gilan - Rafsanjan
futbol
13:45Elmo Adab - Niroye Zamini
futbol
13:45Malavan - Navad Urmia
futbol
13:45Qashqai - Esteghlal
futbol
13:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht
futbol
13:45Sanat Mes Kerman - Reyhan Alborz
futbol
13:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi
tenis
14:00Arends/Pel - Lenz/Maden
tenis
14:00Chantal Sauvant - Mina Hodzic
tenis
14:00Karolina Berankova - Lena Ruppert
tenis
14:00Viktoriya Tomova - Clara Tauson
futbol
14:00Lugo - Real Oviedo
futbol
14:00Nordsjælland - SønderjyskE
tenis
14:00Elise Mertens - Qiang Wang
futbol
14:00Nykøbing - Akademisk Boldklub
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor
futbol
14:00Curslack-Neuengamme - Hamm United
futbol
14:00Sant Julià - Inter Club d'Escaldes
futbol
14:00Dunboyne - Inchicore Athletic
futbol
14:00Newtown Rangers - Glebe North FutbolClub
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Castleknock Celtic
futbol
14:00Skerries Town - Greystones
futbol
14:00United - Dublin
futbol
14:00Atlético Madrid B - Pontevedra
futbol
14:00Atlético Baleares - Racing de Ferrol
futbol
14:00Rosas - Peña Deportiva
futbol
14:00Burgos - Tudelano
futbol
14:00Andorra - Levante UD B
futbol
14:00Llagostera - Orihuela
futbol
14:00San Roque de Lepe - Xerez Deportivo
futbol
14:00Constancia - Esporles
futbol
14:00Trujillo - Valverdeno
futbol
14:00Varea - River Ebro
futbol
14:00Vallobin - Mosconia
futbol
14:00Lenense - Gijón Industrial
futbol
14:00Castelldefels - Manresa
futbol
14:00Cerdanyola del Vallès - Europa
futbol
14:00Pobla de Mafumet - Peralada
futbol
14:00Horta - L'Hospitalet
futbol
14:00Figueres - Terrassa
futbol
14:00Roda - Atzeneta
futbol
14:00Atlético Tordesillas - Arandina
futbol
14:00Atlético Malagueño - Maracena
futbol
14:00Condeixa - Fontinhas
futbol
14:00Nakhon Pathom United - Chiangmai
futbol
14:00Uthai Thani - Sisaket
futbol
14:00Sukhothai - Ratchaburi
futbol
14:00Trat - Police Tero
futbol
14:00Panachaiki - Ergotelis
futbol
14:00Osasuna - Granada
futbol
14:00Killester Donnycarney - Kilnamanagh
futbol
14:15Utrecht - Twente
futbol
14:15Plus Ultra - Pulpileño
futbol
14:15Sants - Banyoles
futbol
14:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin
futbol
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr
futbol
14:30Trau - East Bengal
futbol
14:30Lebrijana - Conil
futbol
14:30Polideportivo Almeria - Deportivo Linares
futbol
14:30Fotboll - Jönköpings Södra
futbol
14:30Kalmar - Örgryte
futbol
14:30Kericho - Mahia
futbol
14:30Győri - Szeged 2011
futbol
14:30Sintrense - Real Sport Clube Queluz
futbol
14:30Genoa - Lazio
tenis
15:00Carla Touly - Alice Tubello
tenis
15:00Gaelle Desperrier - Maria Marfutina
futbol
15:00Karpaty Lviv - Dnipro-1
futbol
15:00Oleksandriya - Kolos Kovalevka
futbol
15:00Eskilstuna City - Eskilstuna
futbol
15:00Vendsyssel - Brabrand
futbol
15:001860 München - Magdeburg
futbol
15:00Pampow - Greifswalder SV 04
futbol
15:00Tasmania Berlin - Hertha 03 Zehlendorf
futbol
15:00Sabah Bakü - Sabail
futbol
15:00Awassa City - Fasil Kenema
futbol
15:00Etiyopya Buna - Wolaitta Dicha
futbol
15:00Welwalo Adigrat - Welkite Ketema
futbol
15:00Shahr Khodro - Naft Masjed Soleyman
futbol
15:00Atletico Tacoronte - Mensajero
futbol
15:00San Fernando - Lanzarote
futbol
15:00Íþróttabandalag Akraness - Leiknir Faskrudsfjordur
futbol
15:00Canon Yaoundé - Fovu Club Baham
futbol
15:00Eding Sport - Stade Renard Melong
futbol
15:00Panthère du Ndé - Dragón
futbol
15:00Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar
futbol
15:00Tusker - Wazito
futbol
15:00Ulinzi Stars - Kisumu All Stars
futbol
15:00Kibera Black Stars - Shabana
futbol
15:00Muranga Seal - Coast Stima
futbol
15:00Nairobi Stima - Mount Kenya United
futbol
15:00Ballkani - Ferizaj
futbol
15:00Gjilani - Flamurtari Pristina
futbol
15:00Trepca 89 - Dukagjini
futbol
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
futbol
15:00Kasetsart Üniversitesi - Samut Sakhon
futbol
15:00Phrae United - KhonKaen
futbol
15:00Muangthong United - Bangkok United
futbol
15:00Apollon Larissa - Kissamikos
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
15:15Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia
futbol
15:15Sarawak - Real Chukai
tenis
15:30Romy Koelzer - Martina Markov
tenis
15:30Sinja Kraus - Corina Mader
tenis
15:30Lucas Poullain - Jack Draper
tenis
15:30Svitolina/Yastremskaya - Mattek-Sands/Flipkens
futbol
15:30Arminia Вielefeld - Hannover 96
futbol
15:30Nurnberg - Darmstadt 98
futbol
15:30Sandhausen - Karlsruher
tenis
15:30Karolina Muchova - Magda Linette
tenis
15:30Kristina Mladenovic - Veronika Kudermetova
tenis
15:30Laura Siegemund - Yaroslava Shvedova
tenis
15:30Svetlana Kuznetsova - Cagla Buyukakcay
futbol
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Viktoria 1889 - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad
futbol
15:30Villa Santa Brigida - Marino
futbol
15:45Sepahan Isfahan - Persepolis
futbol
15:45Lefkimmi - Karagiannion
futbol
16:00Buchholz 08 - Concordia von 1907
futbol
16:00Shenkolli - Oriku
futbol
16:00Turbina Cerrik - Lushnja
futbol
16:00Ngozi City - Bujumbura
futbol
16:00Baroka - Hungry Lions
futbol
16:00Mamelodi Sundowns - University
futbol
16:00Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Víkingur
tenis
16:00Felix Auger Aliassime - Stefanos Tsitsipas
futbol
16:00Rabotnički - Shkupi
futbol
16:00Renova - Struga Trim &
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü
futbol
16:00Sileks - Shkëndija
futbol
16:00Békéscsaba 1912 Előre - Dunakanyar-Vác
tenis
16:00Botic Van De Zandschulp - Tomas Machac
futbol
16:00Budaörsi - Szombathelyi Haladás
tenis
16:00Holly Staff - Denisa Hindova
futbol
16:00Kazincbarcikai - Vasas
tenis
16:00Maria Gutierrez Carrasco - Nadia Rawson
futbol
16:00Soroksár - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
16:00Szolnoki MÁV - Siófok
futbol
16:00Tiszakecske - Nyíregyháza Spartacus
futbol
16:00Kuala Lumpur Rovers - Southern Klang
futbol
16:00Langkawi City - Gamestop
futbol
16:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
futbol
16:00Coastal Union - Young Africans
futbol
16:00Slimane - Bizertin
futbol
16:00Hammam-Lif - Espérance de Tunis
futbol
16:00Stade Tunisien - Monastir
futbol
16:00Hammam-Sousse - Rejiche
futbol
16:00Jendouba Sport - Gafsa
futbol
16:00Dove - Kitara
futbol
16:00Kansai Plascon - Uganda People's Defence Force
futbol
16:00Ndejje University - Kasese New Villa
futbol
16:00Nyamityobora - Kigezi Homeboys
futbol
16:00Paidha Black Angels - Mbale Heroes
futbol
16:00Saviour - Light
futbol
16:00Lyngby Boldklub - Esbjerg
futbol
16:00FC - Villa
futbol
16:00Randers - Odense Boldklub
futbol
16:00Aetos Orfanou - Orfeas Puma Xanthis
futbol
16:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi
futbol
16:00Anatoli - Thianaliakos
futbol
16:00Aris Avato - Iraklis Zigou
futbol
16:00Edessaikos - Thiella Sarakinon
futbol
16:00Fostiras - Moschatou
futbol
16:00Kallithea - Keratsini
futbol
16:00Makedonikos - Thermaikos
futbol
16:00Nestos Chrisoupolis - Doxa Theologos
futbol
16:00Palliniakos - Marko
futbol
16:00Poseidon Michanionas - Giannitsa
futbol
16:00Rodos - Aiolikos
futbol
16:00Egaleo - Trikala
futbol
16:00Kalamata - Kavala
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Veria
futbol
16:00Panetolikos - Panionios
futbol
16:00Napsa Stars - ZESCO United
futbol
16:00Elva - Kohtla-Järve JK Järve
futbol
16:00Idrettsforeningen Fram - Follo
futbol
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
futbol
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
futbol
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
futbol
16:00Bremer - Schwachhausen
futbol
16:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder
futbol
16:00Niendorfer - Osdorf
futbol
16:00Rugenbergen - Paloma Hamburg
futbol
16:30Alkmaar - Zwolle
futbol
16:30Vitesse - Eindhoven
tenis
16:30Lois Boisson - Marine Partaud
tenis
16:30Maelys Bougrat - Lucia Cortez Llorca
tenis
16:30Sarah - Elena Jamshidi
futbol
16:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
16:30Johnstone - Rangers
futbol
16:30Hemelingen - Hastedt
futbol
16:30Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
futbol
16:30Čelik Zenica - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
16:30Chennai City - Aizawl
futbol
16:30Norrköping - Halmstads
futbol
16:30Karlskrona - Eskilstuna
futbol
16:30Östers - Linköping City
futbol
16:30Tvååkers - Falkenbergs
futbol
16:30A.C. - Savona
futbol
16:30Tuttocuoio 1957 San Miniato - Ponsacco 1920
futbol
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Artena
futbol
16:30Mezzolara - Sasso Marconi
futbol
16:30Pineto Calcio - Tolentino
futbol
16:30Scandicci - Aglianese
futbol
16:30Brusaporto - Virtus Bolzano
futbol
16:30Casarano Calcio - Foggia Calcio
futbol
16:30Citta di Anagni - Sassari Torres 1903
futbol
16:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus
futbol
16:30Legnano - Villa D'Alme
futbol
16:30Marsala - Troina
futbol
16:30Muravera - Turris Neapolis 1944
futbol
16:30Nibionnoggiono - Caravaggio
futbol
16:30Luigi Calcio - APDC Chions
futbol
16:30Gavorrano - Grassina
futbol
16:30Recanatese - Chieti Calcio
futbol
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Vado - Prato
futbol
16:30LASK Linz - Pölten
futbol
16:30Hartberg - Rapid Wien
futbol
16:30Fastav Zlín - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
16:30Karviná - Teplice
futbol
16:30Altay - Adanaspor
tenis
17:00Gaio/Caruso - Kubot/Melo
tenis
17:00Angelina Wirges - Sofia Nami Samavati
tenis
17:00Mack - Victoria Kalaitzis
tenis
17:00Aoyama/Shibahara - Chan/Chan
futbol
17:00Pordenone Calcio - ChievoVerona
tenis
17:00Kichenok/Kichenok - Bertens/Goerges
futbol
17:00Salernitana 1919 - Livorno Calcio
futbol
17:00Wisła Kraków - Korona Kielce
tenis
17:00Bernarda Pera - Caroline Garcia
tenis
17:00Garbine Muguruza - Darya Kasatkina
tenis
17:00Priscilla - Ajla Tomljanovic
futbol
17:00Krasnodar - Rostov
futbol
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Rodinghausen - Alemannia Aachen
futbol
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Union 60 Bremen - Bremerhaven
futbol
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Union Tornesch - Süderelbe
futbol
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Bocholt - Niederwenigern
futbol
17:00Straelen - Meerbusch
futbol
17:00Borussia Hildesheim - Kickers Emden
futbol
17:00Eintracht Celle - Germania Egestorf
futbol
17:00Heeslinger - Eintracht Northeim
futbol
17:00Gifhorn - Wolfenbuttel
futbol
17:00Atlas Delmenhorst - Uphusen
futbol
17:00Bersenbruck - Arminia Hannover
futbol
17:00Oldenburg 1894 - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
17:00Karabağ - Sumqayit
futbol
17:00Rukinzo - Olympic Star
futbol
17:00Association Salé - Casablanca
futbol
17:00Ittihad Khemisset - Olympique Dcheïra
futbol
17:00Kénitra - Sidi Kacem
futbol
17:00Racing de Casablanca - MAS
futbol
17:00Riadi Salmi - Marrakech
futbol
17:00Widad - Chabab Mohammedia
futbol
17:00Kaarinan Pojat - Honka Akatemia
futbol
17:00Odisha - Kerala Blasters
futbol
17:00Dinamo Zagreb - Inter Zapresic
futbol
17:00Croatia Zmijavc - Dugopolje
futbol
17:00Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
futbol
17:00Verona - Ardmore Rovers
futbol
17:00Aarau - Kriens
futbol
17:00Olbia Calcio - Pistoiese
futbol
17:00Città di Pontedera - Alessandria Calcio 1912
futbol
17:00Cesena - Vicenza Calcio
futbol
17:00Gubbio 1910 - Reggiana 1919
futbol
17:00Union ArzignanoChiampo - Calcio Padova
futbol
17:00FeralpiSalò - Carpi 1909
futbol
17:00Piacenza Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
futbol
17:00Ravenna - Triestina Calcio
futbol
17:00Calcio Catania - Ternana Calcio
futbol
17:00Monopoli - Sicula Leonzio
futbol
17:00Reggina Calcio - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Cavese - Bari
futbol
17:00Viterbese Castrense - Potenza
futbol
17:00Audace Cerignola - Sorrento Calcio
futbol
17:00Citta di Fasano - Gladiator
futbol
17:00Citta di Messina - Savoia 1908
futbol
17:00Brindisi - Nardo
futbol
17:00Gravina - Gelbison Cilento
futbol
17:00Lavagnese - Fossano Calcio
futbol
17:00Licata - Città di Palermo
futbol
17:00Olympia Agnonese - Vastogirardi
futbol
17:00Taranto - Bitonto
futbol
17:00Vestri - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
17:00Bamboutos de Mbouda - APEJES Academy
futbol
17:00Colombe du Dja et Lobo - Loum
futbol
17:00Feutcheu - Fortuna Mfou
futbol
17:00Tonnerre Yaoundé - Bamenda
futbol
17:00Young Sports - Avion Academy
futbol
17:00Titograd - Rudar Pljevlja
futbol
17:00Paphos - APOEL
futbol
17:00Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
futbol
17:00Amarante - Sanjoanense
futbol
17:00Senica - Spartak Trnava
futbol
17:00Manchester United - Watford
futbol
17:00Wolverhampton - Norwich City
futbol
17:00Torino - Parma
futbol
17:00Saint-Étienne - Stade de Reims
tenis
17:30Chloe Compson - Ingrid Vojcinakova
tenis
17:30Ellen Allgurin - Petra Januskova
tenis
17:30Esther Adeshina - Collins
tenis
17:30Vedder - Ellie Tsimbilakis
tenis
17:30Adler - Giorgie Jones
tenis
17:30Sarah Beth Grey - Emily Morton
futbol
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets 1945
futbol
17:30Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
futbol
17:30Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
17:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
futbol
18:00Paços de Ferreira - Famalicão
futbol
18:00Moreirense - Santa Clara
futbol
18:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
18:00Real Zaragoza - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Basel - Servette
futbol
18:00Lugano - Sion
futbol
18:00Gallen - Young Boys
futbol
18:00Celtic - Kilmarnock
tenis
18:00Juan Pablo Patino-Samudio - Renzo Olivo
tenis
18:00Martin Klizan - Orlando
tenis
18:00Camilla Rosatello - Kelia Le Bihan
tenis
18:00Katie Morton - Celia Cervino Ruiz
futbol
18:00Silkeborg - Copenhagen
futbol
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
tenis
18:00Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
futbol
18:00Leher Turnerschaft - Brinkumer
futbol
18:00Beerschot Wilrijk - Lommel
futbol
18:00Danbort - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00Karela - Medeama
futbol
18:00Esteghlal - Ahan Isfahan
futbol
18:00Sóller - Portmany
futbol
18:00Rodange 91 - Etzella Ettelbruck
futbol
18:00Racing FC Union Lüksemburg - Jeunesse Esch
futbol
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
futbol
18:00Akwa United - Warri Wolves
futbol
18:00Lobi Stars - Plateau United
futbol
18:00Mountain of Fire and Miracles - Heartland
futbol
18:00Nasarawa United - Enyimba International
futbol
18:00Rivers United - Kano Pillars
futbol
18:00Sunshine Stars - Enugu Rangers
futbol
18:00Mafra - Penafiel
futbol
18:00Cova da Piedade - Varzim
futbol
18:00Amora - Lusitano de Evora
futbol
18:00Armacenenses - Aljustrelense
futbol
18:00Trofense - Ginasio Figueirense
futbol
18:00Canelas 2010 - Leca
futbol
18:00Arouca - Pedras Rubras
futbol
18:00Vitoria de Sernache - Beira-Mar
futbol
18:00Lusitania Lourosa - Gondomar
futbol
18:00Maria da Fonte - Bragança
futbol
18:00Merelinense - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
18:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
futbol
18:00Espinho - Lusitano de Vildemoinhos
futbol
18:00Olhanense - Sintra
futbol
18:001º de Dezembro - Alverca
futbol
18:00Coimbrões - Castro Daire
futbol
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Santarém
futbol
18:00Leiria - Caldas da Rainha
futbol
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Vila Real
futbol
18:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
futbol
18:00Domžale - Mura 05
futbol
18:00Sfaxien - Kairouan
futbol
18:00Deportivo La Guaira - Portuguesa
futbol
18:00Real Valladolid - Espanyol
futbol
18:10Yarmouk Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
futbol
18:15Fylkir - Magni Grenivik
futbol
18:15Atromitos - Skoda Xanthi
futbol
18:15Volos - Larissa
tenis
18:30Reilly Opelka - Milos Raonic
tenis
18:30Manon Arcangioli - Chanel Janssen
tenis
18:30Sarah Nikocevic - Katharina Hering
tenis
18:30Aliona Bolsova Zadoinova - Marta Kostyuk
tenis
18:30Carter/Stefani - Ninomiya/Yang
tenis
18:30Melichar/Xu - Guarachi/Rosolska
tenis
18:30Alison Van Uytvanck - Polona Hercog
tenis
18:30Amanda Anisimova - Ekaterina Alexandrova
tenis
18:30Jabeur - Katerina Siniakova
futbol
18:30Salitas - ASFB Bobo Dioulasso
futbol
18:30Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazi
futbol
18:30Gerena - Rota
futbol
18:30Ciudad de Murcia - Mazarrón Fútbol Club
futbol
18:30Alberite - Berceo
futbol
18:30Calamocha - S. D. Tarazona
futbol
18:30Utebo - Sariñena
futbol
18:30Cayón - Guarnizo
futbol
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Carabanchel
futbol
18:30Häcken - GAIS
futbol
18:30Eskilsminne - Östersunds
futbol
18:45Heracles Almelo - Ajax
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray
tenis
19:00Christian Garin - Borna Coric
tenis
19:00Gianluca Mager - Attila Balázs
tenis
19:00Illya Marchenko - Enzo Couacaud
tenis
19:00Aleksandra Pitak - Danielle Daley
tenis
19:00Katarzyna Pitak - Tanysha Dissanayake
tenis
19:00Morgan Cross - Julia Wachaczyk
tenis
19:00Olga Parres Azcoitia - Jerricka Boone
tenis
19:00Stephanie Judith Visscher - Adesuwa Osabuohien
futbol
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Sigma Olomouc - Sparta Prague
futbol
19:00Austriya Wien - Bull Salzburg
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor
futbol
19:00Rapide Oued - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
19:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid
futbol
19:00Barakaldo - Deportivo Alavés B
futbol
19:00Guijuelo - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
19:00Izarra - Calahorra
futbol
19:00Real Unión - Amorebieta
futbol
19:00Unionistas de Salamanca - Salmantino
futbol
19:00Castellon - Gimnàstic de Tarragona
futbol
19:00Lleida Esportiu - Ejea
futbol
19:00Olot - Sabadell
futbol
19:00Algeciras - Cartagena
futbol
19:00Marbella - Real Balompédica Linense
futbol
19:00Real Murcia - UCAM Murcia
futbol
19:00Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño
futbol
19:00Compostela - Club Rápido de Bouzas
futbol
19:00Guadalajara - Solana
futbol
19:00Unió Esportiva Vilassar - Esport Club Granollers
futbol
19:00Crevillente Deportivo - Eldense
futbol
19:00Olimpic de Xativa - Sylla
futbol
19:00Knattspyrnudeild UMFG - Þór Akureyri
futbol
19:00Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
futbol
19:00Larnaca - Salamis Famagusta
futbol
19:00Olympiakos Nicosia - Limassol
futbol
19:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
19:00Ajka - Budapest
futbol
19:00Nacional da Madeira - Académica de Coimbra
futbol
19:00Ideal - Oliveira do Hospital
futbol
19:00Praiense - Agueda
futbol
19:00Stade Rennais - Nîmes Olympique
futbol
19:15KAMAZ Naberezhnye Chelny - Khimki
futbol
19:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
tenis
19:30Carlos Taberner - Andrea Collarini
tenis
19:30Filip Horansky - Pedro Sakamoto
futbol
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
futbol
19:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka
futbol
19:30Istra 1961 - Slaven Belupo
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo
futbol
19:30Los Barrios - Coria
futbol
19:30Arroyo - Plasencia
futbol
19:30Caudal Deportivo - Condal
futbol
19:30Vilamarxant - Atlético Saguntino
futbol
19:30Palo - Motril
futbol
19:30Giana Erminio - Calcio Como
futbol
19:30Calcio Lecco 1912 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
19:30Picerno - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Casertana - Vibonese Calcio
futbol
19:30Rende - Avellino 1912
futbol
19:30Arsenal - Everton
futbol
20:00Anderlecht - Eupen
futbol
20:00Fodbold - Brøndby
futbol
20:00Atlètic Club d'Escaldes - Engordany
futbol
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo San Pedro
futbol
20:00Deportivo Sanarate - Cobán Imperial
futbol
20:00Cornellà - Prat
futbol
20:00Santfeliuenc - Sant Andreu
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Santa
futbol
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Puerto Golfito - Curridabat
futbol
20:00Nouadhibou - Kaedi
futbol
20:00Gorée - Casa Sport
futbol
20:00Stade de Mbour - CNEPS
tenis
20:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
20:00Arlinda Rushiti - Marisa Schmidt
tenis
20:00Fabienne Gettwart - Anna Klasen
tenis
20:00Jelena Ostapenko - Belen Teichmann
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz 05
futbol
20:00Roma - Lecce
futbol
20:15Extremadura - Mirandés
futbol
20:15Málaga - Racing de Santander
futbol
20:30Sporting Lisbon - Boavista Porto
futbol
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
20:30Olimpik - Lviv
futbol
20:30Athens - Crete
futbol
20:30PAOK - Olympiacos
futbol
20:30Getafe - Sevilla
futbol
20:45des Forces Armees - KOZAF
basketbol
21:00Burger King Clapham Bulls - Hilton Resort Barbados Warriors
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monarcas Morelia
futbol
21:00Hassania Agadir - Khouribga
futbol
21:00ASEC Mimosas - Abobo
futbol
21:00Coatepecano - Suchitepéquez
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Malacateco
futbol
21:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Aegir Thorlakshofn
futbol
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Barrio Mexico
futbol
21:00Carlos Mannucci - Academia Deportiva Cantolao
futbol
21:00Universitatea Craiova - Cluj
tenis
21:00Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
tenis
21:00Arthur Rinderknech - Maxime Cressy
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Kfar Saba
futbol
21:30Lagarto - Frei Paulistano
futbol
21:30Mushuc Runa Sporting Club - Club Deportivo El Nacional
futbol
22:00Gent - Sint-Truidense
futbol
22:00Pigotts Bullets - Jennings Grenades
futbol
22:00Nacional Potosí - Club Aurora
futbol
22:00Royal Pari - Club Blooming
futbol
22:00Anápolis - Atlético Clube Goianiense
futbol
22:00Goiania - Aparecidense
futbol
22:00Sant Andreu Sao Paulo - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:00Siquinala - Comunicaciones
futbol
22:00Village Superstars - Road Jets
futbol
22:30Penarol - Nacional
futbol
22:30Llaneros - Estudiantes De Caracas
futbol
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
basketbol
23:00Station Hill Cavaliers - ALHCS Spartans
futbol
23:00Rayo Vallecano - Huesca
futbol
23:00Krotone - Delfino Pescara 1936
futbol
23:00Braga - Vitoria Setubal
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Bella Vista de Bahía Blanca - Liniers de Bahía Blanca
futbol
23:00Club Almagro - Villa Dalmine
futbol
23:00Fenix Pilar - San Telmo
futbol
23:00Defensores Unidos - Justo José de Urquiza
futbol
23:00Sacachispas - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
futbol
23:00Club Atlético General Lamadrid - Deportivo Laferrere
futbol
23:00Club Leandro N. Alem - Club Luján
futbol
23:00Lugano - Deportivo Liniers
futbol
23:00Puerto Nuevo - Espanol
futbol
23:00Atletico Camioneros - Mayo
futbol
23:00Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
23:00Barbados Defence Force - Andrew Lions
futbol
23:00Tivoli Gardens - Waterhouse
futbol
23:00Fortaleza Zipaquira - Corporación Club Deportivo Tuluá
futbol
23:00Cofutpa - Rosario
futbol
23:00Progreso - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
23:00Danubio - Montevideo Wanderers
futbol
23:00Trujillanos - Caracas
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal
futbol
23:15Equidad - Cúcuta Deportivo
futbol
23:30Porto - Portimonense
futbol
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Ciudad de Bolivar - Racing Olavarria
futbol
23:30Defensores de Pilar - C. Union Oncativo
futbol
23:30Redes de La Patria - Juventud Unida Trancas
futbol
23:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Club Atlético Douglas Haig
futbol
23:30Juventud Unida de Gualeguaychú - Sportivo Las Parejas
futbol
23:30Molynes United - Dunbeholden
futbol
23:30FC - Cavalier
futbol
23:30Boca Juniors De Cali - Llaneros Fútbol Club
futbol
23:30Corporación Deportiva Real Cartagena - Valledupar
futbol
23:30Real Santander - Barranquilla
futbol
23:30Ayacucho - Alianza Lima
futbol
23:30Club Universidad de Şili - Coquimbo Unido
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
23:45Club Olimpia - Cerro Porteño
futbol
00:00Five Islands - Parham
futbol
00:00Club Sport Emelec - Guayaquil City
futbol
00:00Titan - Vendaval
futbol
00:00Juayua - Once Lobos Chalchuapa
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Petapa
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Catocha
futbol
00:00Solola - Deportivo Marquense
futbol
00:00Limón - Santos de Guápiles
futbol
00:00Guanacasteca - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Cartagena-Guanacaste
futbol
00:00Cuautla - La
futbol
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Atlético Venezuela
futbol
00:15Club Jorge Wilstermann - Always Ready
futbol
00:30Quilmes Atlético Club - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
futbol
00:30Unión de Sunchales - Chaco For Ever
futbol
00:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Bull Brasil
futbol
00:30Vencedor - Santa Tecla
futbol
00:30Barbican - Seaview Gardens
basketbol
01:00Combined School Tridents - Barbados Lumber
futbol
01:00Club Atlético Paraná - Belgrano de Paraná
futbol
01:00Martín de San Juan - Club Atletico Mitre
futbol
01:00Ellerton - Paradise
futbol
01:00Club Deportivo Olimpia - Marathón
futbol
01:00Municipal Pérez Zeledón - Herediano
futbol
01:00Club de Deportes Valdivia - Club de Deportes Santa Cruz
futbol
01:20Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
futbol
01:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - Martin De Formosa
futbol
01:30Defensor Sporting - Peñarol
futbol
01:40Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
futbol
02:00Querétaro - Atlético San Luis
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
02:00Road - Liberta
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
02:00Audax Italiano - Palestino
futbol
02:459 de Julio de Rio Tercero - Atletico Rio Tercero
basketbol
03:00Orange 3 Pinelands - City United Celtics
futbol
03:30Once Caldas - Patriotas
futbol
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Juarez - Club Santos Laguna
futbol
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
tenis
11:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
11:00Gael Monfils - Marton Fucsovics
tenis
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
11:00João Sousa - Filip Krajinović
tenis
11:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
11:00Mikhail Kukushkin - Karen Khachanov
tenis
11:00Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
11:00Novak Djokovic - Malek Jaziri
tenis
11:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
11:00Philipp Kohlschreiber - Mohamed Safwat
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
11:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
11:00Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
12:00Blaz Kavcic - Borna Gojo
tenis
12:00Hiroki Moriya - Alex Molcan
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
tenis
12:00Borg - Ernests Gulbis
tenis
12:00Mathias Bourgue - Viktor Galovic
tenis
12:00Mats Moraing - Tung-Lin
tenis
12:00Matteo Viola - Bernabe Zapata Miralles
tenis
12:00Pavel Kotov - Tristan Lamasine
tenis
12:00Rayane Roumane - Harold Mayot
tenis
12:00Zdenek Kolar - Jerzy Janowicz
tenis
12:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
tenis
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
tenis
12:00Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
tenis
12:00Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
tenis
12:00Swiatek - Donna Vekić
tenis
12:00Jennifer Brady - Alison Riske
tenis
12:00Maria Sakkari - Julia Goerges
tenis
12:00Misaki - Tereza Martincova
tenis
12:00Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
12:00Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
tenis
12:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
tenis
12:00Sorana Cirstea - Elena Rybakina
tenis
12:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
tenis
12:00Duan/Kudermetova - Kudriavtseva/Srebotnik
tenis
12:00Hradecka/Klepac - Zhang/Zheng
tenis
12:00Dabrowski/Ostapenko - Kalashnikova/Christian
tenis
12:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
12:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
12:00Mayer/Molteni - A. Behar/Escobar
tenis
12:00Arthur De Greef - Sasi Kumar Mukund
tenis
12:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
futbol
17:00Vital'O - Kayanza United
futbol
17:00Platanias - Giannina
futbol
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
futbol
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
futbol
20:00Banik Ostrava - Jablonec
futbol
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:30Bidvest Wits - Chippa United
futbol
20:30Ahly Cairo - Zamalek
futbol
21:00Horsens - Aarhus
futbol
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
futbol
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
futbol
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
futbol
22:30Vicente - Benfica
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Bohemian - Sligo Rovers
futbol
22:45Dundalk - Cork City
futbol
22:45Patrick's Athletic - Derry City
futbol
22:45Waterford - Shamrock Rovers
futbol
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
23:00Perugia Calcio - Empoli
futbol
23:00Liverpool - West Ham United
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
futbol
23:00Finn Harps - Shelbourne
futbol
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
futbol
23:00Zulia - Lala
futbol
23:30Bogotá - Atletico Cali
futbol
00:00Club General Díaz - Guairena
futbol
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
futbol
01:00Monagas - Yaracuyanos
futbol
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Marco Cecchinato - Hugo Dellien
tenis
18:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Thiago Seyboth Wild - Facundo Bagnis
tenis
18:00Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Braga - Rangers
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00Brigham Young Cougars - Gonzaga BulldogsCanlı
basketbol
06:00State Northridge Matadors - Irvine AnteatersCanlı
basketbol
06:00Fresno State Bulldogs - Nevada Wolf PackCanlı
basketbol
06:00Pacific Tigers - Santa Clara BroncosCanlı
basketbol
06:00Seattle - State Bakersfield RoadrunnersCanlı
basketbol
06:00Shinshu Brave Warriors Nagano - Ibaraki Robots
basketbol
06:45California State Dominguez Hills Toros - State San Bernardino
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:00Burger King Clapham Bulls - Hilton Resort Barbados Warriors
basketbol
23:00Station Hill Cavaliers - ALHCS Spartans
basketbol
01:00Combined School Tridents - Barbados Lumber
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
03:00Orange 3 Pinelands - City United Celtics
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
05:45Monterrey - Club América
futbol
06:00Nadi - Nasinu
futbol
06:00Cimarrones de Sonora - Atlante
futbol
06:45Shimizu S-Pulse - Tokyo
futbol
07:15Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
futbol
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
futbol
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
futbol
08:00South West Queensland Thunder - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
08:00Kitchee - Pegasus
futbol
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
futbol
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
futbol
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
futbol
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
futbol
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
futbol
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
futbol
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
futbol
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
futbol
09:00Sunshine Coast - Western Pride
futbol
09:00South Melbourne - Eastern Lions
futbol
09:00Dushanbe-83 - Kuktosh
futbol
09:30Peninsula Power FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
futbol
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
futbol
10:00Arema - Barito Putera
futbol
10:00Vissel Kobe - Yokohama
futbol
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
futbol
11:00Rotor Volgograd - Rodina Moskova
futbol
11:15Sains - Nossa Bukit Jelutong
futbol
11:15Markless - Melaka United
futbol
11:15Staroba - Imigresen
futbol
11:30National Defense Ministry - Asia Europe University
futbol
11:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger
futbol
12:00EDMF Churra - Minerva
futbol
12:00Ayeyawady United - Yadanarbon
futbol
12:00Hantharwady United - Sagaing United
futbol
12:15Saif Sporting Club - Abahani Limited Chittagong
futbol
12:30Slovan - Fach Donaufeld
futbol
12:30Brigittenau - Koma Elektra
futbol
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Kahramanmaraşspor
futbol
13:00Karaköprü Belediyespor - Artvin Hopaspor
futbol
13:00Ofspor - Elazığ Belediyespor
futbol
13:00Orduspor - Sultanbeyli Belediyespor
futbol
13:00Vitosha Bistritsa - Beroe Stara Zagora
futbol
13:00Olivenza - Cacereño
futbol
13:00Ushuru - Fortune Sacco
futbol
13:00Hatlon - Eskhata
futbol
13:15Santutxu - Sestao River Club
futbol
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Afjet Afyonspor - Pendikspor
futbol
13:30Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Sivas Belediye Spor
futbol
13:30Eyüpspor - Utaş Uşakspor
futbol
13:30İnegölspor - Sarıyer
futbol
13:30Kastamonuspor - Ergene Velimeşe Spor
futbol
13:30Manisa - Gümüşhanespor
futbol
13:30Sakaryaspor - Bandırmaspor
futbol
13:30Sancaktepe Belediyespor - Şanlıurfaspor
futbol
13:30Tarsus İdman Yurdu - BAKspor
futbol
13:30Tuzlaspor - Kardemir Karabükspor
futbol
13:30Group Buca - Yomraspor
futbol
13:30Derince Belediyespor - Payasspor
futbol
13:30Düzcespor - Erzincanspor
futbol
13:30Erzin Belediyespor - Manisaspor
futbol
13:30Gölcükspor - Karacabey Belediyespor
futbol
13:30Halide Edip Adıvar - Modafen Spor
futbol
13:30Karşıyaka - Erok Spor
futbol
13:30Muğlaspor - Osmaniyespor
futbol
13:30Nazilli Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
futbol
13:30Şile Yıldızspor - 68 Yeni Aksarayspor
futbol
13:30Silivrispor - Kızılcabölükspor
futbol
13:30Tepecik Belediye Spor - Ağrı 1970 Spor
futbol
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Somaspor
futbol
13:30Teutonia 05 Ottensen - Sasel
futbol
13:30Melilla - Langreo
futbol
13:30Juan de Mozarrifar - Brea
futbol
13:30Club Portekizete - Santurtzi
futbol
13:30Parla - Moratalaz
futbol
13:30Trival Valderas - Mostoles
futbol
13:30Fernando de Henares - Unión Adarve
futbol
13:45Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh
futbol
13:45Aluminium Arak - Baadraan Tehran
futbol
13:45Arman Gohar - Khosheh Talaei
futbol
13:45Damash Gilan - Rafsanjan
futbol
13:45Elmo Adab - Niroye Zamini
futbol
13:45Malavan - Navad Urmia
futbol
13:45Qashqai - Esteghlal
futbol
13:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht
futbol
13:45Sanat Mes Kerman - Reyhan Alborz
futbol
13:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi
futbol
14:00Lugo - Real Oviedo
futbol
14:00Nordsjælland - SønderjyskE
futbol
14:00Nykøbing - Akademisk Boldklub
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor
futbol
14:00Curslack-Neuengamme - Hamm United
futbol
14:00Sant Julià - Inter Club d'Escaldes
futbol
14:00Dunboyne - Inchicore Athletic
futbol
14:00Newtown Rangers - Glebe North FutbolClub
futbol
14:00Pegasus Saint-James - Castleknock Celtic
futbol
14:00Skerries Town - Greystones
futbol
14:00United - Dublin
futbol
14:00Atlético Madrid B - Pontevedra
futbol
14:00Atlético Baleares - Racing de Ferrol
futbol
14:00Rosas - Peña Deportiva
futbol
14:00Burgos - Tudelano
futbol
14:00Andorra - Levante UD B
futbol
14:00Llagostera - Orihuela
futbol
14:00San Roque de Lepe - Xerez Deportivo
futbol
14:00Constancia - Esporles
futbol
14:00Trujillo - Valverdeno
futbol
14:00Varea - River Ebro
futbol
14:00Vallobin - Mosconia
futbol
14:00Lenense - Gijón Industrial
futbol
14:00Castelldefels - Manresa
futbol
14:00Cerdanyola del Vallès - Europa
futbol
14:00Pobla de Mafumet - Peralada
futbol
14:00Horta - L'Hospitalet
futbol
14:00Figueres - Terrassa
futbol
14:00Roda - Atzeneta
futbol
14:00Atlético Tordesillas - Arandina
futbol
14:00Atlético Malagueño - Maracena
futbol
14:00Condeixa - Fontinhas
futbol
14:00Nakhon Pathom United - Chiangmai
futbol
14:00Uthai Thani - Sisaket
futbol
14:00Sukhothai - Ratchaburi
futbol
14:00Trat - Police Tero
futbol
14:00Panachaiki - Ergotelis
futbol
14:00Osasuna - Granada
futbol
14:00Killester Donnycarney - Kilnamanagh
futbol
14:15Utrecht - Twente
futbol
14:15Plus Ultra - Pulpileño
futbol
14:15Sants - Banyoles
futbol
14:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin
futbol
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr
futbol
14:30Trau - East Bengal
futbol
14:30Lebrijana - Conil
futbol
14:30Polideportivo Almeria - Deportivo Linares
futbol
14:30Fotboll - Jönköpings Södra
futbol
14:30Kalmar - Örgryte
futbol
14:30Kericho - Mahia
futbol
14:30Győri - Szeged 2011
futbol
14:30Sintrense - Real Sport Clube Queluz
futbol
14:30Genoa - Lazio
futbol
15:00Karpaty Lviv - Dnipro-1
futbol
15:00Oleksandriya - Kolos Kovalevka
futbol
15:00Eskilstuna City - Eskilstuna
futbol
15:00Vendsyssel - Brabrand
futbol
15:001860 München - Magdeburg
futbol
15:00Pampow - Greifswalder SV 04
futbol
15:00Tasmania Berlin - Hertha 03 Zehlendorf
futbol
15:00Sabah Bakü - Sabail
futbol
15:00Awassa City - Fasil Kenema
futbol
15:00Etiyopya Buna - Wolaitta Dicha
futbol
15:00Welwalo Adigrat - Welkite Ketema
futbol
15:00Shahr Khodro - Naft Masjed Soleyman
futbol
15:00Atletico Tacoronte - Mensajero
futbol
15:00San Fernando - Lanzarote
futbol
15:00Íþróttabandalag Akraness - Leiknir Faskrudsfjordur
futbol
15:00Canon Yaoundé - Fovu Club Baham
futbol
15:00Eding Sport - Stade Renard Melong
futbol
15:00Panthère du Ndé - Dragón
futbol
15:00Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar
futbol
15:00Tusker - Wazito
futbol
15:00Ulinzi Stars - Kisumu All Stars
futbol
15:00Kibera Black Stars - Shabana
futbol
15:00Muranga Seal - Coast Stima
futbol
15:00Nairobi Stima - Mount Kenya United
futbol
15:00Ballkani - Ferizaj
futbol
15:00Gjilani - Flamurtari Pristina
futbol
15:00Trepca 89 - Dukagjini
futbol
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
futbol
15:00Kasetsart Üniversitesi - Samut Sakhon
futbol
15:00Phrae United - KhonKaen
futbol
15:00Muangthong United - Bangkok United
futbol
15:00Apollon Larissa - Kissamikos
futbol
15:15Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia
futbol
15:15Sarawak - Real Chukai
futbol
15:30Arminia Вielefeld - Hannover 96
futbol
15:30Nurnberg - Darmstadt 98
futbol
15:30Sandhausen - Karlsruher
futbol
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Viktoria 1889 - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad
futbol
15:30Villa Santa Brigida - Marino
futbol
15:45Sepahan Isfahan - Persepolis
futbol
15:45Lefkimmi - Karagiannion
futbol
16:00Buchholz 08 - Concordia von 1907
futbol
16:00Shenkolli - Oriku
futbol
16:00Turbina Cerrik - Lushnja
futbol
16:00Ngozi City - Bujumbura
futbol
16:00Baroka - Hungry Lions
futbol
16:00Mamelodi Sundowns - University
futbol
16:00Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
16:00Rabotnički - Shkupi
futbol
16:00Renova - Struga Trim &
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü
futbol
16:00Sileks - Shkëndija
futbol
16:00Békéscsaba 1912 Előre - Dunakanyar-Vác
futbol
16:00Budaörsi - Szombathelyi Haladás
futbol
16:00Kazincbarcikai - Vasas
futbol
16:00Soroksár - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
16:00Szolnoki MÁV - Siófok
futbol
16:00Tiszakecske - Nyíregyháza Spartacus
futbol
16:00Kuala Lumpur Rovers - Southern Klang
futbol
16:00Langkawi City - Gamestop
futbol
16:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
futbol
16:00Coastal Union - Young Africans
futbol
16:00Slimane - Bizertin
futbol
16:00Hammam-Lif - Espérance de Tunis
futbol
16:00Stade Tunisien - Monastir
futbol
16:00Hammam-Sousse - Rejiche
futbol
16:00Jendouba Sport - Gafsa
futbol
16:00Dove - Kitara
futbol
16:00Kansai Plascon - Uganda People's Defence Force
futbol
16:00Ndejje University - Kasese New Villa
futbol
16:00Nyamityobora - Kigezi Homeboys
futbol
16:00Paidha Black Angels - Mbale Heroes
futbol
16:00Saviour - Light
futbol
16:00Lyngby Boldklub - Esbjerg
futbol
16:00FC - Villa
futbol
16:00Randers - Odense Boldklub
futbol
16:00Aetos Orfanou - Orfeas Puma Xanthis
futbol
16:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi
futbol
16:00Anatoli - Thianaliakos
futbol
16:00Aris Avato - Iraklis Zigou
futbol
16:00Edessaikos - Thiella Sarakinon
futbol
16:00Fostiras - Moschatou
futbol
16:00Kallithea - Keratsini
futbol
16:00Makedonikos - Thermaikos
futbol
16:00Nestos Chrisoupolis - Doxa Theologos
futbol
16:00Palliniakos - Marko
futbol
16:00Poseidon Michanionas - Giannitsa
futbol
16:00Rodos - Aiolikos
futbol
16:00Egaleo - Trikala
futbol
16:00Kalamata - Kavala
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Veria
futbol
16:00Panetolikos - Panionios
futbol
16:00Napsa Stars - ZESCO United
futbol
16:00Elva - Kohtla-Järve JK Järve
futbol
16:00Idrettsforeningen Fram - Follo
futbol
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
futbol
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
futbol
16:00Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
futbol
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
futbol
16:00Bremer - Schwachhausen
futbol
16:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder
futbol
16:00Niendorfer - Osdorf
futbol
16:00Rugenbergen - Paloma Hamburg
futbol
16:30Alkmaar - Zwolle
futbol
16:30Vitesse - Eindhoven
futbol
16:30Club Brugge - R. Charleroi
futbol
16:30Johnstone - Rangers
futbol
16:30Hemelingen - Hastedt
futbol
16:30Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
futbol
16:30Čelik Zenica - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
16:30Chennai City - Aizawl
futbol
16:30Norrköping - Halmstads
futbol
16:30Karlskrona - Eskilstuna
futbol
16:30Östers - Linköping City
futbol
16:30Tvååkers - Falkenbergs
futbol
16:30A.C. - Savona
futbol
16:30Tuttocuoio 1957 San Miniato - Ponsacco 1920
futbol
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Artena
futbol
16:30Mezzolara - Sasso Marconi
futbol
16:30Pineto Calcio - Tolentino
futbol
16:30Scandicci - Aglianese
futbol
16:30Brusaporto - Virtus Bolzano
futbol
16:30Casarano Calcio - Foggia Calcio
futbol
16:30Citta di Anagni - Sassari Torres 1903
futbol
16:30Cjarlins Muzane - Legnago Salus
futbol
16:30Legnano - Villa D'Alme
futbol
16:30Marsala - Troina
futbol
16:30Muravera - Turris Neapolis 1944
futbol
16:30Nibionnoggiono - Caravaggio
futbol
16:30Luigi Calcio - APDC Chions
futbol
16:30Gavorrano - Grassina
futbol
16:30Recanatese - Chieti Calcio
futbol
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Vado - Prato
futbol
16:30LASK Linz - Pölten
futbol
16:30Hartberg - Rapid Wien
futbol
16:30Fastav Zlín - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
16:30Karviná - Teplice
futbol
16:30Altay - Adanaspor
futbol
17:00Pordenone Calcio - ChievoVerona
futbol
17:00Salernitana 1919 - Livorno Calcio
futbol
17:00Wisła Kraków - Korona Kielce
futbol
17:00Krasnodar - Rostov
futbol
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Rodinghausen - Alemannia Aachen
futbol
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Union 60 Bremen - Bremerhaven
futbol
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Union Tornesch - Süderelbe
futbol
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Bocholt - Niederwenigern
futbol
17:00Straelen - Meerbusch
futbol
17:00Borussia Hildesheim - Kickers Emden
futbol
17:00Eintracht Celle - Germania Egestorf
futbol
17:00Heeslinger - Eintracht Northeim
futbol
17:00Gifhorn - Wolfenbuttel
futbol
17:00Atlas Delmenhorst - Uphusen
futbol
17:00Bersenbruck - Arminia Hannover
futbol
17:00Oldenburg 1894 - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
17:00Karabağ - Sumqayit
futbol
17:00Rukinzo - Olympic Star
futbol
17:00Association Salé - Casablanca
futbol
17:00Ittihad Khemisset - Olympique Dcheïra
futbol
17:00Kénitra - Sidi Kacem
futbol
17:00Racing de Casablanca - MAS
futbol
17:00Riadi Salmi - Marrakech
futbol
17:00Widad - Chabab Mohammedia
futbol
17:00Kaarinan Pojat - Honka Akatemia
futbol
17:00Odisha - Kerala Blasters
futbol
17:00Dinamo Zagreb - Inter Zapresic
futbol
17:00Croatia Zmijavc - Dugopolje
futbol
17:00Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
futbol
17:00Verona - Ardmore Rovers
futbol
17:00Aarau - Kriens
futbol
17:00Olbia Calcio - Pistoiese
futbol
17:00Città di Pontedera - Alessandria Calcio 1912
futbol
17:00Cesena - Vicenza Calcio
futbol
17:00Gubbio 1910 - Reggiana 1919
futbol
17:00Union ArzignanoChiampo - Calcio Padova
futbol
17:00FeralpiSalò - Carpi 1909
futbol
17:00Piacenza Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
futbol
17:00Ravenna - Triestina Calcio
futbol
17:00Calcio Catania - Ternana Calcio
futbol
17:00Monopoli - Sicula Leonzio
futbol
17:00Reggina Calcio - Paganese Calcio 1926
futbol
17:00Cavese - Bari
futbol
17:00Viterbese Castrense - Potenza
futbol
17:00Audace Cerignola - Sorrento Calcio
futbol
17:00Citta di Fasano - Gladiator
futbol
17:00Citta di Messina - Savoia 1908
futbol
17:00Brindisi - Nardo
futbol
17:00Gravina - Gelbison Cilento
futbol
17:00Lavagnese - Fossano Calcio
futbol
17:00Licata - Città di Palermo
futbol
17:00Olympia Agnonese - Vastogirardi
futbol
17:00Taranto - Bitonto
futbol
17:00Vestri - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
17:00Bamboutos de Mbouda - APEJES Academy
futbol
17:00Colombe du Dja et Lobo - Loum
futbol
17:00Feutcheu - Fortuna Mfou
futbol
17:00Tonnerre Yaoundé - Bamenda
futbol
17:00Young Sports - Avion Academy
futbol
17:00Titograd - Rudar Pljevlja
futbol
17:00Paphos - APOEL
futbol
17:00Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
futbol
17:00Amarante - Sanjoanense
futbol
17:00Senica - Spartak Trnava
futbol
17:00Manchester United - Watford
futbol
17:00Wolverhampton - Norwich City
futbol
17:00Torino - Parma
futbol
17:00Saint-Étienne - Stade de Reims
futbol
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets 1945
futbol
17:30Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
futbol
17:30Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
17:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
futbol
18:00Paços de Ferreira - Famalicão
futbol
18:00Moreirense - Santa Clara
futbol
18:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
futbol
18:00Real Zaragoza - Deportivo de La Coruña
futbol
18:00Basel - Servette
futbol
18:00Lugano - Sion
futbol
18:00Gallen - Young Boys
futbol
18:00Celtic - Kilmarnock
futbol
18:00Silkeborg - Copenhagen
futbol
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
18:00Leher Turnerschaft - Brinkumer
futbol
18:00Beerschot Wilrijk - Lommel
futbol
18:00Danbort - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00Karela - Medeama
futbol
18:00Esteghlal - Ahan Isfahan
futbol
18:00Sóller - Portmany
futbol
18:00Rodange 91 - Etzella Ettelbruck
futbol
18:00Racing FC Union Lüksemburg - Jeunesse Esch
futbol
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
futbol
18:00Akwa United - Warri Wolves
futbol
18:00Lobi Stars - Plateau United
futbol
18:00Mountain of Fire and Miracles - Heartland
futbol
18:00Nasarawa United - Enyimba International
futbol
18:00Rivers United - Kano Pillars
futbol
18:00Sunshine Stars - Enugu Rangers
futbol
18:00Mafra - Penafiel
futbol
18:00Cova da Piedade - Varzim
futbol
18:00Amora - Lusitano de Evora
futbol
18:00Armacenenses - Aljustrelense
futbol
18:00Trofense - Ginasio Figueirense
futbol
18:00Canelas 2010 - Leca
futbol
18:00Arouca - Pedras Rubras
futbol
18:00Vitoria de Sernache - Beira-Mar
futbol
18:00Lusitania Lourosa - Gondomar
futbol
18:00Maria da Fonte - Bragança
futbol
18:00Merelinense - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
18:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
futbol
18:00Espinho - Lusitano de Vildemoinhos
futbol
18:00Olhanense - Sintra
futbol
18:001º de Dezembro - Alverca
futbol
18:00Coimbrões - Castro Daire
futbol
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Santarém
futbol
18:00Leiria - Caldas da Rainha
futbol
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Vila Real
futbol
18:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
futbol
18:00Domžale - Mura 05
futbol
18:00Sfaxien - Kairouan
futbol
18:00Deportivo La Guaira - Portuguesa
futbol
18:00Real Valladolid - Espanyol
futbol
18:10Yarmouk Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
futbol
18:15Fylkir - Magni Grenivik
futbol
18:15Atromitos - Skoda Xanthi
futbol
18:15Volos - Larissa
futbol
18:30Salitas - ASFB Bobo Dioulasso
futbol
18:30Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazi
futbol
18:30Gerena - Rota
futbol
18:30Ciudad de Murcia - Mazarrón Fútbol Club
futbol
18:30Alberite - Berceo
futbol
18:30Calamocha - S. D. Tarazona
futbol
18:30Utebo - Sariñena
futbol
18:30Cayón - Guarnizo
futbol
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Carabanchel
futbol
18:30Häcken - GAIS
futbol
18:30Eskilsminne - Östersunds
futbol
18:45Heracles Almelo - Ajax
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray
futbol
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Sigma Olomouc - Sparta Prague
futbol
19:00Austriya Wien - Bull Salzburg
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor
futbol
19:00Rapide Oued - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
19:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid
futbol
19:00Barakaldo - Deportivo Alavés B
futbol
19:00Guijuelo - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
19:00Izarra - Calahorra
futbol
19:00Real Unión - Amorebieta
futbol
19:00Unionistas de Salamanca - Salmantino
futbol
19:00Castellon - Gimnàstic de Tarragona
futbol
19:00Lleida Esportiu - Ejea
futbol
19:00Olot - Sabadell
futbol
19:00Algeciras - Cartagena
futbol
19:00Marbella - Real Balompédica Linense
futbol
19:00Real Murcia - UCAM Murcia
futbol
19:00Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño
futbol
19:00Compostela - Club Rápido de Bouzas
futbol
19:00Guadalajara - Solana
futbol
19:00Unió Esportiva Vilassar - Esport Club Granollers
futbol
19:00Crevillente Deportivo - Eldense
futbol
19:00Olimpic de Xativa - Sylla
futbol
19:00Knattspyrnudeild UMFG - Þór Akureyri
futbol
19:00Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
futbol
19:00Larnaca - Salamis Famagusta
futbol
19:00Olympiakos Nicosia - Limassol
futbol
19:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
19:00Ajka - Budapest
futbol
19:00Nacional da Madeira - Académica de Coimbra
futbol
19:00Ideal - Oliveira do Hospital
futbol
19:00Praiense - Agueda
futbol
19:00Stade Rennais - Nîmes Olympique
futbol
19:15KAMAZ Naberezhnye Chelny - Khimki
futbol
19:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
futbol
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
futbol
19:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka
futbol
19:30Istra 1961 - Slaven Belupo
futbol
19:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo
futbol
19:30Los Barrios - Coria
futbol
19:30Arroyo - Plasencia
futbol
19:30Caudal Deportivo - Condal
futbol
19:30Vilamarxant - Atlético Saguntino
futbol
19:30Palo - Motril
futbol
19:30Giana Erminio - Calcio Como
futbol
19:30Calcio Lecco 1912 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
19:30Picerno - Bisceglie 1913 Don
futbol
19:30Casertana - Vibonese Calcio
futbol
19:30Rende - Avellino 1912
futbol
19:30Arsenal - Everton
futbol
20:00Anderlecht - Eupen
futbol
20:00Fodbold - Brøndby
futbol
20:00Atlètic Club d'Escaldes - Engordany
futbol
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo San Pedro
futbol
20:00Deportivo Sanarate - Cobán Imperial
futbol
20:00Cornellà - Prat
futbol
20:00Santfeliuenc - Sant Andreu
futbol
20:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Santa
futbol
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Puerto Golfito - Curridabat
futbol
20:00Nouadhibou - Kaedi
futbol
20:00Gorée - Casa Sport
futbol
20:00Stade de Mbour - CNEPS
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz 05
futbol
20:00Roma - Lecce
futbol
20:15Extremadura - Mirandés
futbol
20:15Málaga - Racing de Santander
futbol
20:30Sporting Lisbon - Boavista Porto
futbol
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
20:30Olimpik - Lviv
futbol
20:30Athens - Crete
futbol
20:30PAOK - Olympiacos
futbol
20:30Getafe - Sevilla
futbol
20:45des Forces Armees - KOZAF
futbol
21:00Club Universidad Nacional - Monarcas Morelia
futbol
21:00Hassania Agadir - Khouribga
futbol
21:00ASEC Mimosas - Abobo
futbol
21:00Coatepecano - Suchitepéquez
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Malacateco
futbol
21:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Aegir Thorlakshofn
futbol
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Barrio Mexico
futbol
21:00Carlos Mannucci - Academia Deportiva Cantolao
futbol
21:00Universitatea Craiova - Cluj
futbol
21:15Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Kfar Saba
futbol
21:30Lagarto - Frei Paulistano
futbol
21:30Mushuc Runa Sporting Club - Club Deportivo El Nacional
futbol
22:00Gent - Sint-Truidense
futbol
22:00Pigotts Bullets - Jennings Grenades
futbol
22:00Nacional Potosí - Club Aurora
futbol
22:00Royal Pari - Club Blooming
futbol
22:00Anápolis - Atlético Clube Goianiense
futbol
22:00Goiania - Aparecidense
futbol
22:00Sant Andreu Sao Paulo - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:00Siquinala - Comunicaciones
futbol
22:00Village Superstars - Road Jets
futbol
22:30Penarol - Nacional
futbol
22:30Llaneros - Estudiantes De Caracas
futbol
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
futbol
23:00Rayo Vallecano - Huesca
futbol
23:00Krotone - Delfino Pescara 1936
futbol
23:00Braga - Vitoria Setubal
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Bella Vista de Bahía Blanca - Liniers de Bahía Blanca
futbol
23:00Club Almagro - Villa Dalmine
futbol
23:00Fenix Pilar - San Telmo
futbol
23:00Defensores Unidos - Justo José de Urquiza
futbol
23:00Sacachispas - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
futbol
23:00Club Atlético General Lamadrid - Deportivo Laferrere
futbol
23:00Club Leandro N. Alem - Club Luján
futbol
23:00Lugano - Deportivo Liniers
futbol
23:00Puerto Nuevo - Espanol
futbol
23:00Atletico Camioneros - Mayo
futbol
23:00Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
23:00Barbados Defence Force - Andrew Lions
futbol
23:00Tivoli Gardens - Waterhouse
futbol
23:00Fortaleza Zipaquira - Corporación Club Deportivo Tuluá
futbol
23:00Cofutpa - Rosario
futbol
23:00Progreso - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
23:00Danubio - Montevideo Wanderers
futbol
23:00Trujillanos - Caracas
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal
futbol
23:15Equidad - Cúcuta Deportivo
futbol
23:30Porto - Portimonense
futbol
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Ciudad de Bolivar - Racing Olavarria
futbol
23:30Defensores de Pilar - C. Union Oncativo
futbol
23:30Redes de La Patria - Juventud Unida Trancas
futbol
23:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Club Atlético Douglas Haig
futbol
23:30Juventud Unida de Gualeguaychú - Sportivo Las Parejas
futbol
23:30Molynes United - Dunbeholden
futbol
23:30FC - Cavalier
futbol
23:30Boca Juniors De Cali - Llaneros Fútbol Club
futbol
23:30Corporación Deportiva Real Cartagena - Valledupar
futbol
23:30Real Santander - Barranquilla
futbol
23:30Ayacucho - Alianza Lima
futbol
23:30Club Universidad de Şili - Coquimbo Unido
futbol
23:35Arsenal de Sarandí - Club Atlético Vélez Sársfield
futbol
23:45Club Olimpia - Cerro Porteño
futbol
00:00Five Islands - Parham
futbol
00:00Club Sport Emelec - Guayaquil City
futbol
00:00Titan - Vendaval
futbol
00:00Juayua - Once Lobos Chalchuapa
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Petapa
futbol
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Catocha
futbol
00:00Solola - Deportivo Marquense
futbol
00:00Limón - Santos de Guápiles
futbol
00:00Guanacasteca - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Cartagena-Guanacaste
futbol
00:00Cuautla - La
futbol
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Atlético Venezuela
futbol
00:15Club Jorge Wilstermann - Always Ready
futbol
00:30Quilmes Atlético Club - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
futbol
00:30Unión de Sunchales - Chaco For Ever
futbol
00:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Bull Brasil
futbol
00:30Vencedor - Santa Tecla
futbol
00:30Barbican - Seaview Gardens
futbol
01:00Club Atlético Paraná - Belgrano de Paraná
futbol
01:00Martín de San Juan - Club Atletico Mitre
futbol
01:00Ellerton - Paradise
futbol
01:00Club Deportivo Olimpia - Marathón
futbol
01:00Municipal Pérez Zeledón - Herediano
futbol
01:00Club de Deportes Valdivia - Club de Deportes Santa Cruz
futbol
01:20Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
futbol
01:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - Martin De Formosa
futbol
01:30Defensor Sporting - Peñarol
futbol
01:40Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
futbol
02:00Querétaro - Atlético San Luis
futbol
02:00Road - Liberta
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Defensores de Pronunciamiento
futbol
02:00Audax Italiano - Palestino
futbol
02:459 de Julio de Rio Tercero - Atletico Rio Tercero
futbol
03:30Once Caldas - Patriotas
futbol
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
futbol
04:00Juarez - Club Santos Laguna
futbol
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
futbol
17:00Vital'O - Kayanza United
futbol
17:00Platanias - Giannina
futbol
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
futbol
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
futbol
20:00Banik Ostrava - Jablonec
futbol
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:30Bidvest Wits - Chippa United
futbol
20:30Ahly Cairo - Zamalek
futbol
21:00Horsens - Aarhus
futbol
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
futbol
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
futbol
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
futbol
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
futbol
22:30Vicente - Benfica
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Troyes - Auxerre
futbol
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Bohemian - Sligo Rovers
futbol
22:45Dundalk - Cork City
futbol
22:45Patrick's Athletic - Derry City
futbol
22:45Waterford - Shamrock Rovers
futbol
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
23:00Perugia Calcio - Empoli
futbol
23:00Liverpool - West Ham United
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
futbol
23:00Finn Harps - Shelbourne
futbol
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
futbol
23:00Zulia - Lala
futbol
23:30Bogotá - Atletico Cali
futbol
00:00Club General Díaz - Guairena
futbol
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
futbol
01:00Monagas - Yaracuyanos
futbol
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
futbol
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
futbol
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
futbol
02:30O'Higgins - Unión Española
futbol
03:15Técnico Universitario - Aucas
futbol
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
futbol
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
futbol
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
futbol
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
futbol
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
futbol
22:45Huddersfield Town - Bristol City
futbol
22:45Luton Town - Brentford
futbol
22:45Queens Park Rangers - Derby County
futbol
22:45United - Greenock Morton
futbol
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Blackpool - Bolton Wanderers
futbol
22:45Coventry City - Rotherham United
futbol
22:45Oxford United - Accrington Stanley
futbol
22:45Portsmouth - Milton Keynes Dons
futbol
22:45Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
futbol
22:45Sunderland - Fleetwood Town
futbol
22:45Cheltenham Town - Northampton Town
futbol
22:45Grimsby Town - Newport County
futbol
22:45Aldershot Town - Boreham Wood
futbol
22:45Barnet - Dagenham & Redbridge
futbol
22:45Fylde - Notts County
futbol
22:45Maidenhead United - Ebbsfleet United
futbol
22:45Dumbarton - Clyde
futbol
22:45Peterhead - Forfar Athletic
futbol
22:45Stranraer - Montrose
futbol
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
futbol
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
futbol
23:00Chelsea - Bayern Munich
futbol
23:00Napoli - Barcelona
futbol
23:00West Bromwich Albion - Preston North
futbol
03:40Leones - Atlético Huila
futbol
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
futbol
16:30Altınordu - Erzurumspor
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Braga - Rangers
futbol
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
futbol
22:45Fulham - Swansea City
futbol
22:45Hull City - Barnsley
futbol
22:45Middlesbrough - Leeds United
futbol
22:45Millwall - Birmingham City
futbol
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
futbol
23:00Lyon - Juventus
futbol
23:00Real Madrid - Manchester City
futbol
23:00Reading - Wigan Athletic
futbol
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
futbol
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
futbol
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
tenis
07:17Vladimir Tsirkin - Vitaly BainevCanlı
tenis
07:10Semen Sharlay - Gleb KolyshkovCanlı
tenis
18:45Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
tenis
22:00Gaio/Caruso - Kubot/Melo
tenis
22:45Christian Garin - Borna Coric
tenis
02:30Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
tenis
04:30Gianluca Mager - Attila Balázs
tenis
05:45Indy De Vroome - Fang Ying
tenis
06:30Kristina Kucova - Anhelina Kalinina
tenis
06:30Stefanie Voegele - Sara Errani
tenis
06:45Juan Alejandro Hernandez Serrano - Marcos Giron
tenis
06:45Xiyu Wang - Mayo Hibi
tenis
07:00Taro Daniel - Purcell
tenis
07:00Maddison Inglis - Destanee Aiava
tenis
07:15Albot/Krajicek - Martinez/Reyes-Varela
tenis
08:00Galloway/Hach Verdugo - Monroe/Withrow
tenis
08:00Yonehara/Hsieh - Uchijima/Hayashi
tenis
10:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Jonas Forejtek
tenis
10:00Nina Potocnik - Julia Stamatova
tenis
10:00Otto Virtanen - Yuta Shimizu
tenis
11:00Evgeny Donskoy - Lorenzo Musetti
tenis
11:00Lloyd Harris - Emil Ruusuvuori
tenis
11:00Yannick Hanfmann - Dennis Novak
tenis
11:00Yuichi Sugita - Yasutaka Uchiyama
tenis
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Robin Stanek
tenis
12:00Alexis Musialek - Omar Giacalone
tenis
12:00Martina Spigarelli - Dalila Spiteri
tenis
12:00Lidziya Marozava - Manon Leonard
tenis
12:00Rosa Vicens - Selena Janicijevic
tenis
12:00Quentin Folliot - Thomas Laurent
tenis
12:00Carole Monnet - Valentina Ryser
tenis
12:00Pedro Cachin - Mathieu Perchicot
tenis
12:30Kontinen/Struff - Bopanna/Carreno Busta
tenis
12:30Ange Oby Kajuru - Dana Heimen
tenis
12:30Vivian Wolff - Jantje Tilbuerger
tenis
13:00Elliott Farmer - Linus Frost
tenis
13:00George Davies - Patrick Foley
tenis
13:00Karl Friberg - Sizya Ernest Kivanda
tenis
13:00Kristjan Tamm - Cheraag Bajwa
tenis
13:00Oscar Weightman - Scott Duncan
tenis
13:30Celia Belle Mohr - Karin Kennel
tenis
13:30Salma Djoubri - Loudmilla Bencheikh
tenis
13:45Maheu/Pospisil - Koolhof/Mektic
tenis
14:00Arends/Pel - Lenz/Maden
tenis
14:00Chantal Sauvant - Mina Hodzic
tenis
14:00Karolina Berankova - Lena Ruppert
tenis
14:00Viktoriya Tomova - Clara Tauson
tenis
14:00Elise Mertens - Qiang Wang
tenis
15:00Carla Touly - Alice Tubello
tenis
15:00Gaelle Desperrier - Maria Marfutina
tenis
15:30Romy Koelzer - Martina Markov
tenis
15:30Sinja Kraus - Corina Mader
tenis
15:30Lucas Poullain - Jack Draper
tenis
15:30Svitolina/Yastremskaya - Mattek-Sands/Flipkens
tenis
15:30Karolina Muchova - Magda Linette
tenis
15:30Kristina Mladenovic - Veronika Kudermetova
tenis
15:30Laura Siegemund - Yaroslava Shvedova
tenis
15:30Svetlana Kuznetsova - Cagla Buyukakcay
tenis
16:00Felix Auger Aliassime - Stefanos Tsitsipas
tenis
16:00Botic Van De Zandschulp - Tomas Machac
tenis
16:00Holly Staff - Denisa Hindova
tenis
16:00Maria Gutierrez Carrasco - Nadia Rawson
tenis
16:30Lois Boisson - Marine Partaud
tenis
16:30Maelys Bougrat - Lucia Cortez Llorca
tenis
16:30Sarah - Elena Jamshidi
tenis
17:00Gaio/Caruso - Kubot/Melo
tenis
17:00Angelina Wirges - Sofia Nami Samavati
tenis
17:00Mack - Victoria Kalaitzis
tenis
17:00Aoyama/Shibahara - Chan/Chan
tenis
17:00Kichenok/Kichenok - Bertens/Goerges
tenis
17:00Bernarda Pera - Caroline Garcia
tenis
17:00Garbine Muguruza - Darya Kasatkina
tenis
17:00Priscilla - Ajla Tomljanovic
tenis
17:30Chloe Compson - Ingrid Vojcinakova
tenis
17:30Ellen Allgurin - Petra Januskova
tenis
17:30Esther Adeshina - Collins
tenis
17:30Vedder - Ellie Tsimbilakis
tenis
17:30Adler - Giorgie Jones
tenis
17:30Sarah Beth Grey - Emily Morton
tenis
18:00Juan Pablo Patino-Samudio - Renzo Olivo
tenis
18:00Martin Klizan - Orlando
tenis
18:00Camilla Rosatello - Kelia Le Bihan
tenis
18:00Katie Morton - Celia Cervino Ruiz
tenis
18:00Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
tenis
18:30Reilly Opelka - Milos Raonic
tenis
18:30Manon Arcangioli - Chanel Janssen
tenis
18:30Sarah Nikocevic - Katharina Hering
tenis
18:30Aliona Bolsova Zadoinova - Marta Kostyuk
tenis
18:30Carter/Stefani - Ninomiya/Yang
tenis
18:30Melichar/Xu - Guarachi/Rosolska
tenis
18:30Alison Van Uytvanck - Polona Hercog
tenis
18:30Amanda Anisimova - Ekaterina Alexandrova
tenis
18:30Jabeur - Katerina Siniakova
tenis
19:00Christian Garin - Borna Coric
tenis
19:00Gianluca Mager - Attila Balázs
tenis
19:00Illya Marchenko - Enzo Couacaud
tenis
19:00Aleksandra Pitak - Danielle Daley
tenis
19:00Katarzyna Pitak - Tanysha Dissanayake
tenis
19:00Morgan Cross - Julia Wachaczyk
tenis
19:00Olga Parres Azcoitia - Jerricka Boone
tenis
19:00Stephanie Judith Visscher - Adesuwa Osabuohien
tenis
19:30Carlos Taberner - Andrea Collarini
tenis
19:30Filip Horansky - Pedro Sakamoto
tenis
20:00Rafael Nadal - Pablo Andujar
tenis
20:00Arlinda Rushiti - Marisa Schmidt
tenis
20:00Fabienne Gettwart - Anna Klasen
tenis
20:00Jelena Ostapenko - Belen Teichmann
tenis
21:00Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
tenis
21:00Arthur Rinderknech - Maxime Cressy
tenis
11:00Daniel Evans - Fabio Fognini
tenis
11:00Gael Monfils - Marton Fucsovics
tenis
11:00Hubert Hurkacz - Alexander Bublik
tenis
11:00João Sousa - Filip Krajinović
tenis
11:00Marin Cilic - Benoît Paire
tenis
11:00Mikhail Kukushkin - Karen Khachanov
tenis
11:00Nikoloz Basilashvili - Richard Berankis
tenis
11:00Novak Djokovic - Malek Jaziri
tenis
11:00Pablo Carreno Busta - Stefanos Tsitsipas
tenis
11:00Philipp Kohlschreiber - Mohamed Safwat
tenis
11:00Roberto Bautista-Agut - Jan-Lennard Struff
tenis
11:00Yoshihito Nishioka - Pierre-Hugues Herbert
tenis
11:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
tenis
11:00Melzer/Roger-Vasselin - Marray/Skupski
tenis
11:00Paez/Ebden - Dodig/Polasek
tenis
11:00Rublev/Khachanov - Klaasen/Marach
tenis
12:00Blaz Kavcic - Borna Gojo
tenis
12:00Hiroki Moriya - Alex Molcan
tenis
12:00Illya Marchenko - Matthias Bachinger
tenis
12:00Borg - Ernests Gulbis
tenis
12:00Mathias Bourgue - Viktor Galovic
tenis
12:00Mats Moraing - Tung-Lin
tenis
12:00Matteo Viola - Bernabe Zapata Miralles
tenis
12:00Pavel Kotov - Tristan Lamasine
tenis
12:00Rayane Roumane - Harold Mayot
tenis
12:00Zdenek Kolar - Jerzy Janowicz
tenis
12:00Evgeny Karlovskiy - Hugo Grenier
tenis
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
tenis
12:00Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
tenis
12:00Dayana Yastremskaya - Kirsten Flipkens
tenis
12:00Swiatek - Donna Vekić
tenis
12:00Jennifer Brady - Alison Riske
tenis
12:00Maria Sakkari - Julia Goerges
tenis
12:00Misaki - Tereza Martincova
tenis
12:00Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
12:00Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
tenis
12:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
tenis
12:00Sorana Cirstea - Elena Rybakina
tenis
12:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
tenis
12:00Duan/Kudermetova - Kudriavtseva/Srebotnik
tenis
12:00Hradecka/Klepac - Zhang/Zheng
tenis
12:00Dabrowski/Ostapenko - Kalashnikova/Christian
tenis
12:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
tenis
12:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
tenis
12:00Mayer/Molteni - A. Behar/Escobar
tenis
12:00Arthur De Greef - Sasi Kumar Mukund
tenis
12:00Aslan Karatsev - Hugo Gaston
tenis
18:00Andrej Martin - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
18:00Federico Coria - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Jozef Kovalik - Salvatore Caruso
tenis
18:00Marco Cecchinato - Hugo Dellien
tenis
18:00Roberto Carballes Baena - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
18:00Thiago Monteiro - Leonardo Mayer
tenis
18:00Thiago Seyboth Wild - Facundo Bagnis
tenis
18:00Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.